П.П. Пууу, ма*а му стара, как все така ми се случва, аз да нося повече пари вкъщи, вместо да ме дундурка някой чичка
Ама да съм гледала докато съм се събирала с набор!
Ама да съм гледала докато съм се събирала с набор!
,при положение , че има мноди и хубави мъже,че и красиви финансово.Просто колкото добре и да изглежда този мъж ,да е поддържан и т.н,егн си казва думата.И не е вярно че млад и богат се намира трудно повярвайте ми даже по лесно се намира .
нИ знам
нИ знам 

. Имам приятелка, която живее в чужбина, мъжът и е на 55г. вече, а тя е на 35г. Обича си я и си я боготвори още, нищо че по общоприетите представи една жена на 35 вече не е "първа младост". Не я е сменил за някоя 23 годишна, убедена съм че няма и да го направи

Препоръчани теми