Ваксини - дискусия за вредата от тях... (тема 12)

  • 40 995
  • 743
# 540
По тази логика защо не са задължителни имунизациите срещу грипове, жълта треска, папиома вирус и още сто разазни болести?! (да не дърпам дялова за опашката, де  Twisted Evil) Коклюшът е заразен пък грипът не е...  Whistling
Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 541
По тази логика защо не са задължителни имунизациите срещу грипове, жълта треска, папиома вирус и още сто разазни болести?! (да не дърпам дялова за опашката, де  Twisted Evil) Коклюшът е заразен пък грипът не е...  Whistling

Мег, за съжаление мога да дам предполагаемия отговор на ответната страна.
Защото грипните вируси мутират постоянно, България не е активна зона за жълтата треска, а за папилома ваксината още не смеят предвид случките в Щатите. За сметка на това упорито се говори, че ще я въведат като задължителна в календара въпросната HPV ваксина (явно чакат да видят дали увредените от нея ще са по-малко в срв с "неувредените") ooooh!
Виж целия пост
# 542
...
 За сметка на това упорито се говори, че ще я въведат като задължителна в календара въпросната HPV ваксина (явно чакат да видят дали увредените от нея ще са по-малко в срв с "неувредените") ooooh!
Засега я изпробват на наша почва върху хора, за които никой няма да им търси отговорност. бTV
Шапка им свалям на PR-a. Концерт, благотворителност, Теодора Захариева за лице на кампанията... 
"Теодора Захариева се надява, че и това скоро ще стане, защото според нея икономически по-изгодно за държавата е да поеме тази ваксина, отколкото да отпуска средства за лечението на болестта. "
Аз си мислех, че най-изгоден е скрининга, ама него никой не го поема. Така е и с остеопорозата. Целта е болестта да се открие късно, за да може в това почти необратимо състояние човек да е принуден да даде "всичкото си всичко" по лекари и лекарства.
Виж целия пост
# 543
аххх, мръсници!!! Ако предишния пост е 100% истина, направо си е геноцид!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 544
Отврат! Наистина.... Sad

Човешкият папилома вирус обаче не се лекува. Всички го носим, просто не се знае "кога ще пробие".
Безспорно никой не препоръчва гореспоменатото изследване. Ако ни правеха не просто цитонамазка, а и въпросния тест, за да се открие носителството на опасните щамове, може би нямаше да се стига до милион химиотерапии, конизации, щуротии и т.н. ooooh!, от които, разбира се, не печеля аз Crazy
Виж целия пост
# 545
аххх, мръсници!!! Ако предишния пост е 100% истина, направо си е геноцид!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Какво имаш предвид? Да не вярваме на телевизията ли?

"Уникални гласове" събират средства за ваксини срещу р … а маточната шийка

Ами концерта е факт - цък, цък и още.
Виж целия пост
# 546
ами... не съм лекар и затова си оставям 0,0001 % вероятност тези ваксини да не са толкова опасно нещо (надеждата умира последна, нали знаеш)...
Виж целия пост
# 547
Я кажете,моля, някой беше писал скоро,че за ясла трябват всички ваксини в картона, а за детска градина - не, това вярно ли е и къде мога да проверя (за София говоря, в определени градини или...?)?
Виж целия пост
# 548
Я кажете,моля, някой беше писал скоро,че за ясла трябват всички ваксини в картона, а за детска градина - не, това вярно ли е и къде мога да проверя (за София говоря, в определени градини или...?)?

Стелт ги има наредбите, но потръси наредбата за прием в ясла и в ДГ - там са написани условията точно.
Виж целия пост
# 549
За делото:
Прочетох мотивите на съда, най-малкото ми се струват алогични и объркани. Знам че, законите във всеки момент се тълкуват спрямо обстановката и желаните цели на по-високо ниво. В случай, че ВАС постанови, че Наредба 15 не нарушава права и не потиворечи на висши актове, може ли да се търси съд извън БГ?
Виж целия пост
# 550
За делото:
Прочетох мотивите на съда, най-малкото ми се струват алогични и объркани. Знам че, законите във всеки момент се тълкуват спрямо обстановката и желаните цели на по-високо ниво. В случай, че ВАС постанови, че Наредба 15 не нарушава права и не потиворечи на висши актове, може ли да се търси съд извън БГ?
Да.То това остава единственият вариант, ако отсъдят така.
Виж целия пост
# 551
Мисля, че трябва да се търси съд извън БГ! Защото сега те си мислят, че ще се приключи с това. Аз в залата си мислех дали нетрябаше да дойдат и журналисти и дали щяха по същия начин да водят делото.
Виж целия пост
# 552
За съжаление дори не съм се и надявала на нещо различно като развитие по делото  Confused Какво имате предвид под "съд извън България"? Да не би да имате заблуди по отношение на по-голяма справедливост? Само формулировката ще се попромени и готово. А, да, разходите - също!
Не изразявам мнение, че не е необходимо да се опитва. Това дело ВЕЧЕ е доказателство, че все пак и в България някой се е пробудил от летаргията на статуквото. Самият факт, че се завежда иск с подобна аргументация, ги кара тия самодоволни идоти да се попритеснят. Засега малко, да се надяваме скоро и по-сериозно!
Пътят обаче минава през множество подобни атаки и искове. И шумна публичност. Хората имат нужда от информация. Това, че ние тук си споделяме мнението за вредите от ваксините, не означава, че на болшинството му пука и ще хукне да се информира. Познавам обидно много хора, на които им е добре като не знаят и дори си го признават.   
На мен ми предстои дело в България срещу другото безумие в страната ни, а именно да не разрешават непълнолетни и малолетни да напускат страната без деклалация от двамата родители и поисках като част от аргументите да се включи имунизационния статус на сина ми (неваксиниран) като пречка да го прибера в България без право да я напуска повече. Адвокатът ми направо се втрещи  ooooh! Що ли ми трябваше да го обременявам човека  Tired
Мисля, че трябва да се търси съд извън БГ! Защото сега те си мислят, че ще се приключи с това. Аз в залата си мислех дали нетрябаше да дойдат и журналисти и дали щяха по същия начин да водят делото.
Зависи кои журналисти са в залата все пак. Ако са тия, дето миналата година спретваха клипчетата с маските и пълзящата зараза от свински грип под звуците на драматична музика, гаранция, че и по-тъпи аргументи ще са достатъчни, за да ги докарат до душевен екстаз. Вече дори си представям анонса по темата в Бтв Новините.  Whistling
Виж целия пост
# 553
Аз все още мъничко поне вярвам в справедливостта на българския съд. Embarassed
Виж целия пост
# 554
Е, нямах тези предвид, например Гала може би илида се потърси някой, който е готов да погледне положително на другото мислене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия