Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат в публикациите?
Кои са някои предстоящи състезания по фигурно пързаляне?
Какви са някои от впечатленията от последните състезания по фигурно пързаляне?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат в публикациите?
-
Кои са някои предстоящи състезания по фигурно пързаляне?
-
Какви са някои от впечатленията от последните състезания по фигурно пързаляне?
Представленията на фигуристите в последните състезания бяха разнообразни. Някои изпълнения бяха възхвалявани, като тези на Мейхер/Чернишов и Лиза/Максим, докато други фигуристи като Навка и Воробьов, Ягудун/Кожевникова и Казанова/Костомарьов също се отличиха. Отбелязани бяха и изпълненията на Амодио и тримата медалисти. Въпреки това имаше критики към някои програми, които бяха оценени като несъобразени с реалните възможности на спортистите.
-
Какви са някои от очакванията за предстоящите състезания по фигурно пързаляне?
-
Какви са впечатленията от последните фигурирани пързалки?
от къде е този запис без коментатори, направо кеф. Помните ли , че като цяло когато гледахме програмите в началото на сезона единодушно харесахме кратката а волната не на всички.
. Хареса ми нещо което прочетох за Чан
" надеюсь он свой Призрак до ОИ катать не будет".

Брилянтно изиграна програма с много хъс и емоция.
. Догодина световното е в Ница, но да видим дали тялото няма да предаде Жу
. Ето го 
.
. Да ходят при лекарите на китайците - там колко положителни примери могат да се дадат.
. Макарова чудесно стабилно изпълнение, браво. На Гедеванишвили не и е този сезон.
, нищо ново.
. Chock/ Zuerlein ми харесаха за пореден път. Трите канадски двойки бижу, разбира се Теса-Скот
), но малко трудно ще се вместят при тази конкуренция.
. 4 дни-4 комплекта медали е съвсем друга бира.
. Точно за Боброва-Соловьев и аз се опасявах след номера на европейското
.