
Аз нещо също напоследък не смогвам да пиша, малкия усеща винаги когато реша да го оставя уж заиграл се и да отворя компа, за секунди е при мен и се настанява важно.

Стелету, много стиснати палци и от нас, не мога и да си представя какво ви е... но да минава бързо всичко!

Елист - страхотни сте!

Миа - и ние сме така със спането, ами аз му давам обяда по-късно, а кашата и нея към 7-8 вечерта, не знам доколко е правилно, но...
Моето инато скорпионче освен да маха за чао и да ме хапе на поразия, друго не умее. Но и аз не го уча много, като му показвам на колко годинки ще стане се залива от смях, но той не ще да го покаже.
Тази сутрин за първи път се събудих преди него, та отивам за кафе, че вие сте едни изкусителки... Иначе аз много трудно си отварям очите, още спя, а той вече ме дърпа за пръстите да ходи... сутрините са голяма забава.

Приятен ден!


За секунда не се спира Не знам от къде има толкова енергия и сили. Добре, че Криси е по-кротка. Рая и София са големи сладурани. Представям си те как търчиш из магазина да завръщаш ту едната, ту другата.


Моя мъж, като направя някоя глупост редовно ми казва, че трябвало да се родя руса!