В коремчето на мама бебенце расте, което щъркелът през МАРТ ще донесе - 5

  • 35 872
  • 743
# 555
maiski3 става и след прегледа ти, защото уж ще е слънчево и хубаво времето. Хайде мами има ли и други ентусиастки?   Hug
natali05225 честито за малката принцеса   bouquet
Tasha стискаме палци да го разберете, най после този ПОЛ  Hug Hug
Лeни аз не съм пазарувала от ибей  newsm78
Виж целия пост
# 556
момичета някой може ли да ми даде сайта на ЛАРЕДУТА.
Виж целия пост
# 557
natali05225 ето тук има всичко описано за ларедут Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=536717.0
http://www.laredoute.fr/ ето и сайта
Виж целия пост
# 558
mama_vessy блягодаря  bouquet
Виж целия пост
# 559
Ок, мама Веси      bouquet
Мисля,че към обяд ще бъде добре тъкмо ще се постоплило....... Grinning
Хайде мами на малка разходка по магазините Peace
За сега сме Мама Веси и аз Wink Grinning
Виж целия пост
# 560
natali05225  , честити розови гащи HugД-р Марков ли прави ФМ?
Tasha , стискаме палци миличка Peace
Виж целия пост
# 561
maiski3 Да той и много съм доволна от него.
Виж целия пост
# 562
Здравейте, мамчета  Hug.
Аз тъкмо получих поръчката си от http://www.sportsdirect.com/ и съм на върха на щастието  Mr. Green. Страшно много подкрепям интернет пазаруването, и съм на мнението че няма нужда да давам пари за нещо, което в Англия, Германия и тн. е много по евтино. Да си призная в началото започнах доста плахо и предпазливо, мисля че така е и най-правилно. Пазарувала съм от laredoute, next, sportsdirect и ми предстои да си купя количка от британския amazon.
За laredoute да кажа, че може да се поръчва и с дебитна карта Visa.
Не искам да убеждавам никого, но за пример ще дам днешната ми поръчка : 2 чифта мъжки маратонки Umbro, 1 чифт дамски Lonsdale и дебело, пухено, дамско яке Everlast (че моите няма да мога да ги закопчавам  hahaha ) за 145 лв с доставка. Аз съм много доволна, защото номерата на мъжките ми бяха малко под въпрос, но всичко е точно  Sunglasses
Пожелавам на всички приятни моменти в пазаруването независимо къде, защото знаем че ние жените това го можем МНОООГО добре  Joy
Виж целия пост
# 563
Добро утро коремчета  bouquet

Благодаря за информацията Magica_de_Spell , аз вчера разглеждах сайта на next, какви красоти има бебешки, направо ми останаха очите GrinningС удоволствие бих си поръчала, ако има някоя мама да се комбинираме за поръчка не бих се замислила Laughing
За дрехите, и на мен вече ми е тясно якето едвам го закопчавам hahaha, добре,че изрових едно цикламено розово яке което ми беше голямо и го дадох да му сменят ципа, за да мога да го нося.Корема ми хвръкна за две седмици и сега съм си просто много бременна Laughing
Magica_de_Spell , хайде с нас в понеделник на разходка, а и другите мами по-смело Grinning
Виж целия пост
# 564
Добро утро коремчета  Hug
Тъкмо бях решила да сложа закуската, но гледам maiski3 ме е изпреварила. Ммммм , страхотна закуска!!! Благодаря. Ако знаеш как ми се приядоха кивитааа.  Flutter

Момичета как ви е желанието за секс? Всички казват, че във втория триместър било голямо. Е  newsm78 аз сигурно съм повредена, защото хич не ми се прави нищо. А за мъжа да не говорим  Mr. Green мнго ми бил голям корема и го е страх.
Вчера нещо му намеквам,а той ми казва "Не може преди 5 мин да ми даваш да пипам корема и да усещам бебето как рита, а сега искаш секс да правим"  Joy Направо ужас....  hahaha
Виж целия пост
# 565
Валари , не си повредена мила Grinning, аз съм по-зле, ти поне имаш някакво желание, а при мен напълно липсва. Sad
Направо ми е жал за мъжо, а като си спомня как бях с момчетата Embarassed само това ми беше в главата, а сега....ужас. Mr. Green
Виж целия пост
# 566
Добро утро Simple Smile Много хубава закуска сте сложили, ще хапна пак  Laughing Май повечето сме така с кекса Wink Мен от време на време на погонват яко хормоните и го мятам, а него го е страх и едва се навива за един бърз  Blush. Аз по принцио зимата съм така, малко по редичко, студено ми е, заспало ми е. Ама елате да видите лятото. Слънцето ме зарежда от раз, чак милото си мисли че нещо не съм в ред  Laughing
Между другото започвам леко да завиждам на мамите от София, които ще ходят по магазините. Хайде и ние от Варна да се организираме някой почивен ден.

Виж целия пост
# 567
Добро утро и от мен   bouquet
Благодаря за вкусната закуска   bouquet  bouquet
За кекса........ #Crazy и аз нямам никакво желание,ама никакво.....
Виж целия пост
# 568
Валари, и ние сме така, аз си мисля за бебешки работи постоянно и хич нямам желание, а той е утрепан от работа, прибира се и заспива в 9 ч. Коремът още не е толкова голям, че да пречи или да плаши, просто не се сещаме.
Не че и преди сме били кой знае какви ентусиасти, по едно време бяхме влезнали в ритъм веднъж седмично  Embarassed и ни стигаше.
Хубавото е, че поне и двамата ги чувстваме еднакво нещата и не се получава единият да иска, а другият - не, и да се насилваме или сърдим Simple Smile

За зимните дрешки, вчера си пробвах палтата. Оказа се, че едното яке още ми става, но няма да е за дълго, може би още месец и нещо и няма да мога да го закопчавам.
Имам едно палтенце с висока талия, което ще спаси положението Simple Smile То пък на гърдите е взело да ми опъва и добре, че е с двойно закопчаване. Т.е. няма да закопчавам двата реда копчета в двата реда дупки, а само крайните  Mr. Green и се получава десетина см по-широко. Дано не напълнея много, да купувам зимни якета  Crazy
Виж целия пост
# 569
Добро утро,мами!   bouquet
Пак сте напреднали много с темата-нямате изчитане.А такива сладки коремчета сте наслагали  Heart Eyes ...Моето още не е толкова бременно,но за сметка на това цялото ми тяло е доста наедряло  ooooh!
Честито на узналите пола,така искам скоро и аз да се присъединя към момичешката група  Praynig
Аз от три дена съм с много силно разтройство  Shocked И нали гинеколожката ми е в Стара Загора,а аз съм в Ямбол,отидох още първия ден на частен гинеколог тук.Тя веднага ме изпрати с диагноза обезводнена в спешния център,там да решавали какво да ме правят   #Crazy Там решиха да ме изпратят в инфекциозното отделение да си полежа при заразите три дена  ooooh!  #Crazy
Категорично им отказах,защото не исках да поемам риска да си тръгна от там с нещо по-сериозно.Вляха ми една системка и ме пратиха да си отивам.Вече трети ден съм само на препечени филии и като ги гледам тези съблазнителни закуски дето ги пускате ми иде да глътна монитора  Embarassed Вчера се чух с моята гинеколожка и сега съм болнични,за да не мръзна на работа(на шефа още му се свиди да пуска парното,а и на всичкото отгоре и вентилацията си върви и в магазина си е фризер),пия си смектата и оризовата вода и ще видя днес каква ще е ситуацията  Confused
Относно интимностите с милото-сега не мога и да си помисля,но иначе и двамата имаме желание.Само дето всеки път като го направим на другия ден се появяват болки,а сме внимателни-не практикуваме сложни пози от кама сутра все пак  newsm78 Затова се старая поне той да не остава на сухо... Embarassed
На всички горди собственички на тези мъркащи съкровища,които сте напускали в темата-невероятни са  Heart Eyes  Heart Eyes Разчувствах се като ги гледах.Милото използва момента,че ме няма в СтЗ и подари нашата красавица на приятели  newsm45 Страхувал се за бебето с всички тези косми дето ги ръсела навсякъде  ooooh!
Хайде да не прекалявам,връщам се да доизчитам непрочетеното  Hug
Слънчев и спокоен ден на всички   Nature Sunny
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия