Неусетно първата година мина, рождени дни започват в НОЕМВРИийската дружина - 13

  • 31 116
  • 729
# 255
J.R,, на водопадите е още по-хубаво в края на пролетта - началото на лятото, когато всичко се е раззеленило. Аз нали съм от този район, та често ходим там. През уикендите обаче е страшна лудница. А какво е финка?
Добре. На пролет пак ще дойдем Grinning
Финката е за сърф. А мъжът на Нея и моят мъж са сърфисти с мечта - да научат и децата. Ама нека си мечтаят. Аз мойто не го давам на ексремисти Joy (макар че вече и купих спасителна жилетка)
За сметките от М-тел. Моята излезе. И е странно малка - 57 лв. като съм имала три задгранични  пътувания,  съответно и роуминг. Обикновенно плащам между 50 и 70 лв. за един месец без роуминг и ме беше страх сега каква ще е сметката. Но пък прав им път - като не искат повече  Joy
Столче за кола - Ние взехме това: http://www.babybubu.com/store/index.php?route=product/product&product_id=842
Вече сме му навъртяли над 2000 км. и смятам, че човечето се чувства адски удобно в него. Много лесно се плъзга за спане. Никога не се изпотява. Сигурен пет точков колан (  Praynig дано не ми се налага да разбирам колко). А днес като излизахме с колата, на прибиране Рая заспа в него. Та си стоях един час пред нас в колата, та да не я будя  Joy
Кики, може би това: http://papaya.bg/katalog_anim-geroi_prodykt243.html
Виж целия пост
# 256


   

А за декларацията колежката каза,че декември обработвали за ноември /а на мен майчинството ми е до 7ми ноември,не знам защо се смята до термин  Rolling Eyes/и ги подавали януари  Rolling Eyes


Синческа - нещо явно съм пропуснала - каква декларация?

Вес,това питах преди няколко дни:

Редактирам се за да попитам:относно майчинството,сега след първата годинка какво следва?  Rolling Eyes Вчера ходих до офиса и попълних една молба и още нещо,ама колежката каза,че ще ги подава чак в първия работен ден на януари  Rolling EyesНа мен ми се струва много далеч,и се притеснявам да нямам прекъсване.Тя ме уверява,че би трябвало да нямам ама знам ли  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 257
Здравейте, момичета!

И така, да чукам на дърво - вкъщи сме си!
7 дни температура и никой не може да разбере от какво е. Урина чиста. Кръв - високи левкоцити и утайка, но ЦРП (CRP - С-реактивен протеин, който се активира само ако има някакъв възпалителен процес) ни е почти двойно над нормата. При норма 5 имаме 8,5. Сега остана високата т. да е от зачервеното му гърло, което си е така от почти месец!  Shocked Нашата педиатърка беше права още преди 1 седмица, ама тогава не включихме АБ, защото още се чистеше от стария. И така от снощи сме на Сумамед. Дано поне той помогне. И отделно сме с висока дисбактериоза, но поне снимката на дробовете ни е чиста и вече става въпрос за хроничен бронхит....
Ох, дано сега вече да се оправи душинката!

Сега се връщам назад да ви чета! Целувки!
Виж целия пост
# 258
Леле, Стеле, измъчихте се много, дано бързо се оправи Васи  Hug
Радвам се, че тортичката ви е харесала. Тепърва ще се вихря в правенето на торти, дано се получават добре  Mr. Green А питки правя отдавна, за радост на мъжо  Mr. Green
Васи, поздравления за добрите новини  Peace
JR, ами пусто му въображение, хич го нямаме, нито аз, нито мъжо. Сърфа го отхвърлихме категорично заради размерите, ама кой да се сети, че може някоя част да наредим, пууу. Добре че се сетихме поне единият сноуборд да наредим, ама тя нашта хич не го отрази. Нищо, ще го отрази зимата, като я качим на него  Mr. Green
Днес ходихме до един детски клуб, че да го проучим за рождения ден на малката. Уж нямаше много много да го празнуваме, ама както излиза с бебетата ще празнуваме на детски клуб и отделно ще събираме роднините. Първо си мислих да го направя на 1 ден, обаче после като се замислих, то детето ще се побърка. Май ще е по добре на 2 отделни дни  newsm78
Виж целия пост
# 259
ЧЕСТИТ 1ВИ РОЖДЕН ДЕН НА РАЯ И СОФИЯ НА МАМА ЕЛИСТ!!!!!


Нека да бъдат живи и здрави и усмивките им да не слизат от личицата им!  newsm59  bdbaloni
Виж целия пост
# 260


ДВОЙНА РАДОСТ В КЪЩИ ИМА-РАЯ И СОФИЯ СТАВАТ НА ГОДИНА!!!
С ПОДАРЪЦИ,БАЛОНИ,СМЯХ И ВЕСЕЛБА-КЪЩАТА ЩЕ СЕ ЗАПЪЛНИ ОЩЕ ОТ СУТРИНТА!!!
МАМА И ТАТИ КОЛКО СА ЗАСМЕНИ-ДЪЩЕРИТЕ ИМ ПОРАСТВАТ ЕЕЕЕЕИ ТОЛКОВА ГОЛЕМИ!!!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ,БЪДЕТЕ СИЛНИ,БЪДЕТЕ УСМИХНАТИ И СТИЛНИ !!!
ОТ НАС ПРЕГРЪДКИ ПРИЕМЕТЕ И ПРАЗНИКА ЩАСТЛИВИ ПОСРЕЩНЕТЕ!!!
Виж целия пост
# 261
Ха сега добру ютроооууу  Grinning

Хайде по тоз повод..празничния и ние да се почерпим с кафенцето по една пастЪ


Ха тъъъй Мишонковеца нуна а мама в тъмното щрака в нета.

Стелчо за Васито

autumnsphere благодаря ти за инфото.  bouquet Ние засега можем да разчитаме на баба и леля..уж Rolling Eyes Да се изфръцкам че циганката дет мъ фалеше е отпуска...ама и аз бях такава добра детегледачка.(ееее един път и аз да се похваля тц тц не ме линчувайте)

Кике големите сметки са защото им идват фактури за два месеца или нещо такова.Защото Мтелци нещо си въвели  цитирам-"нова платформа за обслужване на клиенти". CrazyДа знаиш  Hug

... Не се притеснявайте като проходят мъниците има да тичаме след тях няма мърдане да свалим килца стегнем бедра  hahaha
...
И както казват ... Блажени са верующите  Joy

Аааа моля моля,аз така заслабнах покрай племениците.Не съм написала уточнение мислех че ще се сетите че,полетта вече като са проходилии почнем да тичаме насам натам с топки,да ги качваме по стотици пъти по пързалките и така.От личен опит знам. Crazy Норче ти пък колко да обикаляш с Пламенката из апартамента че да заслабнеш

Хайде до по-късно,хубав ден  Hug
Виж целия пост
# 262
Добро утро!!!  Simple Smile

 mia_aurora: мерси за кафето!

ЧЕСТИТ 1 - ВИ РОЖДЕН ДЕН НА РАЯ И СОФИЯ НА МАМА ЕЛИСТ!!!!!
Да са живи и здрави!  Hug  Hug  Hug

Лулу:  Честит рожден ден! Бъди жива, здрава, обичана харесвана, модерна, богата и красива. Днес е твоят ден, твоят ден – твоят прекрасен рожден ден!
 
bouquet   bouquet   bouquet





Виж целия пост
# 263
Стелче и Митко е пил сумамед помага. За Васи   love001 и  бързо оздравяване
Виж целия пост
# 264
И аз да честитя на празнуващите!
Елист-да са ти здрави момиченцата,да лудуват и да слушат,да се смеят и да плачат понакога,но винаги да си останат твоите най-добрички дъщерички!
    
Лулу-честито и на теб-радвай се на живота и не съжалявай за нищо!!!
Благодаря на всички,които ми отговориха на питанката за рибите-като лаик съм се объркала че ще ражда.Чакаме я,но вече подготвени-направихме и "родилка" и като се появят признаци че наближава ражданетто и се сдобием с малки рибоци ще споделя.
Стеле-дано ви забравят вече всииички болести!
J.R.сега ми даде идея за плувка да сложа на прощапулника и мойта щерка ще я вземе като нищо-все се навира при баща си като си приготвя въдиците!
Много слънчево и усмихнато настроение на всички!!
Забравих да попитам нещо важно-доки каза да почвам пак Вигантол,но се чудя да купувам ли или Диавит да взема?
Виж целия пост
# 265
Добро утро!

И аз да се класирам навреме един път.

Люси честит рожден ден и тука (по-късно ще ти звънна и по тел  Grinning)!

Елист честит двоен празник на теб и честит рожден ден на София и Рая!

Стелету   fingerscrossed

Василена благодаря за отговора - за дюли и райски ябълки не бях се сетила изобщо... Радвам се, че Никол вече е добре.

Хрупка Честито християнче!

Аз си се разболях подобаващо днес, уж два-три дена гърло само и сега съм с оная ужасната хрема, запушен нос и дишам като Дарт Вейдър  Close. Дано и днес може да се излезе поне за час,два...
Виж целия пост
# 266
Eлист, да са ти живи и здрави рожденичките! Да са ти все така палави и игриви, умни, усмихнати и красиви!   bouquet
Виж целия пост
# 267
Елист -  newsm59 nbirthday  Gift да са ти живи и здрави малките принцеси,много да те радват и обичат!!!

Стеле - бързо оздравяване на Васито и дано повече нямате такива преживявания.

Опа,още един рожденик - ЛУЛУ - айде и ти да си жива и здрава Simple Smile
Виж целия пост
# 268
...
... Не се притеснявайте като проходят мъниците има да тичаме след тях няма мърдане да свалим килца стегнем бедра  hahaha
...
И както казват ... Блажени са верующите  Joy

Аааа моля моля,аз така заслабнах покрай племениците.Не съм написала уточнение мислех че ще се сетите че,полетта вече като са проходилии почнем да тичаме насам натам с топки,да ги качваме по стотици пъти по пързалките и така.От личен опит знам. Crazy...

И аз от опит знам  Wink. Май истината е в неяденето, а не в тичането. Аз не свалих и половин кг като проходи Андрея, ама си и хапвах де, не пропусках.

Честит Първи рожден ден на София и Рая.
Да растат здрави и усмихнати, гордост на мама и тате.

Виж целия пост
# 269
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДВЕТЕ ПРИНЦЕСИ НА ЕЛИСТ - ДА СА ТИ МНОООООГО ЗДРАВИ И ВИНАГИ УСМИХНАТИ. И МАМА ДА ИМА СИЛИ ДА ПРИЕМА ВСИЧКИ БЕЛИ, КОИТО ПРЕДСТОИ ДА НАПРАВЯТ  Mr. Green

ЛУЛУУУУ - ТИ СИ ЗНАЕШ  Grinning

Тази нощ имаше спокойствие слава богу, че и аз да се наспя

Мия - поканите не са  за партито на Дари или моето......служебна работа е това.  Joy но добре се посмях  Mr. Green


Хубав ден от мен  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия