Неусетно първата година мина, рождени дни започват в НОЕМВРИийската дружина - 13

  • 31 116
  • 729
# 180
Милото дете,наистина се измъчи! А твоята майчина душичка представям си колко и тя...  Cry
Имате стиснатите палци на нашето семейство, Стела!
Виж целия пост
# 181
Стеле, дано Васи се оправи бързичко! newsm17
Виж целия пост
# 182
Много ви благодаря, момичета!

Споделям с вас, защото ми помага подкрепата ви, а и защото искам индиректно да помогна!
Съвет от моята педиатърка - По възможност пазете децата от много контакти, защото вируса е страшен, а дечицата ни са все още малки!
Да чукам на дърво Васи в 18ч. беше с темп 37,1. Дано не вдига повече! Гледам да мисля позитивно!
Сега съм направила един списък с всичко, което му давам и съм го сложила на хладилника с идеята, че ако всичко е под точен час можеби ще се нормализира по-бързо!

Благодаря ви още веднъж! Мислете позитивно! Това винаги помага в някаква степен!
Виж целия пост
# 183
Стеле,  Hug!

Айде вече тези болести да ви оставята, аааааааааааа!!!!!

Не се притеснявай въобще, ще се видим когато се оправите!!!!!!

А Васито милото, нищо че е поослабнал, така му грейнаха закачливо очичките като го закачихме с Пламенката! Heart Eyes бързо да се оправя!!!
Виж целия пост
# 184
Стели, имаш стиснати палчета и от нас! И много прегръдки за теб и Васи Hug!
Виж целия пост
# 185
Охххххххх Стеле, какво е това чудо значи. Измъчи се душицата златна!!!  Praynig Praynig Praynig Стискам палци да минава всичко вече!!!  Hug Hug Hug Hug Hug

...

Аз днес си направих малко шопинг терапия - понакупих си някакви нещица - яке, бельо /от Карфур на доста прилични цени/, блуза.

Сега да ви споделя профанството си...слава богу нищо не стана, но нямам думи:

Вчера учех Ина да духа свещичка и си полях дънките с восък. Преди малко сядам да ги оправя с вестник и ютия на леглото. Приключих, вдигам ги...и те залепнали...за какво мислите!? За кабела на разклонителя за лаптопа, който е разтопен до жица  ooooh!. Ей щях да пукна като видях. Част от кабела бил отдолу и аз съм го разтопила. Слава богу, че не ме треснал тока, че тогава да видя. Но сега имам изгорени до дупка дънки, изгорен чаршаф и т.н. Но слава богу само това. Хвърлих и разклонител и дявол!
Виж целия пост
# 186
леле, Весс, внимавай бе душа! нали смени само прическата, не и цвета ? Laughing

П.С

моля да ме извинят блондинките, това беше само шега хихихиххи
Виж целия пост
# 187
Стеле и от нас имате стиснати палци  Hug Praynig Дано не се налага пак да ходите в болница! То големи мъки са покрай тез болести. Да оздравява бързо малкия юнак!
Весс то като тръгне на карък понякога...... пак малкия дявол.Да внимава повече човек трябва,ама ей на случват се такива работи...
За диетите нещо воля нямам  Embarassed То храната вкусно нещо е!!!!!!  Wink Кога ли ще слабея,че не ми се ще да се погледна в огледалото....ооооо
 И аз бях на шопинг днес. Бях се зарекла да не купувам нови якета на децата за зимата,че имаме разни от приятелки,ама мен ей на все си ме човърка,че не си пасват едно с друго и днес купих... Кво да се прави то якето най важно, нали него цяла зима ще гледаме. Можех да си спестя 40 евро,ама не можах да удържа.  Money Money
  Имаме си и първата рана от падане вече.Мойта дива Рая падна и си удари окото  Shocked Добре,че е малко. И челото ни все е със синини,че като се ядоса и си блъска главата в пода или стената  Sick Как ще я отучвам не знам  newsm78 Катери се като коза.От дивана на парното и от там на прозореца.Или от дивана с кълбо напред скача във кошарата за игра.Вече в чудо се виждам кво да я правя....
     Слагам я в кошарата отваря чекмеджето на шкафа за повиване и почва да вади бодита и ги подава на сестра си която чака отдолу.Тя ги разгъва и си ги слага уж и после го хвърля и поема следващото.Като свършат бодитата почват чорапи и чорапогащи. Пода се покрива с дрехи и наказанието на Рая да стои в кошарата се превръща във веселба  hahaha  Изкатерва се на секцията до компа и ме чака да я видя.Почва да маха с пръст и вика не не не и следва блъскане.Като отида до нея си подава ръката да я плесна и луд смях  Crossing Arms Crossing Arms и показване на зъби  Joy
  Днес в магазина докато им пробвах якетата ги пуснах да лазят.Голяма грешка.И те обичат да пазарят  Laughing Събориха сумай ти дрехи по земята и после по сигнал тръгват в различни посоки.Аз хващам първата,слагам я под мишница и с нея тръгвам да гоня втората... Следва луд и див смях. Децата мноооого се забавляваха,ама мама... и се разказа играта  hahaha А като проходят какво ли следва  Crazy

Уф май се отплеснах пак.Ама то при нас случки да искаш.Мога да разказвам....
Ей тука още снимки от отпуската най накрая успях да ги довърша
 
     http://elist.snimka.bg/baby/na-gosti-na-baba-i-dyado.540002     

А тука  как станахме християнчета

    http://elist.snimka.bg/baby/kr-shtene-13-09-10.541298   

Дано не съм ви оттегчила,ама нали сега с вас най много си говоря.Вий сте ми социалните контакти,че с тез двете диванета вече не смея да ходя никъде,че не мога да ги озаптя. Айде да идва по бързо детската градина,че  и аз искам малко време за себе си  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 188
Стели, стискам ви палчета, по-бързо да се оправи Васи и всичко лошо да остане зад гърба ви  Praynig
Вес, ти добре си се разминала!

Елист, много са сладки двете ви принцески, представих си ги как лудеят по магазина Laughing
Аз да си кажа преди малко дадох малко Панадолче на Дари, че нещо второто зъбче много ни мъчи, не е спало милото като хората от три денонощия, буди се през половин-един час.
Педито ни препоръча в такъв случай един два пъти може да дадем панадолче да се поуспокои малко, и аз, въпреки че съм твърдо против лекарствата попринцип,  и дадох една малка лъжичка, дано се наспинка, а и аз покрай нея, че ходя като ударен хеликоптер. #Crazy

Диети: От 01.10.съм на "90 дневната", не забелязвам особени резултати, имам познати които доста отслабнаха от нея,  казват, че в началото много не се слабее. Комбинирам с Тае-бо 2 пъти седмично, от него май повече ефект има, доста  е натоварващо.
Айде, лека ви вечер, отивам да се мятам в леглото!
Виж целия пост
# 189
Стелету, и аз ви пожелавам проблемите да са зад гърба ви и да сте здрави!
Елист, много са симпатични децата! Много  хубави и нежни черти имат! Пу-пу!

Виж целия пост
# 190
Привет и от мен!
Много сте изписали и докато ви изчета... ooooh!
Стеле,стиснати пръстчета имате  и от нас,милото детенце,дано се оправя бързо! Hug Heart Eyes
Благодаря на Джулия,Кики,Тинна...да не изтърва някой/моля да ме прости ако е така/,за разясненията по моята питанка. Hug
Аз лично няма да ходя да се ровя,защото ще стана пак лошата,алчна дъщеря.Макар че все още съм такава за майка ми.Скоро ще се събираме за помен по случай 40 дена та барем каже как се развиват нещата,защото разбрах,че е ходила по банките.

Със спането и ние сме зле.Анджи следобед спи не повече от час и половина  Close За сметка на това сутрин си поспива до към 10ч.Вечер лягаме различно,гледам да е около 22ч,но не винаги се получава,снощи заспа в 00.00ч,тази вечер в 21ч беше откъртила  Rolling Eyes
От телевизия не се вълнува,ама и аз почти не го пускам  през деня.Храним се на столчето без да се разсейваме,още докато види че и разпъвам стола и започва да мляска  Laughing
Научили сме я да показва колко ще стане голяма,да се плези,дава здрасти,пляска за браво,на "динги-динги" започва да играе,в момента я учим да показва едното пръстче за годинка.Крие се ако има с какво да се покрие  LaughingМного си играе с орехчета.Като излизаме винаги и събираме няколко,и като и кажа "чук-чук" започва да ги чука едно в друго  Laughing или като я питам къде са и ако са някъде около нея,ги взима и ми ги дава.Като я питам "какво ще правим сега "/преди ядене/ или "гладна ли си" започва да мляска,както и ако види някой друг да яде  Laughing

Елист,много сте сладки,хубаво гости ще да е било  Laughing

И мен нещо ме, мързи тези дни да пиша,явно е някакъв период....
Хайде лека и мека!
Редактирам се за да попитам:относно майчинството,сега след първата годинка какво следва?  Rolling Eyes Вчера ходих до офиса и попълних една молба и още нещо,ама колежката каза,че ще ги подава чак в първия работен ден на януари  Rolling EyesНа мен ми се струва много далеч,и се притеснявам да нямам прекъсване.Тя ме уверява,че би трябвало да нямам ама знам ли  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 191
ПРИВЕТ ПАК ОТ ЛЕГЛОТО  Laughing

Мъжо отпраши на рожден ден предии час, дадох на Дари едно мляко насън и сега се надявам на малко спокойствие с едно филмче....ако не заспя както ми се случва последните пет години  Mr. Green

Стели  Hug Praynig
Вес - както се казва злото никога не идва само.......много ги мразя тези каръшки случки. Язък за всички вещи, но пак е бил по-малкия дявол.
Елист - определено не скучаеш, представям си екшън-комедията с малките разбойнички  Mr. Green А за бебешкия шопинг не знам как се удържам направо - каквато и дреха да видя в малък размер и искам да я купя, но севъздържам за сега. Доста дрешки ми дава снахата, макар че нейното дете е вървяло бая по-едричко от Дари и е платинено русо - тоест почти всичко му е в гащено розово  Sick......което ненавиждааааам. Но за вкъщи става. Само грейката ми остана, но ще купувам при първите по-големи студове.
синческа - браво за многото умения. Дари с говоренето е на фаза даба даба дуууу и бабуууууу.....всичко окончава на У  Mr. Green

Лека нощ, аз ще се залавям с филма
Виж целия пост
# 192
Добрууу ютроооууу

Хайде на закусчица с чайче ,аз моето вече го сърбам




Стелчооо много да нагушкаш Васито Милата душичка колко се напати от таз лекари..може ли такова нещо.Аз на педиатърката ви съм ядосана..еми това са бебета..Трябва да се наблюдава как протича лечението.Нашата винаги като отиваме изписва каквото ще изписва и казва ако не се подобри,вдругиден искам пак да го видя.Те трябва да ги наблюдават и да се реагира незабавно..пфууу извинявай Стеле ама се ядосах на безхаберието на лекарите.Много стиснати палчета и вярвам че скоро ще се оправи милото дете  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  Hug

Веси пу пу с малкото зло си се разминала,май...та им на кабеляци и дънки,добре че ти си ок.Сестра ми така преди няколко месеца идва у нас и ще прави сандвичи.Включила тоста ама не видяла че кабела му се прегънал и се подпъхнал самия тост.Затваря тя тоста и бууум.. Shocked тичам аз а тя трепери,нищо и нямаше слава богу само уплахата..ама егасимус много трябва да се внимава.Макар че нали уж внимаваме...хайде всяко зло за добро. Hug

Елистче хич да не си помисляш че ни отегчаваш.Толкова ви се радваме,макар на теб хич да не ти е смешно..ама като си ви предтавих в магазина и ми стана толкова мило и А снимките са страхотни,много ми харесаха след кръщенето на плажа  Grinning С нетърпение очаквам следващите случки които ще разкажеш  Heart Eyes А иначе и Мишко си бие главата,ама ей така не от яд.Лелее побърквам се да му се карам а той ме гледа и се блъска паки се залива от смях.Слагам го в столчето за хранене и той почва да се блъска в облегалката. Crazy И не го ли боли..май не..дървена глава.Май има скрити рогца като на мама на спалнята пък  с главата напред се блъска в таблата... Смешко  Grinning

Синческа бравос твоето Анджи опасна работа Hug Това с маляскането си представям ако седите ня вън някъде и до вас се храни някой и тя започне мляс мляс Ще му приседне на човека но пък ще ви почерпи  Whistling hahaha

Моя синковец четири дни заспива преди обяда и се събужда за следобедна закуска..и съответно пропуска пюрето за обяд.Е кажете ми какво да правя Thinking Някак си не върви да му го дам в 10ч. а пък в 15-16ч. също..че иначе каша кога да дам...Изведнъж си смени режима.И сага мама е в чуденка...

Хайде да ви оставям хубав ден и приятен уикенд
Виж целия пост
# 193
Eх Мия изпреври ме!
Мислех ,че един път в годината ще сваря да поднеса кафе  Wink Wink
Все пак еспресо от мен.Такова ароматно каквото го обичам.

  
Виж целия пост
# 194
Пфуу,днес тук вали.Кво ли ще се правим цял ден.... newsm78
Аз и кафе сервирах,че съм с едно бебе.Хи,хи,София още нунка с тати под юргана.А Рая нали ми е ранобудна вече е с измити зъби и облечена,за разлика от мама.Рошава и по нощница  Mr. Green
Мия мерси за комплиментите.Както винаги де!!! Значи и твоя Мишко блъска с глава. Хмммм тва инат ли ще еее магарешки  Thinking Thinking.Дано се променят в положителна посока,че с тва синьото чело....
Круми остави се.Аз като съм по магазините не мога да се сдържам,та вече не ходя  Mr. Green Ама вчера се изпуснах,че една приятелка искаше да гледа яке за нейния бръмбар,ама тя си тръгна без, а аз със  Mr. Green.Ама те ръцете от давна ме сърбяха  Laughing
Синческа браво на Анджи.А за майчинството аз не съм компетентна....

Ето на и снощи доста се потрудих и още снимки имаме,че тя мама съвсем беше занемарила нещата.
 Ако някой му се ходи на разходка в зоопарка да заповяда с нас.Беше страхотно!!!

   
       http://elist.snimka.bg/children/v-zooparka.541758   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия