Стискаме палци!


първият беше от 10 до 12 , после едно хубаво спинкане в количката на вън и от 14 пак на купон 
)
Аз като се ядосам ,че лесно кипвам напоследък , си млъквам и си гледам диването . Иначе почвам да ги дрънкам едни дето не ги и мисля даже. А и да ти кажа , четох поста ти малко след като го беше публикувала, но видеото не беше наред, а сега гледам и на Янечек не ми е активно ...

. Предпочитам като не става с добро, силово и кратко, после обикаляме ключовете за осветление и готово - усмивката грейва.
. Накрая ми идеше на напердаша памперса, ама заспа детето да ми е живо и здраво. (между другото моят ВТР беше 3.11 и днес ми бе по-по-така).

На всички вече порастнали бебчовци(и на патерици малко,че пропуснах някоко дни)
Да са живи и здрави

Аз като се ядосам ,че лесно кипвам напоследък , си млъквам и си гледам диването . Иначе почвам да ги дрънкам едни дето не ги и мисля даже. А и да ти кажа , четох поста ти малко след като го беше публикувала, но видеото не беше наред, а сега гледам и на Янечек не ми е активно ... 
Но нали всичко ми е за рожбичката. Да ми е жив и здрав! Всичко ще направя за него! Няма да спя, няма да се храня стига той да е добре
Препоръчани теми