Неусетно първата година мина, рождени дни започват в НОЕМВРИийската дружина - 13

  • 31 116
  • 729
# 210
ДОБРЮТРО МАМИТЕ И  ДЕЦА

Егасимус и селяните. В съседния блок има булка и 10 коли бибиткат оглушително в този сравнително ранен час - не го разбирам тоя цирк. Дай сега всички да разберат че се женя. Добре че нямаше и цигански оркестър.  #2gunfire

Бая - и аз се присъединявам към ревлите, но и се смях едновременно с това

Кики - може би си забравила, че шеф е мъжо ми  Mr. Green...тоест заплатата ми е дадена в пликче,  а по ведомост съм си майчинство до 3 ноември........благодаря за загриженостто все пак  Grinning

елист- чистачка имаш ли ?  Mr. Green

Снощи уж първоначално спокойна вечер. Бебка спи, ние с мъжо си направихме неприлично количество суши и сме се  размазали вече за лягане и кат ревна това дете. Нищо не я успокоява. мазах гел за венци, давах замръзена дъвкалка, беше яла преди половин час.....абе ужас ви казавам. Като и дам залъгалката я плюе и нещо нарежда жално. Та ревах и аз с нея. Накрая й дадох малко нурофен и легнах с нея на дивана да я приспя гушната в мен. Слава богу се унесе и я пренос в нейното креватче, но си легнах с главоболие. В 5,15ч беше гладна и готова за игри. И пак мляко и на дивана , та откарахме до 8ч. Ако всеки зъб излиза така, ще вляза в лудница. Точно тогава си спомних прочетеното от поста на
Бая и съвсем ревнах. Абе резил.....винаги съм си мислела, че ще приемам нещата по-леко.

Айде изчезвам че Дари сменя каналите от цифровия приемник  Laughing

Дано днес става за разходки, че да се разсее малко чавето.
Хубав ви неделен ден.  Hug






















Виж целия пост
# 211
elist Историята с картинки е уникална Joy
Да се похвалим вече с четири зъба moresmile Горните два най-накрая пробиха и то заедно yesyes Милото ми момченце малко се поизмъчи,но да се надявам,че краят се вижда и с другите ще е по-леко Heart Eyes
Виж целия пост
# 212
Здравейте от нас! Ние сме малко на гости набаба и дядо за 2-3 дни.

Боянка, честити ви зъбчета, ние също имаме вече 5 зъба, тръгнали са и още два.
 Hug
Виж целия пост
# 213


Кики - може би си забравила, че шеф е мъжо ми  Mr. Green...тоест заплатата ми е дадена в пликче,  а по ведомост съм си майчинство до 3 ноември........благодаря за загриженостто все пак  Grinning

Хич не съм забравила, то мога ли!? Grinning Ама забравих, че си лисана и няма да сглупиш да си прекратиш маѝчинството! Joy

Гадна работа със зъбките! Дано не е така и със следващите. Но колкото и да си корав и да искаш уж да въвеждаш някакво поведение на бебето, като се разплаче наистина жално няма как да не го гушнеш! Ади на моменти даже охкаше милата по нощите, като се будеше! Sad И страшно се дразнех, като ми пилеха, че ще я разлигавя! #2gunfire То на чужд гръб и 100 тояги са малко. Никоѝ нормален родител няма да издържи на охкащо дете!

Мимс Вие не се спряхте, само екскурзии си организирате! Приятно изкарване! Hug
Виж целия пост
# 214
Mim`s,мерсии  Simple Smile Дано и вашите зъбки излязат без проблем   bouquet
Аз не мога да видя,но май са пробили 3,не два... newsm78 много бе  Rolling Eyes
Кики,аз предпочитам Адриан да ми е глезанко,вместо да го гледам безучастно как се мъчи и реве   Heart Eyes

Хубава неделя на всички  Hug Ние с мъжо днес ще празнуваме годишнина,ама не сватбена  Mr. Green
Виж целия пост
# 215

Кики,аз предпочитам Адриан да ми е глезанко,вместо да го гледам безучастно как се мъчи и реве   Heart Eyes


Абсолютно споделям мнението ти! Hug Hug Не и се давам ( поне се опитвам  Mr. Green), когато се тръшка за нещо. Без сълзи  Joy рита с крака и размахва ръце и така се напъва от нерви, че и се получава двоѝна брадичка! Laughing В тези моменти ми е смешна обикновенно целите са и да ми бръкне в устата, пъпа или да ми отхапе заърното за гърдата ако излизам от банята! Отваря една уста и иска да къса месо....и пада едно тръшканеее! hahaha
Виж целия пост
# 216
Добър ден!!

Тъкмо София оздравя,ей на снощи в три Рая с 39,5 темп. Пфууу все някой е болен. Че във вторник сме роженници.Дано да мине до тогава.Сигурно е прихванала вируса на София....

И аз ги гушкам,че от гушкане спат при нас и аз тати не мога да гушкам вече  Mr. Green
ей на все някой нося и сега даже.....
хор имам от мрънкащи дами  Sick и ви оставям
Виж целия пост
# 217
Бая, първо се смях на глас, после като ревнах, малееее, смях през сълзи стана  Heart Eyes
Елист, оправяйте се бързо  Hug
Ние правихме прощъпулник в петък. Ева не можеше да вземе решение какво да вземе. Първо Посегна към микрофона, не го хареса и го остави, после към протмонето, ние като викнахме, тя горката се разрева и го остави и него  hahaha После към четката за зъби, после към мишката, нищо не й хареса. Накрая си запази гребенчето  hahaha Ще я правим стилистка Капанова  hahaha
И да ви почерпя с питка и тортичка по случая.




Тортичката стана с помощта на момичетата от готварския, има още какво да се желае, но като първи опит с покриване с чаршаф съм доволна. Иначе крачетата са копие на оригиналните размери на крачетата на Ева. Сканирах й ги на скенера, после одрязох шаблончетата и така.
А питката - ами тя си стана супер, само дето стана много крехка, чупеше се много лесно и нямаше как да я търколя и Ева да тръгне след нея, но нова да е проблема  Mr. Green
Виж целия пост
# 218
Нея,

браво за тортата, добре си се справила! браво и на детенце, че то е поводът да правиш тез вкусотии!

Ние снощи ходихме в един рибен ресторант в Редута и се размазахме от ядене /пак издържах само 2 дни на 90 дневната диета, май по-добре да си търся двудневна mrgreen:/ и добро настроение. И от изненади.
Наши съседи ни поканиха за кумове  Laughing, та ни беше доста забавно  bouquet
В тази връзка Стейси   bouquet, мерси, че ми отдели снощи време да ти задавам сватбарски въпроси  Wink

Леле, дойде есента и почнаха да боледуват децата, направо не ми се мисли до пролетта дали ще се разминем или не....
Мъж ми ме натиска да организирваме Новата година, а аз съм се юрнала да търся детегледачки, че то времето лети.... и нещо хич не спори. Някой ако има някоя баба свободна и няма да я ползва, да свирка  Laughing

Круми, даваш ли на Дари Дентокинд? аз й ги давам на Плами всеки ден поне по 1 хапченце и доста лесно избиват зъбаците. Можеш да пробваш ако решиш... знам че при по-болезнени моменти може да се дава 3-4 пъти по 2 хапченца дневно, но питай и педи де.

Кикито, браво за киното!   bouquet А после ходихте ли по женски на бар, аааааааааааааааа, нищо не казваш значи?!
И на мен нещо ми се излиза, по женски.... имам 4 ри приятелки с които преди децата се виждахме всеки месец само по женски.... но откакто и 3 те имаме деца /слава богу по едно и също време/ не сме излизали.... май е крайно време да се възобновят тези традиции.
моя мъж в петък излиза по мъжки, и уж нямаше да прекаляват, само по няколко бири, като се е прибрал си е закачил якето за ръкава  Mr. Green и го хванах че е прекалил, а и на др.ден се правеше на мъж ама главата яко го цепеше  Laughing

айде това е от нас, малкото диваненце се събуди
Виж целия пост
# 219
Хелоуууу.

Бая - голям рев, голямо чудо. Много ми хареса!

Вчера бяхме на детски рожден ден и изкарахме прекрасно и аз и Ина. Като тръгнах да я водя за ръчички да си ходим и тя видя посоката и кат' се запъна с пети в килима и не ще да си ходи...егати  Crazy

Нея - и тортата и питката са разкошни!

Оставям ви засега  Hug
Виж целия пост
# 220
Нея - много симпатична торта. Вашата мома ще е човек с много умения и професии явно  Mr. Green
Норче - що не се обаждаш че ходиш по наше село а ? И ние посетихме въпросния ресторант......общо взето бях доволна, но нямаше някои неща, и аз разбира се точно тях си бях избрала . Иначе давам дентокинд, но не се сещам винаги. Пише че може при силни болки да се  дава по едно на всеки час, но не прекалявам. Давам само преди сън. За гледачка, мога да ти дам телефона на една жена.....има двама сина но не се е занимавала с гледане на дете след това. Но е нормална,  интелигентна, работила е в чужбина , 50-тина годишна.

И на мен ми се излиза по женски, но не смея да оставя детето в това състояние на мъжо. Успокоява се само в мен или бабите си.  Sad

Момичетаааа, по новините отново се говори, че тази зима ще е най-студената от 1000 години насам. Дават до -30 градуса на Балканите. Сега си говорим с мъжа ми, че нито една от служебните коли няма да запали и няма да можем да работим, а и най-вероятно ще има и доста сняг. Сега обсъждаме резервни варианти за отопление, защото климатиците най-вероятно няма да издържат, макар да са хубави. Сигурно ще купим газова печка и няколко бутилки. Също се замислям за термобельо. Много ме депресира тази новина. Кикиии - ще идваме при теб на каминка  Mr. Green

Събуди се чавето......по никое време заспа и  сега до късно ще иска да вилнее  #Cussing out

Лека ви нооооощ
Виж целия пост
# 221
Крумииииии Заповядаѝте! Hug Ще сме готови и с другата стая и ще има местенце! Mr. Green

Забравих да кажа, какъв подарък избрах за рождения ден на Ади! Ето:

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3339

Ще ми е от полза, когато пътуваме и водя Ади в Банкя при баба и! Simple Smile И може после да се ползва, като малко детско столче! Peace
Виж целия пост
# 222
Еййййййййййй ни на!!! Grinning
Изваля ни егаси дъжда у Гръцко,ама и пече яко слънце.Вали, но е 20 градуса....а тука Cry

Диването дигна температура за един ден-зъби!Освен 4-те отгоре са тръгнали още 2 отдолу.Абе.....яко Peace

Да чеситя на всички празнували нещо-не мога да изчета,ще прощавате    bouquet
Крумова-как сте,кога ша се видим?За женското излизане-нал знаиш.... Вълканова-кога ша си идвате бе душко?

и малко снимки:http://www.album.bg/lulu1977/albums/145502/
Виж целия пост
# 223
Днес забелязах, че от вътрешната страна на бузките на Митко има нещо като бяло. Като засъхналко и по езика. Какво е това?
Цял следобед Митко е кисел и сополко има ама до сега не е имал такива бели петна по езика и бузите отвътре.
Виж целия пост
# 224
Синапова - да не би да са гъбички - т.нар. млечница .... По принцип са такива бели петна по езика и устата, но незнам дали не са големи вече за млечница newsm78 По-добре питай педката.


Сега се сетих - може, ако е болен  от това да има и налепи, но все пак доктор трябва да си каже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия