Разлика във възрастта 20 години

  • 51 178
  • 635
# 120
И да ти кажа право жената като стане на 40 още ще я сърби, ама мъжа й на 60 може и да не може да я почеше. И тогава?

То пък, защото всички под 60 могат да те почешат, ами хайде теории  Joy
Немо ще каже, Соте - също би могъл. Жребецът е най-продаваем в младите си години.
Виж целия пост
# 121


Шанталче - що ника ти започва с този интересен знак?
И да ти кажа право жената като стане на 40 още ще я сърби, ама мъжа й на 60 може и да не може да я почеше. И тогава?
 Laughing Умничка си ни ти, сети се сама, де Wink
Ох, не знам за секса, но предполагам че един физически здрав мъж (а той е такъв) моgе да има редовен полов живот и на 60г. Между другото, той няма нищо общо с нашите 55 г. мъже - изключително младолик и  в отлична физическа форма. Ще потърся и ако съм запазила техна снимка, ще ви пусна да видите за какво става въпрос. Не можеш да му дадеш повече от 38г. Peace
Виж целия пост
# 122
Сещам се за един епизод на Секса и града - Саманта хвана един причилно изглеждащ възрастен мъж. Легнаха си, той започна да я милва и тн, тя си каза на ум - ооо, дори ми е приятно. До момента, в който той стана до банята и тя видя провисналия му задник и...избяга  Joy
Виж целия пост
# 123
Не я е сменил за някоя 23 годишна, убедена съм че няма и да го направи Peace

просто не се е появила правилната 23 годишна  hahaha hahaha hahaha много ми е кеф да ползувам женски лафове ей  Mr. Green

Немо ще каже, Соте - също би могъл. Жребецът е най-продаваем в младите си години.


нищо не казвам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 124
Е, то понякога истината боли  Joy
Виж целия пост
# 125
Сещам се за един епизод на Секса и града - Саманта хвана един причилно изглеждащ възрастен мъж. Легнаха си, той започна да я милва и тн, тя си каза на ум - ооо, дори ми е приятно. До момента, в който той стана до банята и тя видя провисналия му задник и...избяга  Joy
Той беше над 70 и грозноват Laughing

П.П. Тoзи наближава 60. Бих сложила и снимка на баща ми, но не би разрешил...
Виж целия пост
# 126
Сещам се за този епизод  Joy
Хубаво де. Дядо ми на 60 години изглеждаше прекрасно. Ама за нула време човекът рухна. А и болестите и болежките с напредването на възрастта се увеличават. И какво правим с една 40-годишна дама до него  newsm78
Виж целия пост
# 127
Сещам се за един епизод на Секса и града - Саманта хвана един причилно изглеждащ възрастен мъж. Легнаха си, той започна да я милва и тн, тя си каза на ум - ооо, дори ми е приятно. До момента, в който той стана до банята и тя видя провисналия му задник и...избяга  Joy
Той беше над 70 и грозноват Laughing
Не беше грозноват и не това попречи на Саманта да се развихри, айде сега  Twisted Evil
Тонка - и аз това питам - като го ударят шиповете, хипертонията, простатата - какво правим?
Не е ли по приятно да видиш 30 годишен мъж, тичащ след детето си в парка, отколкото 50-60 годишен такъв, запъхтян  Thinking
Виж целия пост
# 128
стига с тая Саманте бре  Confused .... баси спардушената слива е тая  Sick Sick
Виж целия пост
# 129
стига с тая Саманте бре  Confused .... баси спардушената слива е тая  Sick Sick
Оооо, какви са тия изрази  Naughty
Говорим за дедовци. Не за Саманта.
Виж целия пост
# 130
E, аз какво да направя, като познавате само грохнали старци. Баща ми примерно е на 59 и за първи път получи пломба миналата година... Други болежки няма засега. Дядо ми беше в отлично здраве до 75, почина при други обстоятелства, но напълно здрав- психически и физически... И други примери мога да дам, но няма смисъл. Да му мисля мъжете ви, като наближат 50-60.. Да не би да ги смените, щом имате такава нагласа  Wink

П.П. Саманта щеше да спи с него, защото и подари диамантена огърлица. Още едно клише  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 131
И други примери мога да дам, но няма смисъл.
П.П. Саманта щеше да спи с него, защото и подари диамантена огърлица. Още едно клише  Rolling Eyes

Надпис на надгробен камък: Той имаше всички 7 признака на здрави зъби   Mr. Green

никво клише - живата действителност  .. пак с 'к' започва думата Sunglasses ...


$$$$анталче .... не се ебавай плииз Wink
Виж целия пост
# 132
Заклевам се, човече!!! На толкова е Peace
Виж целия пост
# 133
Еееееее, ма**а му стара, изкарахте 50-60 годишните най-способните и най-привлекателните на света, дайте тогава да заклеймим жените, женени за по-млади, а  ooooh!
Как може да отричате природата и физиологията на хората? И не ми говорете, че 60 годишен прави същия секс - като на 30  Stop
Виж целия пост
# 134
Вили, нищо не искаме да кажем.. Просто ми е смешно как твърдите, че за една жена на 40 би било проблем, ако мъжът и на 60 не може да я задоволи, а за една жена на 50 това нямало да бъде проблем. Все едно уменията и сексуалните желания според възрастта ги раздават! Или разсъжденията ви за болнавите мъже над 60.. Ами тогава дайте да ги сменяме, като станат на толкова...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия