Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат в публикациите?
Кои са някои предстоящи състезания по фигурно пързаляне?
Какви са някои от впечатленията от последните състезания по фигурно пързаляне?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат в публикациите?
-
Кои са някои предстоящи състезания по фигурно пързаляне?
-
Какви са някои от впечатленията от последните състезания по фигурно пързаляне?
Представленията на фигуристите в последните състезания бяха разнообразни. Някои изпълнения бяха възхвалявани, като тези на Мейхер/Чернишов и Лиза/Максим, докато други фигуристи като Навка и Воробьов, Ягудун/Кожевникова и Казанова/Костомарьов също се отличиха. Отбелязани бяха и изпълненията на Амодио и тримата медалисти. Въпреки това имаше критики към някои програми, които бяха оценени като несъобразени с реалните възможности на спортистите.
-
Какви са някои от очакванията за предстоящите състезания по фигурно пързаляне?
-
Какви са впечатленията от последните фигурирани пързалки?
иначе в началото на сезона ме подразни. На добра скорост се изпързаляха, една малка грешка само видях. Британците и те на любима музика и харесвана от мен програма, да дерзаят имат потенциал.
, без грам напрежение.
!!! Невероятно състезание се получи, точно така обичам да е при мъжете. Само не мога да изтълкувам някои решения на съдиите. Не виждам защо толкова трябва да е разликата между Чан и втория. Стабилно- да, но чак пък извънземност. Май съм с грешните очила. Обаче Чан може и да не се наспи от вълнение, очаквам изненади...
. При спортните не беше толково инфарктно, може би и заради жребия: ту слабаци, лу лидери. Тук съм съгласна със съдиите общо взето. Радвам се за успеха на руските двойки и им стискам палци, имат многа шансове и за повече. Да видим и играта на нерви.
. Той и на всички скокове днес да падне пак ще е пръв.
Не намирам пресконференции и церемониите за малките медали

. Да вземеш такава вдъхновяащо-взривна музика и да не дадеш максимума от себе си
. Покрай Рукавицин в студиото се сетих какъв страхотен Майкъл Джаксън изпълни Меншов на европейското.
.
слушайки еуфорията на коментаторите и залата, явно съм от малцината гледащи но не виждащи нито уникалност нито кой знае какво
.
как го хваща камерата.
, колко жалко за грешките, каква прецизност на всичко останало
,