Теди от 2 седмици стига сам от едно място до друго ама да си ходи сам по стаите още не е . Та за мен прохождане е като си движи сам навсякъде . Аз ли греша или ?
Вече свикна на графика на двете баби ,таткото и не се сърди като я гледат. Чувствам се добре на работа, на половин ден и много ме зареждат различните емоции...така се радвам и на децата пълноценно.



Съжалявам,но се радвам,че намина ,и че наборката е добре и щурее... 



Много сладка, по два часа навън, ходят сядат по пейките, почиват и пак ходят. Впечатлява се от всичко, сякаш досега не е виждала света от количката. Само се захласва, сочи и вика "ауууууу".








)
към 48 кила съм.Теодор скоро ще ме бие в това отношение,а освен това ще трябва той да ме носи не аз него
Препоръчани теми