Училища първолаци Варна

  • 152 808
  • 1 111
# 150
Никой ли не знае за районирането на училищата?
Виж целия пост
# 151
Някой знаели кои учители ще поемат първолаци тази година от "Славейков"

Благодаря предварително
Виж целия пост
# 152

И в "Захари Стоянов". Фиксират се две общи родителски срещи. Ще ви напиша и датите по-късно, за тези, които се интересуват.
Ще бъда много благодарна за тази информация   bouquet , а сигурно и още доста майки с които ще споделя   Simple Smile Peace
Виж целия пост
# 153
Както бях обещала днес питах в канцеларията, кога ще започнат да приемат заявления, казаха ми май месец.
Креа1, много ти благодаря   bouquet!
Виж целия пост
# 154
И АЗ ДА СЕ ЗАПИША .ДЪЩЕРЯ МИ НА ЕСЕН ЩЕ Е 1 КЛАС КОЛЕБАЯ СЕ МЕЖДУ "РАКОВСКИ И РУСКОТО"  МОЛЯ, ДАЙТЕ АКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА УЧИТЕЛИ И ЗА САМИТЕ УЧИЛИЩА НЕ ПОЗНАВАМ НИКОГО ЗА ДА СЕ ИНФОРМИРАМ .ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ Wink

Защо крещиш?! newsm78
И дано дъщеря ти се научи да пише по-грамотно от теб, което и училище да изберете!
Хаха, извинявай, но се сетих за лафа на Татти, че да си новак във Форума е все едно да караш в София с пернишка регистрация.  Twisted Evil  Валерия, едрият шрифт във форумите по принцип се приема за признак на лошо възпитание.  Peace За мен лично признак на още по-лошо е да пишеш със съвсем ситен и да караш хората да се кьорат срещу монитора.  Wink
sea woman, и аз ще надничам за датите на родителските срещи.  Hug
Виж целия пост
# 155
Цитат на: Жълтият Ламтурник link=topic=531279.msg17796458#msg17796458

...
sea woman, и аз ще надничам за датите на родителските срещи.  Hug

По въпроси всякакви свързани с училището-насреща съм. Ще ви свеждам актуална информация, веднага щом науча.  Peace
Виж целия пост
# 156
В "Найден Геров" заявления ще започнат да приемат след 1 март.  Peace
Вчера се обадих по телефона и разпитах кои са учителите, които ще поемат първи клас - това са Марияна Рухова, Веселина Георгиева, Мариана Илиева и Даниела Александрова. Някакви отзиви и впечатления? Praynig

С две ръце за госпожа Рухова!!!
Виж целия пост
# 157
Никой ли не знае за районирането на училищата?

За какво ти е това райониране? Харесваш си едно училище и подаваш документи там. Едва ли ще ти върнат детето.

Поне аз като ходих да питам навремето, говорих даже с директора (защото също не бяхме от района), човекът каза:" При мен учат деца от къде ли не, няма никакъв проблем, ако случайно повече кандидати има за нашето училище - ще отворим още паралелки" - което е добре за едно училище, доколкото ме "светнаха" хора, които работят в тази сфера.
Виж целия пост
# 158
Запис!
Виж целия пост
# 159
запис и от мен.надявам се на полезна информация за приема на първолаците тази година,че и нас ни очаква кандидатстване
Виж целия пост
# 160
Никой ли не знае за районирането на училищата?

За какво ти е това райониране? Харесваш си едно училище и подаваш документи там. Едва ли ще ти върнат детето.

Поне аз като ходих да питам навремето, говорих даже с директора (защото също не бяхме от района), човекът каза:" При мен учат деца от къде ли не, няма никакъв проблем, ако случайно повече кандидати има за нашето училище - ще отворим още паралелки" - което е добре за едно училище, доколкото ме "светнаха" хора, които работят в тази сфера.
В центъра не е така. Особено за Руското и Славейков. Руското почти няма да имат външен прием. 4 групи предучилищна преминават в 4 първи класа. Най-много да приемат още десетина деца и те със сигурност ще имат някакво предимство. За Славейков също е много голям наплива.
Виж целия пост
# 161
http://www.ou-zaharistoyanov.com/main/aktualno

Вече има инфо за учителките, които ще поемат първолаците в ОУ "Захари Стоянов" - Варна.

Виж целия пост
# 162
Никой ли не знае за районирането на училищата?

За какво ти е това райониране? Харесваш си едно училище и подаваш документи там. Едва ли ще ти върнат детето.

Поне аз като ходих да питам навремето, говорих даже с директора (защото също не бяхме от района), човекът каза:" При мен учат деца от къде ли не, няма никакъв проблем, ако случайно повече кандидати има за нашето училище - ще отворим още паралелки" - което е добре за едно училище, доколкото ме "светнаха" хора, които работят в тази сфера.
В центъра не е така. Особено за Руското и Славейков. Руското почти няма да имат външен прием. 4 групи предучилищна преминават в 4 първи класа. Най-много да приемат още десетина деца и те със сигурност ще имат някакво предимство. За Славейков също е много голям наплива.

Да, за тях съм чувала че е така. Имам предвид кварталните, "по-обикновените" училища.  Wink
Виж целия пост
# 163
Рухова или Веселина Георгиева. Аз бих избрала първата.
Ох, дано да не настане и таз година истерия, подобна на миналогодишната във връзка с многобройните кандидати за г-жа Момчилова.
Виж целия пост
# 164
http://www.moreto.net/novini.php?n=121446
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия