В коремчето на мама бебенце расте, което щъркелът през МАРТ ще донесе - 5

  • 35 872
  • 743
# 570
относно поръчка от ларедут, не Ви трябват кредитни карти, достатъчно е да имате Дебитната ви карта да е ВИЗА
няма нищо сложно в това всеки да си прави поръчката сам, има много сайтове, в които е обяснено подробно как става това. 90 % от пазаруващите в сайта не знаят френски Peace
Виж целия пост
# 571
Здравете мамчета,!Малко се загубих,защото с тоя Вивацом ни прецакаха яко ooooh! Иначе всичко е наред с нас.Ритаме яко,момиче за 5 момчета Laughing Сина ми не риташе толкова много PartyЧувствам се добре в понеделник съм на видеозон.Слънчев ден на всички коремчета Hug
Виж целия пост
# 572
Мама Веси и maiski3, аз бих се присъединила към вас, но следващата седмица ми се очертава  newsm78 А и преди да купя нещо от магазините, искам да поразгледам в Интернет. Фен съм на онлайн пазаруването и го предпочитам многократно. Но на вас ви пожелавам готини покупки и после да се похвалите  Peace
Виж целия пост
# 573
Здравейте, момичета  Heart Eyes
Много се радвам за хубавите новини, все такива да четем  Hug
При мен нищо ново. Усещам бебчето от време на време, и всеки път се чудя то ли е, не е ли  newsm78 Нямам търпение да порастне и да го усещам по осезаемо  Blush По въпроса за секса, на мен ми е доста криво, защото преди да забременея, и 2 месеца след това, имахме много редовен полов живот. А ссега сякаш мъжът ми го е страх да не ми направи нещо, и така сме разредили  luvbed, че направо се побърквам  Crazy ама какво да му обяснявам ,като той си знае неговото  Crazy
Пожелавам ви много хубаво настроение в този слънчев петък   Nature Sun With Face
Виж целия пост
# 574
Здравейте, мамииииии! Толкова отдавна не съм писала, но вие не спирате! Искам да ви кажа, че страхотни снимки сте пуснали.....на коремчета, на животинки, направо супер! И моето коремче дооооста е пораснало, вече съвсем се чудя какво да обличам, защото надолу всичко ми става, но на корема почти нищо. Сутрин се преобличам по няколко пъти, докато видя в какво се чувствам по-добре Simple Smile Животинките са ви толкова сладки, даже може и за партньори да се пазаря, защото ние имаме един пекинез и едно хъски, които много ми се иска да създадат поколение Simple Smile

Относно пазаруването от интернет...напълно одобрявам, даже ми доставя огромно удоволствие, разглеждат всичко, поръчвам и после му се радвам много, защото съм го чакала с нетърпение Simple Smile Е, сега малко завидях на мамите, които имат време да се съберат, разходят и пазаруват заедно, ако не бях на работа, веднага щях да се присъединя към групичката! Сега ви желая весело изкарване!

Слънчев ден на всички от мен!
Виж целия пост
# 575
Момичета как ви е желанието за секс? Всички казват, че във втория триместър било голямо.
голямо, голямо, колко да е голямо -  направо ми е мъчно и на мене за приятеля ми и имаше един период много ми беше криво и само се тръшках, че не ми се прави, което както се досещате, допълва драматичната картинка. Laughing (големи емоции, голямо нещо тая бременност, ееейй..)  После взе да ми се прави, ама той не смее да ме пипне, аз го целувам и му се "поднасям", той все едно не разбира  #Crazy  пак рев, сълзи и сополи  Laughing и накрая една сутрин го събудих за добро утро и после му казвам: "сори, че те събудих, ама ако и сега нищо не бях направила, кой знае още колко време щеше да ме мъчиш.."  и той: "ми знаеш какво да правиш, аз не смея да те закачам, понеже знам, че нямаш желание, така че действай всеки път като искаш"  hahaha  и с това драмата се приключи.. само дето сега кой знае кога пак ще ми се прииска  Laughing ужас..извинявайте за личните откровения  Embarassed Grinning

за ходенето по магазините - с най-голямо удоволствие бих дошла с вас, вече ми се пазарува и на мен, ама ако за понеделник го мъдрувате сигурно ще съм на работа. Досега бях в отпуска 10дни и сега пак се връщам, а ако знаете как не ми се ходиииииииии..  Tired искам болничен вече, ама ме притеснява да не ми намалеят много майчинските, та сигурно ще изкарам и ноември  Tired
Виж целия пост
# 576
Здравейте, мамчета  Hug.
Аз тъкмо получих поръчката си от http://www.sportsdirect.com/ и съм на върха на щастието  Mr. Green. Страшно много подкрепям интернет пазаруването, и съм на мнението че няма нужда да давам пари за нещо, което в Англия, Германия и тн. е много по евтино. Да си призная в началото започнах доста плахо и предпазливо, мисля че така е и най-правилно. Пазарувала съм от laredoute, next, sportsdirect и ми предстои да си купя количка от британския amazon.
За laredoute да кажа, че може да се поръчва и с дебитна карта Visa.
Не искам да убеждавам никого, но за пример ще дам днешната ми поръчка : 2 чифта мъжки маратонки Umbro, 1 чифт дамски Lonsdale и дебело, пухено, дамско яке Everlast (че моите няма да мога да ги закопчавам  hahaha ) за 145 лв с доставка. Аз съм много доволна, защото номерата на мъжките ми бяха малко под въпрос, но всичко е точно  Sunglasses
Пожелавам на всички приятни моменти в пазаруването независимо къде, защото знаем че ние жените това го можем МНОООГО добре  Joy

Здравей, може ли да попитам за поръчката от този сайт има ли минимум и колко е доставката до БГ, и има ли % върху поръчката както при някои други сайтове?
Виж целия пост
# 577
Бишкота то не е задължително да се пазарува, а по скоро да се разглеждаме пък и да сравня  Mr. Green аз съм си поръчала някои неща да видим какво ще излезе. До сега не съм имала проблем.
mistela % има, ако е чрез посредник, ако ти си го поръчваш и има доставка до БГ си плащаш само доставката. В повечето сайтове искат кредитна карта, в някои е достатъчно да е Виза /дебитна/.  Например НЕКСТ нямат доставка до БГ и трябва чрез посредник  Peace 
Виж целия пост
# 578
връщам се от ФМ и бързам да се похваля, че ще си имаме момиченце newsm44
като дете много си мечтаех за бебе момиченце Heart Eyes
Виж целия пост
# 579
mimi P27 честити розови гащички stork-girl
Виж целия пост
# 580
Mimi P27, честити бикинки  newsm51
Виж целия пост
# 581
връщам се от ФМ и бързам да се похваля, че ще си имаме момиченце newsm44
като дете много си мечтаех за бебе момиченце Heart Eyes

Честито! То и аз си мечтаех за момиченце, но нашето е момченце. Явно ще трябва да направим и още едно, за да ми се сбъдне мечтата Mr. Green
Виж целия пост
# 582
Честито! То и аз си мечтаех за момиченце, но нашето е момченце. Явно ще трябва да направим и още едно, за да ми се сбъдне мечтата Mr. Green

ама накарай половинката ти да се концентрира хууубаво следващия път, да не вземете да се обърка и пак синьо да докара  Laughing

честито на виделите пола   bouquet
Виж целия пост
# 583
Лeни   Joy oх, ти като мен тома неверни и аз всеки път питам дали не му е пораснало нещо м/у краката хахах.
: mimi P27 честити бикинки !

Аманита явно няма време, и тъй като САМО тя може да променя 1ва страница, предлагам някой по желание да запише слипчетата и бикинките и да и прати списъка за да го актуализира на 1ва страница. Гледам почти няма щъркелчета наслагани, а много от нас знаят пола.
Виж целия пост
# 584
Здрасти, мацки !!! Честито на узналите пола. Аз винаги съм си мислила, че ще имам син, а всички около мен безкрайно се учудват, когато разберат,
че ще е момче - представяли си ме с момиченце  Laughing
Днес си купих зимно яке с качулка и мисля, че ще ми става и, когато съм с огромен корем. Доволна съм, защото всичко, което мерих до сега ми стоеше смешно или още от сега някак стегнато - странно е когато си носил най-малкия размер, а сега изведнъж нищо не ти става  Mr. Green
Относно секса - от време на време ме хваща музата, а приятеля ми постоянно ми се предлага  Laughing Но след 12 часов работен ден секса е кауза пердута при нас, мисля само за душче и сън.
Вие как спите - в смисъл в каква поза? Четох, че по гръб не било препоръчително, защото кръвоснабдяването на плода се нарушавало  newsm78 Аз по начало заспивам на дясната страна и сега почти само така спя (или на ляво). От както съм видяла двете чертички не спя по корем.
Момичета, пили ли сте алкохол? Аз една чаша тъмна бира преди седмица и две чаши бяло вино (не в един ден) .
Лека вечер и приятна почивка на всички   bouquet  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия