Неусетно първата година мина, рождени дни започват в НОЕМВРИийската дружина - 13

  • 31 116
  • 729
# 645
Ех че прекрасен ден,хем слънчев хем си имаме много рожденици Grinning

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИТО,ДАРИ,ГАБИТО И ВСИЧКИ ДРУГИ ДЕЧИЦА !!!!

За памперсите - аз на Пуфис много ги харесвам никога не сме имали проблем,а и са толкова весели и шаренки с различни картинки.И на мен хич не ми миришат,не знам защо Янечек казва че са парфюмирани.Тези на Памперс ми миришат много осбено,и са с едно момиченце пеперудоловящо...егсимус и дискриминацията защо няма с момченце което лови риба...например пък Crossing Arms hahaha

Яничка благодаря ти за съвета ноу хау Hug Веднъж пробвах ама той се катери върху мен,отива до раклата и сваля рамките и разни други неща от там.И се отказах бързо...освен пак да пробвам пък както ти си писал то от веднъж няма да стане и то за 5мин.

CRLN не се спотайвай ами давай снимки от партитата  Wink Hug

Ето го и мъничкия сладък племеник Марти  Heart Eyes



Тази сутрин си припомних какво е да имаш новородено  Joy Мишко сутринта след сън така се изтръцкал човека,че от зад чак до плешките се беше омазал.Хайде измихме се,връщайки се в стаята човека ми повърна на рамото... hahaha И те така голямо мазало...като доброто старо време.Покрай племеника се замислих че искам още едно бебче та Мишко да ми припомни какво е  Joy

хайде хубав ден да се оправям че катосе събуди малкия мишок да излизаме на въъъън  Grinning Много усмивки ви желая  Hug
Виж целия пост
# 646
Стелету ами как няма да отслабнеш с 22 кг  Laughing
Честито проходили крачета, все по правилния път да вървят  Hug
Малък, сладък Марти, да е здрав и послушен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 647
Дария   Никол   Нора   Карина   Доротеа  Габриела  Цветелина Мартин  Невена
Виж целия пост
# 648
Привет и от мен!

Честит рожден ден на ДАРИЯ, НИКОЛ, ГАБИ и другите сладурковци!!! Да са много здрави, палави и щастливи деца!

 nbirthday  ura



Круми - специални прегръдки на малкото Дари  Hug

После ще се връщам да чета.
Чао
Виж целия пост
# 649
Честит рожден ден на малките сладурковци Simple Smile Живи, здрави, весели и засмени!!!!!!!!

Яво вече е добре на яслата Simple Smile за успокоение на мама, която трябва да е далече от него, на другия край на София и да работи.... Дано така продължи и занапред!  Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 650
ДА ПОЧЕРПЯ ЗА РОЖДЕНИЯ ДЕН НА СЪКРОВИЩЕТО МИ




БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА ЗА ДАРИ - ВЧЕРА ТЯ НАПРАВИ НА МАМА И ТАТИ ПОДАРЪК И НАПРАВИ ПЪРВИТЕ СИ КРАЧКИ САМОСТОЯТЕЛНО.

Вес - ще я нагушкам довечера
Виж целия пост
# 651
Здравейте и от нас!

Ние бяхме на разходка. В градинката Васи като хукна по количката на едно друго бебе, на което имаше "търкалце', не знама как му се казва. Едно, дето го бутат и трака и .... ужас:-) Аз го местя на 10 метра от там, той пак там лети....

Мия - Вече знам какво искаме от вас  Wink

Иве - Да ти кажа, преди 2 седмици като проходи някак беше добре, още не беше кой знае колко стабилен... Сега обаче съм като на сауна след него Simple Smile Ама да са ни живи и здрави бебораните!

И аз днес направих поканите на Васи в една книжарница... Не съм се старала кой знае колко. На Word направено като картичка от едната страна покана, от другата страна текста... В момента, в който ФБ проработи като хората ще пусна и линк, качих я преди малко, но нещо изчезна и така...  newsm78

Хайде за сега чао!

Поправка ето я: http://www.facebook.com/photo.php?pid=632527&l=f1e52dbbec&am … d=100000126486051
Виж целия пост
# 652
Добър ден!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПОРАСНАЛИ МЪНИЦИ!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО РАДОСТ ДА НОСЯТ!!!


    Аз само на кратко да кажа,че всичко мина добре. Рая е вече в супер настроение. Снощи игра и * ПРИКАЗВА* ,което отдавна не се беше случвало. Има огромна разлика.Процедурата наистина беше от полза.

 То си е малка операция,но е рутинна и трае 15 мин.После като се събуди след около 30 мин. можеше да пие чайче и пак ни видя док и можехме да си ходим.Днес пак бяхме на преглед и всичко е ок.
 Само дето звучи така лесно,амааз си знам какво преживях!

 МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА КАКТО ВИНАГИ!
 Малко съм кратка ама не ме оставят мъниците.Довечера ако спинкат по добре ще пиша повечко
  Обичам ви !!
Виж целия пост
# 653
elist - Hug Hug Браво на Райчка   bouquet  bouquet  bouquet

Стели Честити ви крачета, много здравички да са и бързо да припкат наоколо Simple Smile
Много добре си се справила с поканата  Peace и аз правих нещо такова но в друг вариант  Peace Трябва да я дам в някое фото тук в Дружба че няма кък да се смъкна до попа в любимото ми ателие  Sad

Мария страхотна торта, и на Нея също ...
Днес се опитах да си направя фондан, но нещо първо ми се разпръсна, а после му сложих малко маргарин и стана ... Е за пробната торта де... С таткото днес ще си хапнем Бисквитена с нишесте и отгоре с фондан ... представяте ли си я  Laughing Laughing Laughing Е и Тони може да си опита милия, ако иска сладко че нещо много му се мръщи напоследък  Peace
Вчера ходих до Кауфланд  и имаше промоция на чувалчета за спане по 14 лв. едното. Купих на Тони 1 - 90 см. И сега го пробвам да спи в него...
Ще изкара зимата с него гледам има поне още 15 см. до като му стигнат крачетата до края  Peace
Хайде да поканим нашите дружки, които не са гласували да го направят и да ни подкрепят за да направим заедно подарък на Тони за рождения ден:

http://www.facebook.com/pages/Piggyshouse/283372545763 - първо тук трябва да станете  почитател и след това в снимката да напише коментар
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1209991665819&set=o.283372545763
харесванията  не важат, а само коментарите ...
Може усмивка само, но това се счита за глас
Виж целия пост
# 654
Кло - прохождането на Васи е  стара новина... Проходи на 22.10, ама мерси все пак Simple Smile
Гласувах за Тони и написах коментар!  Hug

Елист - радвам се, че вече сте добре!  Hug

Мими.Крумова - И тук да пожелая всичко най-най на Дари и весел празник!
Виж целия пост
# 655
Честит рожден ден на всички!!! Много щастие и усмивки...

Сори ама малкия не ме оставя-цял ден се мъча поне да честитя  Laughing
Весел ден  Hug
Виж целия пост
# 656
Преди малко се прибрахме, така се изнервих а накрая малко го отнесе детето без да е виновно, както и да е сега като попиша знам че ще ми мине!
Елистче радвам се за Рая, стискам палци да сте добре вече!
Нея да ти е жива и здрава принцесата голяма Hug! Ама как я направи тази страхотна торта?!
Миме и вие пораснахте а?! Изпращам на сладуранката букет от всички хубави пожелания    bouquet!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ВЕЧЕ ГОЛЕМИ БЕБОЦИ ОТ ВЧЕРА И ОТ ДНЕС!Няма да изреждам че сте много, аз вече изядох един цял шоколад за ваше здраве Grinning

Васито къде се губи
Елвиресте дано да се оправя бързо Пламенка и да не изпуска купона!
За памперсите - Памперс, най-тънички са иначе и Пуфис не са лоши.
За млякото - Аптамил.
Повече няма да ме оставят да пиша, даже и това беше много. Добре че си имаме люлка вече и ми дават по малко почивка 1swing  newsm44
Утре мисля да съм в Борисовата, така че който му се разхожда да звънка 0898680891 Ще бъдем там след кухнята към 13ч.
Виж целия пост
# 657
Пак съм аз да ви подосаждам с малко снимки Simple Smile
http://noemvri2009.snimka.bg/baby/nashite-bebecheta-9-12-m.538014.21301812
http://noemvri2009.snimka.bg/baby/nashite-bebecheta-9-12-m.538014.21301908
http://noemvri2009.snimka.bg/baby/nashite-bebecheta-9-12-m.538014.21302740.big
Виж целия пост
# 658
Ей, Мими...все ще се срещаме с теб и накрая взех, че се преместих. Добре, че е временно!
Честито още веднъж! Само радости и прекрасни мигове ви пожелавам!  Heart Eyes

Точно си мислех за Васи, че я няма никаква и ми мина мисъл-сигурно засажда нивата  Laughing
Снимките са много хубави  Hug
Елист, радвам се за вас, дано нямате повече такива неприятности  Hug
Момичета, четох ви по диагонал, защото цял ден бяхме навън. Чак сега се прибрахме, страхотно време!
Стелету, хубави са поканите! Пратих ти покана във фейсбука, да не се чудиш коя е Iv  Simple Smile
Дечицата
И пак
Виж целия пост
# 659
Честит рожден ден на всички рожденници!!!!    bouquet  bouquet  bouquet
Да са живи и здрави и много послушни!!!Няма да изброявам,защото ще пропусна някой!
Елист,радвам се за Рая!
Янечек,не мога да видя как прави Кинг Конг явно защото не съм сред приятелите ти  Sad

Аз качих снимките от рождения ден на Анджито : http://www.facebook.com/album.php?aid=36121&id=1000007348111 … &l=cce5366698


Сега мойта мома спи,по никое време  ooooh! ама през деня гледахме да сме максимално навън заради хубавото време и дремна само час в количката,сега явно наваксва.А довечера какво ще правим не знам!
Снощи бяхме на рожден ден на друго ноемврийче/не от нашия форум/,и сега отивам да качвам снимките. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия