Ваксини - дискусия за вредата от тях... (тема 12)

  • 40 995
  • 743
# 450
Защото са останали здрави....а не това е целта на ваксините.

Цитат
Защо ли като някои вече са били имунизирани и са "защитени" отново са решили да ги имунизират   
 
 
Виж целия пост
# 451
Офффф, не знам за вас, но на мен направо ми писна вече от тъпото изречение "Твоето НЕваксинирано ще зарази моето, ваксинираното!"  ooooh! Twisted Evil

Тия хора мислят ли, бе?
Какво им става, направо не ги разбирам.
Нали за това ги ваксинират - за да не се заразяват?!
Нали ваксината ги пази?!  Outta Joint
Ако си мислят, че ще се заразят, защо ги ваксинират тогава, какъв е смисълът?!
Ужас, много загубена работа!
  Crossing Arms
Виж целия пост
# 452
ПОНЕДЕЛНИК, 15.11., 14 ЧАСА, ВЪРХОВЕН АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД, СОФИЯ, БУЛ. "АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ" 15.  
Виж целия пост
# 453
Току що, председателката на асоциацията за борба с диабета Елисавета....( не чух фамилията), каза, че границата на децата с диабет рязко е намаляла, причини те са наследственост, ранно захранване с изкуствени млека, и за съжаление имунизациите.
Виж целия пост
# 454
Темида с вас сме но сигурно и другата страна няма да седи мирно.
Виж целия пост
# 455
Темида, мерси за напомнянето. В 1,45 ли се срещахме отпред, как беше?
Джуличка, това ми е корония отговор като заявят същото безумно изречение! Много се кефя като ненамерят какво да отговрят.
Виж целия пост
# 456
ПОНЕДЕЛНИК, 15.11., 14 ЧАСА, ВЪРХОВЕН АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД, СОФИЯ, БУЛ. "АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ" 15.  

Темида, aз съм си записала СТАМБОЛИЙСКИ 18... май съм се объркала?
Виж целия пост
# 457
ВАС е на "Стамболийски 18!!
Виж целия пост
# 458
дело ли ще има тогава, да дойдем с бебока може ли?
Виж целия пост
# 459
ВАС е на "Стамболийски 18!!
Уффф, извинете Embarassed НЪл съм от провинцията, ще простите...

дело ли ще има тогава, да дойдем с бебока може ли?

Не води бебето, съда не е място за деца.
Виж целия пост
# 460
Какъв е реда и до къде може да се обжалва ако админ. съд се пороизнесе срещу жалбата?
Виж целия пост
# 461
Ще направя всичко възможно да дойда в понеделник; имам едни уговорен служебен обяд, но може и да не се състои и да успея...
Виж целия пост
# 462
Успех момичета в понеделник, ще стискам палци  Praynig  fingerscrossed newsm10
Виж целия пост
# 463
Темида, би ли казала колко горе-долу се очаква да продължи заседанието в понеделник? Ако може да се каже, де.
Виж целия пост
# 464
Темида, би ли казала колко горе-долу се очаква да продължи заседанието в понеделник? Ако може да се каже, де.

Миналият път са чакали предишни заседания и са закъсняли. Продължило е няколко минути.
Какво ще бъде сега - никой не знае.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия