РОДЕНИ 2004 (4 тема)

  • 50 555
  • 455
# 195
Честито на именниците!  smile3525 newsm51
Весел празник и приятно похапване на всички!
Виж целия пост
# 196
А и Валя си е избрала вече какво да и донесе Дядо Коледа - боички за рисуване върху стъкло.
Виж целия пост
# 197
Моето дете не може да си измисли подарък ...
Виж целия пост
# 198
Ние снощи писахме писмото до Дадо Коледа, днес го пуснах  Laughing
http://www.facebook.com/photo.php?pid=673169&l=360ba24e71&am … d=100000090733656
Виж целия пост
# 199
Ох , ние май тази вечер ще пишем писмото за Дядо Коледа.
За градината си е поръчал конструктор от "Играта на играчките ".

Да похваля Марти - от една седмица си връзва сам връзките на обувките - голям му е кеф и иска да ходи само с обувки с връзки ( не че има с лепки.... Mr. Green )
Виж целия пост
# 200
Браво на Марти! Явно сега вече им е време да се научат, аз пробвах и по-рано да обуча Цвети, обаче ме гледаше все едно за квантова физика и говоря Mr. GreenСега от едно показване и успя Heart Eyes
Виж целия пост
# 201
Добро утро!Днес черпим -ставаме на 6.Да ни е жива и здрава нашата кака и много да ни радва!
Виж целия пост
# 202
polia, Честита Ви рожденничка! Да ви е жива и здрава и много да ви радва!
Виж целия пост
# 203
polia, да ви е жива и здрава рожденничката ! Весел празник!


Честит празник на всички бивши и настоящи студенти!
Виж целия пост
# 204
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ СТУДЕНТИ И ПРЕПОДАВАТЕЛИ, КАКТО И НА ОНЕЗИ, КОИТО ОЩЕ НОСЯТ В СЪРЦЕТО СИ СТУДЕНТСКИЯ ДУХ!

Polia, честита ви рожденичка! Хубава, умна и умерено послушна да расте!

И честит имен ден (на голяяям патерица) на всички именици в групата!

Нели, добре сте дошли!   bouquet

Дуци, Лъки, много мили писма!  Hug И да изпълните желанията на децата, ей. Heart Eyes

Ние сме в бурни предколедни приготовления. Теди изкара ужасен вирус миналата седмица и за втори път в живота си пи АБ. Ама беше гадничко боледуване. Сега е бомба. Grinning И се готви даже за зимна разходка с шейни на Витоша - ще ги водят от градината в понеделник. Ако не затрупа тогава снегът пътищата. Mr. Green Иначе вкъщи здраво се трудим над сладки - Теди отговаря по оформянето им и да я похваля - справя се много успешно. По Коледа като ги украсим, ще снимам и показвам. Grinning В събота-неделя смятаме да купим елхата (жива, в саксия) и през седмицата ще я украсим. Трябва и да довършим украсата на шишарките и разните други неща, които събирахме. Та така. Коледният дух се е настанил вече трайно у дома. Grinning
Виж целия пост
# 205
Поля, честит празник! Да ти е жива и здрава госпожицата  ura Tada  Party Time
Виж целия пост
# 206
БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА!
Отидохме много щастливи на градината,че ще има парти и там.Ще разправяме утре!
Виж целия пост
# 207
Поля, честит празник!!!
А и честито на всички бъдещи, настоящи и отминали студенти!!! То май излиза, че всички празнуват.  bouquet  bouquet  bouquet Довечера ще ходим да пускаме писмото до Дядо Коледа.
Виж целия пост
# 208
Поля, със закъснение , но от сърце - честит рожден ден на твоята принцеса!!!
Да расте здрава, щастлива, късметлиййка!!!!

И за вчерашния 8 декември - да се чувстват поздравени всички настоящи и бивши студентииии!!!

А днес е св.Анна - сещам се за Дуци - да ти е жива и здрава шерката и мнооого да ви радва!!!

Днес и моята мама празнува и ви черпя виртуално  Wink
Виж целия пост
# 209
Честит имен ден на всички малки и големи Ани! Весел празник!  ura  Gift
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия