Неусетно първата година мина, рождени дни започват в НОЕМВРИийската дружина - 13

  • 31 116
  • 729
# 240
Здравейте и от нас Hug
ужасно време пак няма мърдане на никъде......после обаче ще отскочим до поликлиниката за една консултация, че дойде време и за нея, да видим колко големи и тежки сме станали Simple Smile
за рождения ден не знам какво да правя Thinking ако поканя другите му баба и дядо с тях ще дойдат и леля му и чичо му, а преди тях ще са пристигнали баща му и кумовете.... и то ще стане една лудница.....дали няма да го побъркаме Бобчо.......и то ще е едно стискане и мачкане и целуване ooooh! много мразя като се скупчат много хора и почнат да го мачкат и целуват.... по принцип не давам Naughty ама те не са го виждали от толкова време Thinking
и не знам каква торта да купувам Thinking дайте някъв съвет Praynig моята идея е да взема една детска торта, малка колкото за снимките и свещичката, а пък за нас големите отделно Thinking

това столче бих взела аз Peace

Сядаме да обядваме
Приятен ден! Hug
Виж целия пост
# 241
ЗАБРАВИХ! Embarassed

Васи: Много се радвам за резултатите! Hug

Хрупка: Ако имаш излишна кола ( тоест две коли де)  направо сядаѝ зад волана! Naughty Първо в квартала и после в мелето! Crazy
В момента съм без кола и целия ми пазар е с доставка....то на мъж не може да се разчита да ходи да купува играчки. Наѝ - малкото на тях всичко им изглежда излишно! Joy Или да ме закара до Мола да си купя някоѝ парцал от разпродажба...нали трябва обикаляне и чакане от негова страна! hahaha Не и моя мъж и време няма и нерви също! Money

J.R Решението с маѝката ти е чудесно! Това е идеалния вариант! Simple Smile После, ще запишете детето на ясла и нещата, ще се наредят!
Пуснах тема във форума: Ясли и градини или нещо такова. Ето на коѝто му е интересно нека да чете и да цъка с език!,,,, Sick
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=534013.new#new
Виж целия пост
# 242
baq Аз лично бих препоръчала столче 9-36 кг,за да можете да го ползвате по-дълго,но все пак вие знаете кое е най-доброто за вас Simple Smile И двете са много хубавиSimple Smile
Иначе на мен ми харесват ето тези на чиполино,има и мн други подобни модели:
http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=578 и http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=504

Васи,браво за добрите резултати,стискам палци скоро да тичка малката принцеска  Simple Smile

Ние днес ще ходим на лекар ,че аман от кашлици и от сополи....Купихме си Колактив 3  и дано да се повлияе добре от него Tired
Виж целия пост
# 243
привет и от мен,

днес за първи път взехме държ.детска кухня и останах очарована. на вид не можах да позная какво й давам, но по аромата усетих че е пиле с карт.пюре. супичката ми се вижда малко, ще я пробваме довечера, кисела е с лимони и сега трябва да чета да видя може ли вече да ядат лимони, нали са цитруси?!?

Бая, столчето за кола е един много полезен и нужен подарък. бих те посъветвала обаче да инвестираш повечко пари в столчето за кола. помисли си, все пак, в случай на пътен аксидент, човек се надява че столчето ще предпази детето му от сериозни травми.... има разни crash тестове от които можеш да избереш нещо изпитано.... разбира се всеки преценява какви средства би могъл да отдели

Васи, браво на Никол! продължавайте в същия дух!
не помня отчетох ли се от консултацията? - 9280 и - 2 см /т.е 69, като на предната бяхме 71/. въобще тези мерки са толкова на око  ooooh!

за торти - пробвах торта по повод детски рожден ден от този сайт, м-м-м въобще не беше лоша. най-вероятно и аз оттам ще вземам. http://papaya.bg/katalog_torti_papaya.html

Антония, много хубаво стихотворение. Наистина имаш талант.

Хрупка, въпросът е да се престрашиш и да подкараш колата. После ти трябва само повечко практика. Да, наистина в София е много натоварено движението, но не е невъзможно да се научиш и отпуснеш! Кураж!

Има ли някой на 90 дневната диета тук? да ме окуражи, че наистина си струва... Confused
Виж целия пост
# 244

Бая, столчето за кола е един много полезен и нужен подарък. бих те посъветвала обаче да инвестираш повечко пари в столчето за кола. помисли си, все пак, в случай на пътен аксидент, човек се надява че столчето ще предпази детето му от сериозни травми.... има разни crash тестове от които можеш да избереш нещо изпитано.... разбира се всеки преценява какви средства би могъл да отдели

Има ли някой на 90 дневната диета тук? да ме окуражи, че наистина си струва... Confused

Да, Eлвиресте е права за столчето за кола. Не е важен дизайнът, а устойчивостта, при не дай си боже инцидент. Аз в момента също съм на тази вълна, но определено ще е след рождения ден на Ина, че много ще ни дойде за джоба. Засега се колебая между - BeSafe, MaxiCosi, Bebe Confort или CasualPlay. Горе-долу са от един клас - единственото, което ще надделее е, кое от тях леко му се сваля гръбчето. Иначе краш тестовете е задължително да бъдат прочетени  Peace

В петък и ние бяхме на консултация - и е качила 40 грама само /предния път беше качила почти 700 гр  newsm78/ - 8220 гр. и 70 см /половин см е дръпнала, което е спорно, щото тая сестра така я мери, че нямам думи Simple Smile/.

За 90-дневната диета нищо не съм чувала, но съм спец по Дюкан - мога много да говоря, ако те интересува  Simple Smile. Него ще го почна като спра да кърмя  Peace
Виж целия пост
# 245
BeSafe, MaxiCosi, Bebe Confort или CasualPlay. Горе-долу са от един клас - единственото, което ще надделее е, кое от тях леко му се сваля гръбчето. Иначе краш тестовете е задължително да бъдат прочетени  Peace



Весс, и аз съм се ориентирала към тези марки, но в БГ е доста беден избора..... а и цените сякаш са доста по-високи.
И ще поръчваме от My toys, засега на Be safe уж сме се спряли..... Дори и с доставката пак излиза по-евтино отколкото от Бг да го купим. newsm78

За Дюкан.... преди да забременея бях на него цели 2 дни на строгия режим, и стопих 2 кг, колкото исках всъщност, и после 1-2 седмици на по-лекия режим и го спрях, и може би седмица след това разбрах че съм бременна.... Като че ли имаше добър резултат, ама незнам защо ме изкуши 90 дневната, с това че на 3ия ден можеш да ядеш пасти и спагети хихиххихи
Виж целия пост
# 246
BeSafe, MaxiCosi, Bebe Confort или CasualPlay. Горе-долу са от един клас - единственото, което ще надделее е, кое от тях леко му се сваля гръбчето. Иначе краш тестовете е задължително да бъдат прочетени  Peace



Весс, и аз съм се ориентирала към тези марки, но в БГ е доста беден избора..... а и цените сякаш са доста по-високи.
И ще поръчваме от My toys, засега на Be safe уж сме се спряли..... Дори и с доставката пак излиза по-евтино отколкото от Бг да го купим. newsm78

За Дюкан.... преди да забременея бях на него цели 2 дни на строгия режим, и стопих 2 кг, колкото исках всъщност, и после 1-2 седмици на по-лекия режим и го спрях, и може би седмица след това разбрах че съм бременна.... Като че ли имаше добър резултат, ама незнам защо ме изкуши 90 дневната, с това че на 3ия ден можеш да ядеш пасти и спагети хихиххихи

Ами освен и аз да ги разгледам в MyToys...ако са по-евтини няма смисъл да се набутваме само.

И моят опит с Дюкан датира точно преди да забременея...бях свалила 4-5 килца и разбрах, че съм бременна и я спрях веднага /и разбира се като едно добро прасе започнах да ям разни чудесии...пък после се оплаквам защо съм кръг/, та си ги върнах от раз  Embarassed че се и утроиха  Laughing
Виж целия пост
# 247
Здравейте,

Мойте чаавета днес заспаха рано, та незнам как ще издържат до довечера. Вчера следобяд Криси тъкмо заспа в 14:00 и комшията реши, че ще пробива дупки. Та горката спа само 30 мин. Вечерта като заспа в 21:30, сутринта стана чак в 10:30. Е буди се през нощта няколко пъти.

Елист, бързо да ти оздравяват госпожиците.
Нея, тортата и питката изглеждат много апетитни.
Кики, и на мен ми се струва много практично това столче.
J.R,, на водопадите е още по-хубаво в края на пролетта - началото на лятото, когато всичко се е раззеленило. Аз нали съм от този район, та често ходим там. През уикендите обаче е страшна лудница. А какво е финка?
Хрупка, честито ви християнче!
Васи, браво за добрите резултати.
baq, ние имаме тези столчета http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6920 и сме доволни. Приставката на главичката е твърда и когато детето заспи, не му клюмва главата на една страна. Не ми харесва това, че са черни. Материята е нещо като велурена (голямо обяснение ти дадох, но дано да си ме разбрала).
Тони, стихчето е много хубаво.
Boyannа, тези столчета са хубави, но лошото е, че нямат положения на гръбето и ако детето заспи, май няма да му е много удобно. Имаше ги на промоция в Пени по 60 лв, но този недостатък ме спря.

Не се шашкайте от сега с тези прогнози за зимата. Напоследък често прогнозата ден за ден не е вярна, а какво остава за зимата.

Незнам за хвалба ли е, за оплакване ли - Емо вече сам се качва на спалнята  ooooh! Проблемът е, че като се качи, не гледа къде сяда или пък се хвърля с главата на пред.
Виж целия пост
# 248
Привет мами, Мерси за бързите отговори. Днес на обяд купих дектарин и като го намазах и сополите изчезнаха. Сега детето спи, че от 2 нощи не е спал заради тези сополи, които от нищо не минаваха ни от виброцил, ни от олинт пък за физиологичен разтвор и лайка да не говорим. Текат тези гадове все едно извират. Чудя се дали да ходия днес вобще при педиатърката щото много болни хора ще има днес като понеделник. Митко като се събуди ще реша.
И да ви питам колко продължително трябва да се дава този гел?


Столче за кола
ние купихме от Метро от 9 до 36 кила. Много е хубаво ама като пътувахме до Карлово Митко като заспа в много неестествена поза спи изправен и килнат на една страна. За нас е идеално защото нямаме кола и това столче го използваме за сега веднъж на високосна дето се вика. Дай боже мъжо да изкара книжка ама до тогава и Митко ще порасне.

Та ако ще го ползвате често столчето то хубаво е да има и малко по полегнало положение за да не се изкривява детето.
Виж целия пост
# 249
ПРИВЕТ НАБЪРЗО......имам да пиша 240бр покани  smile3511

ТИННА -- аз съм с диетата на Дюкан - пускам направо линк за всички които се интересуват.http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?f=92&t=36536&sid= … a1b34c0677fecd067. Аз съм доволна защото резултата е още на следващия ден. аз събота и неделя калпазанствах, но днес отново съм на режим

Изчезваааааам
Виж целия пост
# 250
Хилоооууу и от мишата дупчица

Охооо кой да видя аз завърнал се...Боянка  Hug Хайде не забравяй и тук да драскаш,не че не се "виждаме" и другаде

Тони ти вярно си голям талант Hug

Васи страхотна новина,все такива неща да се чуват. Hug Браво на Николчето Heart Eyes

Нея страхотна тортичка,и ммм вкусна питкааа  Wink Браво на теб  Hug

Хрупка честито ви християнче  Hug Егасимус и попа..бива ли така сякаш това му е първото ревящо бебе което кръщава...пфу.Нагушкай Райчето Hug А колкото до шофьорстването,по смело както е писала Кики първо из квартала после и на по големи разстояния travel

sexyback ние ще празнуваме на село и там с много гости с много нещо(е много много колко много 15-18 човека..ич не са малко).Ама хич не си и помислям как ще си го подават от ръка на ръка да го мляскат и щипят.Това е празник на детето а не на родата,важното е то да се чувства добре...аааамаха. Crossing Arms Crazy

Мимеее какви са тез 240 покани бре Shocked Хакни текста на компито ,оформи го с някое цвеке и го разпечатай.И после лепе леп и готово Wink

Момичета ако не стане с Дюкан пробвайте с Джолан Не се притеснявайте като проходят мъниците има да тичаме след тях няма мърдане да свалим килца стегнем бедра  hahaha


още щях да пиша ама хайде  да не съм на всяка манджа  Mr. Green отивам да приготвям папо за  рошкавия,хубав следобед Hug
Виж целия пост
# 251
Мийко, мойто проходи, пък килцата си седят, то верно че и аз много не й тичам по задницата де.... и затова уж с диета
сега една позната ми обяснява че при 90 дн. по-скоро намаляваш обиколките, отколкото килограмите, ама и така да е устройва ме. ще видя след една седмица дали има някакво поне и минимално отклонение и ако не се хвърлям на Дюкан, там вече е удоволствие да се качваш на кантара - 2 дни - може и 2 кила  Laughing
Виж целия пост
# 252
... Не се притеснявайте като проходят мъниците има да тичаме след тях няма мърдане да свалим килца стегнем бедра  hahaha
...
И както казват ... Блажени са верующите  Joy

Бая, аз съм за първото столче, ако въпросъте за между тези двете. Второто с тази идиотщина дето са й сложили столчето става по-широко и заема повече място. Абе разбрах го наскоро, че щях да качвам приятелка с нейния синковец и заради това чудо, не можех да затворя вратата на колата. Супер ненужно ми се струва.
Виж целия пост
# 253
Привет!
Писах,писах и Анджито хоп с едното пръстче всичко изтри  #Cussing out #Cussing outТа сега наново.....
Васи,поздравления за Николчету,ха дано скоро правите питката и да бягате! Heart Eyes
А за декларацията колежката каза,че декември обработвали за ноември /а на мен майчинството ми е до 7ми ноември,не знам защо се смята до термин  Rolling Eyes/и ги подавали януари  Rolling Eyes
Хрупка,честито ви християнче! Hug
Тони,стихчето е страхотно!!!!
Бая аз се спирам на второто столче  newsm78
Кики,ние сме на Мтел-бизнес група,и колежката каза,че още не ни е дошла фактурата,а новата излезе.Като си прослушвах сметката имах някаква сметка начислена,а уж имам още безплатни минути,не ми се мисли какво ще е когато не можехме да си прослушваме сметките,абе ясно е че ще сме бая прецакани  Confused
От вчера забелязах,че Анджито си разпознава обувките,като и ги поискам ми ги носи.Сварих я и да прави опити да си ги обува,както Емо на Яничка .Днес пък пробваше да си надене пантофите върху обувките,тъкмо се бяхме прибрали от вънка.
Научи се да си иска нещо като го сочи и вика "ъъъъ",и е много щастлива.Друге въпроса как уцелвам какво точно иска върху маса с натуриите на кака и,ама изреждам.

Като си удари главичката се хваща за удареното и скимти жално-жално,хем ми жал хем ми е смешно как ми се оплаква.

Спирам,докато не ми е изтрила и това,че ще се откажа да пиша  Mr. Green
Виж целия пост
# 254

А за декларацията колежката каза,че декември обработвали за ноември /а на мен майчинството ми е до 7ми ноември,не знам защо се смята до термин  Rolling Eyes/и ги подавали януари  Rolling Eyes


Синческа - нещо явно съм пропуснала - каква декларация?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия