
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИТО,ДАРИ,ГАБИТО И ВСИЧКИ ДРУГИ ДЕЧИЦА !!!!

За памперсите - аз на Пуфис много ги харесвам никога не сме имали проблем,а и са толкова весели и шаренки с различни картинки.И на мен хич не ми миришат,не знам защо Янечек казва че са парфюмирани.Тези на Памперс ми миришат много осбено,и са с едно момиченце пеперудоловящо...егсимус и дискриминацията защо няма с момченце което лови риба...например пък

Яничка благодаря ти за съвета ноу хау
Веднъж пробвах ама той се катери върху мен,отива до раклата и сваля рамките и разни други неща от там.И се отказах бързо...освен пак да пробвам пък както ти си писал то от веднъж няма да стане и то за 5мин.CRLN не се спотайвай ами давай снимки от партитата

Ето го и мъничкия сладък племеник Марти

Тази сутрин си припомних какво е да имаш новородено
Мишко сутринта след сън така се изтръцкал човека,че от зад чак до плешките се беше омазал.Хайде измихме се,връщайки се в стаята човека ми повърна на рамото...
И те така голямо мазало...като доброто старо време.Покрай племеника се замислих че искам още едно бебче та Мишко да ми припомни какво е 
хайде хубав ден да се оправям че катосе събуди малкия мишок да излизаме на въъъън
Много усмивки ви желая

Живи, здрави, весели и засмени!!!!!!!!


и аз правих нещо такова но в друг вариант 


ама през деня гледахме да сме максимално навън заради хубавото време и дремна само час в количката,сега явно наваксва.А довечера какво ще правим не знам!