В коремчето на мама бебенце расте, което щъркелът през МАРТ ще донесе - 5

  • 35 872
  • 743
# 150
lillyrose болничните не са от личния, а от гинеколога при който ходя
Първо ми пуснаха за 7 дни и от там ще ми пускат месец за месец
Няма да се явявам на комисии, явно си има начин да ползвам
Няколко месеца преди мен колежка излезе също от 5 месец в болничен
Говори с гинеколога си и го убеди
Виж целия пост
# 151
 Rolling Eyes имам секрет от гърдите, разбрах че това било коластра  newsm78 мои познати казаха, че това означавало, че ще имам кърма newsm12 но на мен проблема ми е друг .... става въпрос за зърната - едното ми е плоско, а другото вдлъбнато...  Weary мислите ли че ще имам проблем с кърменето. знам че е рано да се притеснявам за това, но все пак....
Виж целия пост
# 152
Да ви кажа за мазането аз започнах с Мустела. Както ми расте корема, дано не се нацепя  Praynig. Но иначе умирам от кеф като ме бута мъничето  Grinning
Магнерота го пия 2*1, заедно с него съм с флорадикс 2*1 и биозин мама 1*1.
И Адриана_, честит син памперс   bouquet
Виж целия пост
# 153
Привет и от мен, нека и аз да се присъединя към Мартенските мами Laughing На ФМ ми казаха че ще имаме девойка,много се радваме защото си имаме и един батко на 5г и половина и сега сме в очакване на девойката. На мене много ми върви с месец март сина ми е месец март роден, аз също, направо мартеници да искаш в къщи Laughing Laughing
За мазането се мажа с едно масло на Икаров мирише на билки, но много омазнява, а за пиенето пия витамини Пренатал.
Тони аз също ходя на ЖК във Майчин дом Варна нищо че съм от Русе,пътувам всеки месец, живот и здраве мисля там да раждам.Първия път пак раждах там и съм много доволна затова сега реших да повторя Laughing
Виж целия пост
# 154
Най-накрая се появи още една русенка  Hug
Виж целия пост
# 155
ооо да супер,ще сме си  компания за бутане на количките по центъра март месец Laughing
Виж целия пост
# 156
Tasha, много ти благодаря за подробното инфо, всъщност по навик съм писала личната , имах предвид гинеколожката Simple Smile на следващата консултация още ще говоря с нея, аз искам от януари да изляза
Виж целия пост
# 157
Здравейте момичета,

отьрвах се от изпита, още не мога да повярвам. Много писах,но ще си видя резултата чак декември-то тук човек забравя,че е имал изпит,докато разбере какво е направил.

за мазането-аз и с двете бременности с нищо не сьм се мазала и нямам никакви стрии(освен малкото,които имах преди да забременея от страни на бедрата), вьпреки че пьрвият пьт качих 26кг, а вторият 24кг,които си смькнах след раждането. Мисля,че това, както и напьлняването много зависи от типа кожа и от организма-аз и двата пьти сьм се хранила нормално, без да се ограничавам,но и без да прекалявам и качих толкова килограми,че накрая едвам се движех...Ще видим този пьт как ще е...

и един вьпрос-може ли да ми обясните как да направя лентичките от профила да се виждат,а да не стоят като линкове?
Виж целия пост
# 158
tuncho като си направиш лентичка получаваш два линка единия еди за какво си а другия за форуми, май си взела не този който е за форуми. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Малееееееееееееееееее то моето голямо обяснение се получи.

Момичета добре съм, спах цяла нощ и нямам никакви контракции от сутринта newsm44
Честито на всички разбрали за пола  bouquet
Виж целия пост
# 159
Момичета добре съм, спах цяла нощ и нямам никакви контракции от сутринта newsm44
Супер, радвам се за теб, Г-жа Simple Smile

lillyrose болничните не са от личния, а от гинеколога при който ходя
Първо ми пуснаха за 7 дни и от там ще ми пускат месец за месец
Няма да се явявам на комисии, явно си има начин да ползвам
Няколко месеца преди мен колежка излезе също от 5 месец в болничен
Говори с гинеколога си и го убеди
Момичета, да се оплача и аз от тия гинеколози по ЗК, точно във връзка с болничните. По-назад в темите се оплаквах от тази, при която съм се записала, че никаква не я върши, не обяснява, не ми отговаря на въпросите, опитва се за всичко да ме праща в частната клиника, в която работи и т.н. и т.н. Още не съм я сменила, защото си намерих лекарка, при която да ходя на частно и мислех тази по ЗК да я ползвам само за изследванията и за болничните. За съжаление обаче явно и за тази цел не става.
На последната консултация я питах как стоят нещата с болничните, ще ми даде ли 1-2 седмици да си остана вкъщи да си почина. И тя почна да увърта. Първо, че не ми било изгодно така да излизам по малко и или да съм си работела, или да излизам за постоянно. После, че тя не можела току така да издава болнични и можела да ми даде само направление, с което да отида в болница, да полежа 5 дни и оттам да ми дадат 1 месец. И накрая ми изскочи с уж най-удобния за мен вариант, да ме прати в частната клиника. Там да си платя само 36 лв. и щели да ме водят фиктивно, че съм в болница, а после пак да ми дадат 1 месец. Като й казах, че не искам цял месец, а само седмица или две, ми заяви, че като не искам, ще им кажа на място в клиниката и те ще ми пишат, каквото си поискам в болничния  ooooh! Не знам каква им е схемата, вероятно, ще ме пишат, че лежа по някаква клинична пътека и ще дърпат пари от касата, но нещо не ми допада идеята.  #Cussing out
Та това с убеждаването на гинеколозите явно е сложна работа, когато си попаднал на идиот, който се чуди как да ти вземе парите само  ooooh!
ПП: само да уточня, че до 14 дни всеки лекар може да дава еднолично без комисии, т.е. нищо не й струва!
Виж целия пост
# 160
г-жа Стихийно бедствие   Hug айде вече никакви контракции, болежки, а само хубави моменти!
Лени Добре дошла!  newsm53 Много се радвам да те видя тук.
Tasha ноември ще се включа към йогата, мен ми е сравнително близко т.е живея е Левски.
За доктори от варна по ЗК, не мога да помогна, аз ходя само на частно , т.е по ЗК не можах да си намеря нормален доктор. В МД има по ЗК но цената беше около 310лв мисля, но не се включват ЗД , БХС и не знам още какво, в сайта им има инфо които иска може да провери какво се предлага.
Вчера бях на ЖК , потвърдиха ми розовите килотки   Mr. Green много съм доволна, така че аманита може да ми заметнеш 1 щъркел ако ти се занимава.
Питах за придърпванията и болежките ниско, нормално било колкото и да е добре зараснало секциото все пак където са шевовете не било толкова еластично и ....като родя ще ми мине  Wink
Виж целия пост
# 161
Здравейте, след утрешния преглед ще докладвам дали ще бия шута на моята доки или не Wink
Искам да благодаря на всички за подкрепата  хубавите думи Hug  bouquet, но доста се изтормозих с тея резултати. Чак ме хвана яд, че изобщо го правих това БХС. Егати лекарите, егати бездарниците. И само заради някой лев са готови и да те дупчат и да те режат. Да им отнемат лицензите на такива! Да не ни се падат такива за в бъдеще. Стига ни този опит и нерви. Само да сме здрави и бебетата да са добре!
Thomasito, къде ще ходите на йога ? Много ми се иска и аз да се раздвижа малко, че вкъщи сама нещо нямам муза да правя каквито и да било упражнения.
Виж целия пост
# 162
тони бонбони  Таша ходи в Orange Fitness ходя /до стадион Черно море/
Нямало предварително записване. Йогата е за бременни.Тренировките са в понеделник и петък от 13.00 часа, а посещението е 6 лв. Аз не съм ходила още, но след 31ви октомври ще съм свободна и ще се радвам да се съберем на Йога Hug
Виж целия пост
# 163
Привет и от мен,
на последък съм много заета и почти не ви чета Sad На работа съм много натоварена, че и с допълнителна работа се захванах, а нали имам и първокласник... направо изпушвам!!! В темичката влизам на два-три дена веднъж и толкова сте изписали, че не смогвам да ви изчета. Мернах, че говорите за софийска среща Simple Smile Ако се разберете нещо, пишете го в болд или в цвят, за да го видя, че нали не изчитам всичко Simple Smile ще се опитам този път и аз да дойда Simple Smile
Виж целия пост
# 164
Thomasito, много ми се иска да идвам, но мисля да работя до Коледа, което значи, че няма да мога през седмицата и то по обяд Sad Иначе поне е толкова далеч. Мога да идвам с автобус, има удобен който минава покрай нас.
Искам да попитам дали ще се прави варненска среща на мамите ? Може и да сте писали или срещали, но малко съм пропуснала този момент  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия