Благодаря за загриженоста


още 5 на които не съм писала мнение. 

а и нямам и много време че малкия все ми виси на крачола и дърпа мишката Така че да ти минава бързо и да качиш пак клипчето че не съм го гледала 
Да пуснеш някоя снимчица като се отдаде възможност.

Иска ми се и с приятели да се съберем, ама там ще е третото поред събиране... абе мани като циганите по 2 седмици ще празнуваме рожден ден хихиххихих 


Аз съм го взела за 9.99 евро


и надух няколко да си играе диването сега та да мога да пиша 
/ на българска фирма добра подметка кожени /е не е естествена кожа/ и за 16 лв 
Сподели как ви вървят нещата по нататък, че живо ме интересува тази тема.
Мия честито нов Човек на бротовчедката 

, кажете каква марка адаптирано мляко пийват децета сега, че да не би и това да има значение
.
Има ги и в София, защото продавачката ми каза, че от там ги носела шефката и. Нашите са есенен вариант и на тях пише apawwa. Ето ги Анатомични са, имат и стелка от ест.кожа. Струваха 26 лева, в София вероятно ще са още по-евтини. 

Препоръчани теми