Неусетно първата година мина, рождени дни започват в НОЕМВРИийската дружина - 13

  • 31 116
  • 729
# 615
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ
Здрави и щастливи да растат и с много радост и усмивки да пълнят сърцата на всички около тях!

Нели, искам да те поздравя за майсторлъка  Peace Сигурна съм,че ще бъде също толкова вкусна колкото изглежда  Heart Eyes

Трябва да си призная, че не пиша никак често тук  Embarassed Следя голяма част от мъниците, но трудно намирам време. Май е време да се поправя...



Виж целия пост
# 616
Eлист,
и ние стискаме палчета операцията да мине леко и повече да не патите от уши  Hug
Честит рожден ден на днешните ноемврийчета Simple Smile
Neya,
поздравления за тортата, много е красива,  какво е покритието отгоре? Винаги съм искала да сложа такова на някоя торта, но така и не съм пробвала още.
Камен вече всичко яде (но пък в малки количества), така че всякаква торта може да опита, няма да правя специална, ще си бъде с мляко, яйца, сметана...
Виж целия пост
# 617

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ МАЛКИ СЛАДУРЕЧЕТА. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ! Heart Eyes
Явор   Ева    Меа-Мария    Дарина    Елис

НЕЯ Възхитена съм!  bouquet Ти си невероято талантлива!

Елист Миличките принцески. Дано поне процедурата е кратка и беболезнена! Heart Eyes Пиши след това, стискаме палчета! Hug

Стеѝси86 и Боянка Хаѝде на поправка! Heart Eyes

Кло Честито на твоята приятелка! Дано се окаже, че грешиш и бебето ги сплоти!

И да кажа, че от 12.11.2010 съм официално отново на работа, но ще позлвам натрупания отпуск до края на Февруари. Не ми се иска да си оставям дететнцето! Cry

Това е за сега от нас
Виж целия пост
# 618
Честит рожден ден на малките празнуващи. Честит празник и на техните родители. baloni

И да попитам: Някой има ли впечатления от това столче:
http://shop.misto-bg.com/product_info.php/cPath/21/products_id/34
Ние доста пътуваме и това лято носехме голямото столче от къщи. Пък да си улесним живота за догодина  Mr. Green
Виж целия пост
# 619
Ююююхуууууу днес прекрасен ден рожденически  Grinning

ЧЕСТИТ РОЖДеН ДЕН НА ЯВО,ЕВА,ЕЛИС  И МЕА !!! БЪДЕТЕ СЛЪНЦЕТО В ДОМА БЪДЕТЕ ЗДРАВИЧКИ И МАЛКООО ПАКОСТЛИВИЧКИ

Стейситуууу даааам добре че мафията знае къде да те намери че иначеееее  hahaha Hug

Неа евала мацкаааа  Grinning Heart Eyes За нула време стана много добър сладкар  Hug  bouquet Гледам поръчки Варна и област приемаш Grinning

Елистче измъчихте се,милите ми буболечета.Дано всичко мине бързо и скоро да се оправи Райчето Hug Ще чакаме хубави новини Hug

Янечек какъв е този пост бре мамееее,нищо не пишеш как сте що сте.Зачезна ти и никаква те няма Crossing Arms Я кажи как е Каменчото? Hug

За АМ - ние сме със NAN 3.Първата кутия беше Аптамила ама ми е скъпичко,но това го пие.

След две седмици зачервно дупе сменихме памперсите от Пуфис на Памперс..колкото и да не ми се искаше,аз си ги харесвах на Пуфис...ама му се оправи дупиту Wink Какво беше това чудо незнам,педи нали изписа мехлемче и каза за два-три дни ще се оправи е няма такова нещо ту се пооправяше ту ставаш пак зле.Ама сега се оправя.

Моя синковец навън е отвикнал да спи,първо че се приспиваме на ръце  #Crazy и второ сложа го в количката и ако имам късмет може да поспи 30мин. Това за следбеден сън,а следобяд спи към два часа.и като се приберем си спи в къщи.Ама това значи че трябва да се прибирам по раничко Crossing Arms Ей на вчера като се прибрахме и в 18ч. заспа за следобеден сън #Crazy И после до никое време будува.А като му се доспа два часа се приспивахме че се борихме със сополи...слава богу от 12-1ч. спа до сутринта до 6;30ч.И те така сега сме сополиви като циганета..тамън го збърша докато се обърна текнало пак hahaha

Хайде останете със здраве отивам да хапна..трябва да се яде да на вземе дупето хептем да заслабне Joy
Виж целия пост
# 620
Миа,
тези Пуфис спрях да ги купувам като ги направиха с аромат  Twisted Evil Не знам защо му е на бебешки гъз парфюм, Камен почна да се обрива и минахме на Либеро. Но сега Молфикс са ги направиули по-тънки и почнах тях да взимам - те също са без аромат, така че опитайте тях - попиват добре, а са по-евтини.
А Чудото-юдо спря да ме тормози и аз нямам много-много за споделяне, иначе чета темата  Laughing Имам чувството, че това дете ще е още по-голяма бъбрица от батко си - повтаря след нас последните сричкки на думите и си бърбори постоянно.
Eто нещо от нас - Как прави Кинг-Конг Simple Smile
Виж целия пост
# 621
Добро утрооо.

Честит рожден ден на Явор, Ева, Елис, Меа и Дарина!   newsm59 Да растат многооо здрави и щастливи деца!



Нея - поздравления   bouquet Тортата изглежда невероятна, абсолютно професионална!

Елист - миличките принцеси, наистина се измъчиха, а сега и това  ooooh! Стискам палци всичко да мине без проблеми и да се оправят бързо! Душици!

За памперсите - ползваме Пуфис. Следващия път и аз мислех да вземем да пробваме Молфикс.

АМ /ползвам за каши понякога/ ползваме Аптамил.

Хайде чао засега!


Виж целия пост
# 622
J.R И аз точно м/у това столче и Фишър Праѝс се колебаех. Но поръчах за подарък от лелите второто, вече е у дома и е страхотно! Написах в Гугъл  Mr. Green модела и излязоха различни саѝтове в които го предлагат. И го купих с доставка до дома за 80лв. Simple Smile  Иначе варираше от 120 до 75лв в различните саѝтове! ooooh! Което и да избереш, това е изключително полезен стол за хора, които пътуват! Нашия става на чанта, стол за по голямо дете, седалка за кола, поставката се мие в миялна машина има играчки на нея и не е тежък!

отиваме да спим! baby_neutral

п.с Янечек Пише, че видеото не е налично!
Виж целия пост
# 623
Добрро утро!
Честити 1 годинки на празнуващите днес ноемврийчета!Много здрави и щасливи![/size][/color]
Нея-поздравления и от мен за тортата!Дано успеете да спазите графика на сън с тази натоварена програма.
Мия,Весс-да са ви живи и здрави племеничетата-ноемврийчета!
Елист-
За обувките-аз купих на Вики ботички на "Чипо",много мекички и топли,но засега и на нас са ни повече за украса,защото ходим само по 10тина крачки и после иска да поседнае и да пълзи из паркове и градинки!
За отбиването-говорих с доки и тя ме посъветва да изчакам пролетта за отбиване,за да "покрием" зимният сезон.Засега съм ок с това,но не знам дали тогава на 1,6 год. няма да ми е по-трудно да я отбия!?!И аз като Синческа и Весс се притеснявам,че ще почне да ми вика-"мамо,дай цицка!"И аз имам  молба към Васи да даде малко инфо по въпроса от първо лице.
Иве-наистина не се впрягай за глупости!А обувките са страхотни,цените също са ок!
Пиша тозио пост от 2 часа!Пускам го вече пък ако съм пропусмнала нещо....сори,мафията да ме санкционира!
ей го три нови поста преди нмоя.......
Виж целия пост
# 624
ЧЕСТИТ 1Ви РОЖДЕН ДЕН НА ЯВОР, ЕВА, ЕЛИС, МЕА И ДАРИНА!!!!!!!!!!
Много щастливи моменти им желая! Да растат здрави и обичани деца!!!

Нея   bouquet! Голяма сладкарка си! Сигурна съм че ще е вкусна тортата!

Вчера поръчахме тортата и малко по-късно вечерта на Пламена й потече нослето! #Cussing out Ще се гръмна, сега се чудя да отменя ли партито или да се опитвам да я пресека.... давам й вит. С, пръскам Стеримар, варих лук на котлона да вдишва изпаренията


Виж целия пост
# 625
Честито на рожденниците - на на тези от уикенда до сега Hug!
 newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday
Нея, много красива е тортата! Честито на малката сладуранка и стиснати палчета на мама да изпълни задачките по график Laughing /един въпрос - откъде взе боя? - аз търся някъде по интернет, защото тук няма/
Елист - всичко ще мине добре и малката принцеска ще се оправи Hug!
Янечек - добре си се завърнала - ами... липсваше ни!
За кърменето - ние вече сме само сутрин, вечер и през нощта - АМ не пие - колкото пробвах все й се повдигаше. Пие прясно мляко и айран от време на време- дали й е достатъчно не знам, ама с яденето през нощта трябва да й е добре Crazy. Махнах първо обедното кърмене, после следобед и ги замених с храната от кухнята. В началото имаше дни, когато ме дърпаше за блузата, обикновено когато й се спи, но като че ли свикна че само в леглото си суче, даже някой път през деня като легнем да се гушкаме и се ядосваше, че не й давам.
Аз съм до тук, не мога повече да опазя клавиатурата.
Виж целия пост
# 626
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯВОР, ЕВА, ЕЛИС, МЕА И ДАРИНА!!!!!!!!!!
Нели с тая торта направо обра точките  smile3501, дано на рожденичката да и хареса  Hug
Виж целия пост
# 627


Да почерпя за първия рожден ден на моето малко Геврече Simple Smile)))
Виж целия пост
# 628
Честито на рожденниците Да са много щастливи

Браво на Нели за тортата-прекрасна е
Честито ноемврийче на Весс-да ви е живо и здраво kyllmg
Елист стискам палчета бързо да се оправите и никога да не се повтаря newsm17
Всеки път се заричам да не вземам Пуфис-изобщо не съм доволна.Молфикс са по-добри Диването не иска да спи   Twisted Evil и съм малко изнервена а му се спи-кисел е много  Twisted Evil

Спирам че отиде пак на разклонителя  Twisted Evil
Хубав ден
Виж целия пост
# 629
Добър ден!  Simple Smile

Още един празничен ден!Малки съкраовища бъдете живи и здрави и щастливо детство!!!  Hug
Честит 1-ви рожден ден!

Честито и на лелите...  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия