Неусетно първата година мина, рождени дни започват в НОЕМВРИийската дружина - 13

  • 31 116
  • 729
# 225
sinapovaaya и аз подкрепям Вес  Peace На Адриан му бяха излезли такива веднъж от температурка и веднъж от АБ-обикновено предписват Дактарин.
Лека вечер от нас  Flutter
Виж целия пост
# 226
sinapovaaya и аз така мисля. И София имаше такива преди 5 дни.Изписаха ми нещо тука,ама аз имах дактарин от БГ и я намазах.Мина за 1 ден.Ама децата много ги дразни и боли.София много плака и не искаше да яде.Вземи бързо мерки.
Виж целия пост
# 227
Добро утро от нас.
Ние ходихме вчера на Крушунските водопади. Ама много красиво, брееее. Само бебка не беше очарована. Беше и все едно къде я водим:D.
По отношение на работата - взех решение. Ще оставям майка ми в къщи и ще и прехвърля майчинството. Малко ми е съвестно, че ще я оставя на 240 лева, ама ще додавам (тя пък като ще вземееее). Истината е, че аз не съм спирала да работя. Дето се казва родих между два служебни ангажимента, ама аз си знам колко ми е тегаво.
Мога и да не работя. Ама пусто докато  я уцеля тая шестица от тотото  ми се налага  Joy
Та като свърши болничния, втората година ще прехвърля. Пък за по-натам да е живот и здраве ще му мисля на място.

п.п. НЕЯ, поне една финка да бяхте сложили на Евичка да се хване  Joy
Виж целия пост
# 228
Здравейте!
Рая вече ми е християнче Simple Smile Орева църквата, доизнерви поизнервения поп, попретупа ни и те така Simple Smile Иначе тържеството с близките ни беше мило, приятно и мина добре. Цяла нощ Рая хлипа,приплаква и като я гушна и се успива за няколко минутки, после пак същото. Спа върху мен, на включена лампа, като ме види и се успокоява. До 2-3 дни ще ме отпусне главоболието, знам си аз  Wink
Иначе една снимка в църквата няма като хората, на всичките е червена от рев и ревяща, все едно съм я завела на влакчето на ужасите   Crazy
Като се качихме в колата да идем до заведението и й дадох първата изпречила ми се соленка и я захапа та чак я поизяде от зор. Значи могло и непюрирано да яде  Laughing
Намислила съм да се стегна малко, не може да се кумя на мъжа ми за всяка крачка. Имам книжка от 10г., ама питайте ме колко пъти съм шофирала, бъзла,бъзла, ама то в Сф не става иначе    ooooh!  . Освен да си наема шофьор  newsm78     Joy
Виж целия пост
# 229
Бая сте пописали тук три дни.

Първо да се похваля от прегледа ни в петък в Горна баня - вече сме на 95% добре и сме без каишки. Със зелена светлина да се напъва да се изправя с лееека помощ от мама, без да прекалява. Ама то детето сега само това прави, даже за няколко дни е усвоила да стои хваната и само за една ръка, но само стои, още не се усеща да си премести краката.

Стеле, стискам силно палци бързо да се възстановява малката душичка и никога повече такива изпитания.

... Какви плодове давате?  Аз освен грозде и сини сливи друго не и давам (с идеята че банани и ябълки цяла зима ще яде)...
Давам също круши, нектарини, манго, също може и дюла. Сега е сезонът и на райските ябълки - те са много полезни и имам спомен, че стават за децата, защото съм давала на каката, а тя тогава е била на 7 месеца.

Синческа, а защо чак тогава ще подава декларацията?

Кики, столчето е много хубаво. Имаме подобно, без играчки и го купихме, когато Андрея беше на година и половина. Страшно удобно, направо махнах другото огромно столче не, ами столчище от стаята, а тя се хранеше с нас на масата.
Виж целия пост
# 230
Здравейте и от нас...

Може ли да ми дадете един съвет. Моите родители ще купуват на малчо стол за кола. Харесала съм два модела, но немога да реша. Дайте си мнението моляяяяя Simple Smile

Това

http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6715

или това...

http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6920

Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 231
Василена, радвам се за подобрението на бебка! Хайде скоро и ще тича след кака си   Hug
Бая, по-добре столче за + 9кг 
Виж целия пост
# 232
От мен 1 точка за това: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6715
Онази преграда на другото ми се струва пречка и неудобство. Освен това не съм фен на плюша (така ми изглежда на снимката)
Виж целия пост
# 233
Здравейте Simple Smile

Ех, пак мрачен понеделник ни посрещна.... Няма ли да има златна есен?

На Яворчо му излекувахме афтите с Дактарин, много бързо минаха... но доктортката ни препоръча и едно мазило за дупенцето, защото от афтите, бактериите може да дразнят и дупето. Мазахме го с Канестен.

Neya, страхотна торта... и питката... ммм, кога ли ще правим и ние прощъпулник, май няма да е скоро....

а ето и едно мое стихче за годинката на Яво:


Ти си тук,теб те има
И така една година,
На тревоги, грижи, страх
И на щастие и смях.
Ти си тук, теб те има,
Вече у дома сме трима.
Всичко в нас се промени,
Ти осмисляш дните ни.
Ти си тук, теб те има,
Как ли времето отмина?
Вече си голям и мама,
Няма радост по-голяма.
Виж целия пост
# 234
Тони много е хубаво...абе от къде ти идат наум такива хубави неща!
Виж целия пост
# 235
Тони - супер е стихчето!!! Гимнастичка, поетеса, HR ...какво друго   bouquet?

Много мрачно време значи, пфууу.
Виж целия пост
# 236
Писах, писах и нали си имам помощничка всичко си изтрих от раз Crazy.
Вес - на Гала давата идеи как да направим от дефекта ефект, от друга страна пък - повод за нови дънки Wink. Важното е, че само това е станало и на теб нищо ти няма Peace.
Крумова, направо ме хвърли в размисли с тези - 30 Rolling Eyes. И ние сме с климатици, север -изток, на всичкото отгоре и с мижавото майчинство...
Елист, направо ви имам като приятели с децата - аз толкова снимки на племенниците не съм изгледала Laughing, но Рая и София са отново невероятно сладки. И ние разгледахме снимките в зоопарка - Мая направо пищя на жирафите  hahaha. Иначе за "помощта" те разбирам - Мая е направо неуправляема - ако я оставя на пода - всички шкафчета са до дъно преровени, ако я оставя в кошарата - стига до книжките на кака си и всичко е в кошарата съборено, лошото е че има и скъсано. И понякога оправям из къщи като я държа под мишница с една ръка, а с другата пренасям нещата... дълго стана ама се оплаках. Cry
Василена, браво за постиженията. Хайде скоро  Никол да тича след кака си  Hug
Кики страхотен подарък, струва ми се и много практичен.
За столчето за кола - за каката ползвахме само седалка и не мога да дам мнение.
Отивам най-накрая да си изпия кафето..
Кой беше с двудневната диета - като я намери да ми пише на лични Mr. Green, половинката започна от миналата седмица диета, а а з еж от понеделник, ама май няма да е този Embarassed.
Тони - стихчето е много хубаво  bouquet
Виж целия пост
# 237
Привет мамчета и ние вече с нетърпение чакаме тази годинка  Heart Eyes
  Цунки от нас Peace
Виж целия пост
# 238
Васи - браво за добрите резултати!!!
Виж целия пост
# 239
Здравеѝте мамита!

Тони: Страхотна си! Красива и талантлива!  bouquet

ХРУПКА: Честито Хриsтиянче. Много да те радват и двете ти дечица

БАЯ С две ръце съм за първото сточле. Ние взехме такова от 0 до 18кг. има прилично легнало положение, монтира се и в двете посоки на движението, има допълнителни възглавнички за конфорт. Ади се чуства много добре в него. Ние взехме на фирма Moni за 109лв. от Вис Виталис. Спряхме се на него, защото по скъпите нещо не ни харесаха а този е на прилична цена и удобен! Второто ми изглежда неудобно! Thinking

Нея Ти си страхотен кулинар! Всичко исглежда много вкусно и красиво. Вложила си много любов, Браво!  bouquet

В този ред на мисли: Даѝте идея, къде да поръчам вкусна и на прИлична цена торта за Ади. Искам да е с формата на бебче! Mr. Green

Тина Да ти кажа аз се старая подаръците да имат по дълго приложение и да са практични. За нас този стол е идеален, защото Ади е свикнала да се храни в стол, много шава иначе.  Laughing Така, ще има стол при баба си и ще го ползваме,, когато сме на почивка някъде. Практичен е, не заема място и после става на столче за по голямо дете и седалка за кола! Simple Smile Тоест до 4годинки  Ади може да го ползва! Simple Smile

ЦЕЛУВКИ ОТ НАС  Hug

п.с. Момичета, които сте към МТЕЛ, получихте ли сметки вече и завишени ли са? Моята не е излязла още, но масово се оплакват хората. Плащали са обикновенно около 6лв. сметка а сега 28лв... #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия