На Адриан му бяха излезли такива веднъж от температурка и веднъж от АБ-обикновено предписват Дактарин.Лека вечер от нас
На Адриан му бяха излезли такива веднъж от температурка и веднъж от АБ-обикновено предписват Дактарин.

Орева църквата, доизнерви поизнервения поп, попретупа ни и те така
Иначе тържеството с близките ни беше мило, приятно и мина добре. Цяла нощ Рая хлипа,приплаква и като я гушна и се успива за няколко минутки, после пак същото. Спа върху мен, на включена лампа, като ме види и се успокоява. До 2-3 дни ще ме отпусне главоболието, знам си аз 

. Освен да си наема шофьор



?
.
. Важното е, че само това е станало и на теб нищо ти няма
.
. Иначе за "помощта" те разбирам - Мая е направо неуправляема - ако я оставя на пода - всички шкафчета са до дъно преровени, ако я оставя в кошарата - стига до книжките на кака си и всичко е в кошарата съборено, лошото е че има и скъсано. И понякога оправям из къщи като я държа под мишница с една ръка, а с другата пренасям нещата... дълго стана ама се оплаках. 





Тоест до 4годинки Ади може да го ползва! 

Препоръчани теми