
Имате стиснатите палци на нашето семейство, Стела!

!
бързо да се оправя!!!
!
Стискам палци да минава всичко вече!!!

. Ей щях да пукна като видях. Част от кабела бил отдолу и аз съм го разтопила. Слава богу, че не ме треснал тока, че тогава да видя. Но сега имам изгорени до дупка дънки, изгорен чаршаф и т.н. Но слава богу само това. Хвърлих и разклонител и дявол!
Дано не се налага пак да ходите в болница! То големи мъки са покрай тез болести. Да оздравява бързо малкия юнак!
Кога ли ще слабея,че не ми се ще да се погледна в огледалото....ооооо

Как ще я отучвам не знам
Катери се като коза.От дивана на парното и от там на прозореца.Или от дивана с кълбо напред скача във кошарата за игра.Вече в чудо се виждам кво да я правя....
Изкатерва се на секцията до компа и ме чака да я видя.Почва да маха с пръст и вика не не не и следва блъскане.Като отида до нея си подава ръката да я плесна и луд смях
и показване на зъби 
А като проходят какво ли следва 





За сметка на това сутрин си поспива до към 10ч.Вечер лягаме различно,гледам да е около 22ч,но не винаги се получава,снощи заспа в 00.00ч,тази вечер в 21ч беше откъртила

......което ненавиждааааам. Но за вкъщи става. Само грейката ми остана, но ще купувам при първите по-големи студове.


С нетърпение очаквам следващите случки които ще разкажеш
А иначе и Мишко си бие главата,ама ей така не от яд.Лелее побърквам се да му се карам а той ме гледа и се блъска паки се залива от смях.Слагам го в столчето за хранене и той почва да се блъска в облегалката.
И не го ли боли..май не..дървена глава.Май има скрити рогца като на мама
Това с маляскането си представям ако седите ня вън някъде и до вас се храни някой и тя започне мляс мляс

Някак си не върви да му го дам в 10ч. а пък в 15-16ч. също..че иначе каша кога да дам...Изведнъж си смени режима.И сага мама е в чуденка...


.Дано се променят в положителна посока,че с тва синьото чело....Препоръчани теми