
Финката е за сърф. А мъжът на Нея и моят мъж са сърфисти с мечта - да научат и децата. Ама нека си мечтаят. Аз мойто не го давам на ексремисти
(макар че вече и купих спасителна жилетка)За сметките от М-тел. Моята излезе. И е странно малка - 57 лв. като съм имала три задгранични пътувания, съответно и роуминг. Обикновенно плащам между 50 и 70 лв. за един месец без роуминг и ме беше страх сега каква ще е сметката. Но пък прав им път - като не искат повече

Столче за кола - Ние взехме това: http://www.babybubu.com/store/index.php?route=product/product&product_id=842
Вече сме му навъртяли над 2000 км. и смятам, че човечето се чувства адски удобно в него. Много лесно се плъзга за спане. Никога не се изпотява. Сигурен пет точков колан (
дано не ми се налага да разбирам колко). А днес като излизахме с колата, на прибиране Рая заспа в него. Та си стоях един час пред нас в колата, та да не я будя 
Кики, може би това: http://papaya.bg/katalog_anim-geroi_prodykt243.html






Ние засега можем да разчитаме на баба и леля..уж
Да знаиш 

и бързо оздравяване 
. Дано и днес може да се излезе поне за час,два...
да са ти живи и здрави малките принцеси,много да те радват и обичат!!!
. Май истината е в неяденето, а не в тичането. Аз не свалих и половин кг като проходи Андрея, ама си и хапвах де, не пропусках.