В коремчето на мама бебенце расте, което щъркелът през МАРТ ще донесе - 5

  • 35 872
  • 743
# 540
Майски, за ларедут не правят общи поръчки  Thinking и аз исках, т.к. не съм си изкарала кредитна карта и за това не съм и пробвала.
Иначе сега искам да разбера дали се правят общи поръчки за asda direct чакам да видя дали ще ми пишат  Peace
Има общи за мадъркеър сега съм си пратила и чакам да ми се обадят когато пристигнат  Hug Права си че има много хубави неща , на добри цени.   bouquet
Аз съм ЗА да се разходим  Peace и да разгледаме, нали съм си в къщи и не ми пречи  Peace а и нали изпуснах последната сбирка  Confused

Thomasito, Sten весело посрещане на татковците.   bouquet Сигурна съм че ще са на седмото небе от щастие  newsm44 newsm44 newsm44
love is in the air аз съм поръчвала от НЕКСТ и съм страшно доволна. Това което е на картинката е и в действителност  Peace  сега като ми пристигне пратката от мадъркеър ще пиша  Peace
Виж целия пост
# 541
bzepic, стискам ти палци  Praynig

Tomasito, Sten, приятно посрещане на татковците.
Виж целия пост
# 542
Лeни ти от къде си пазарувала до сега?
Виж целия пост
# 543
Майски, за ларедут не правят общи поръчки  Thinking и аз исках, т.к. не съм си изкарала кредитна карта и за това не съм и пробвала.
Иначе сега искам да разбера дали се правят общи поръчки за asda direct чакам да видя дали ще ми пишат  Peace
Има общи за мадъркеър сега съм си пратила и чакам да ми се обадят когато пристигнат  Hug Права си че има много хубави неща , на добри цени.   bouquet
Аз съм ЗА да се разходим  Peace и да разгледаме, нали съм си в къщи и не ми пречи  Peace а и нали изпуснах последната сбирка  Confused

Thomasito, Sten весело посрещане на татковците.   bouquet Сигурна съм че ще са на седмото небе от щастие  newsm44 newsm44 newsm44
love is in the air аз съм поръчвала от НЕКСТ и съм страшно доволна. Това което е на картинката е и в действителност  Peace  сега като ми пристигне пратката от мадъркеър ще пиша  Peace


Супер, ами да се организираме Peace
Другата седмица май го дават подобряване на времето, може и през седмицата, аз също не ходя на работа....само в понеделник съм на консултация но сутринта, така че съм твърдо ЗА Hug
Хайде мами да се организираме!
Виж целия пост
# 544
От некст не съм купувала, но това е, защото пуснаха американска страница съвсем наскоро (нямаше досега).
Виж целия пост
# 545
Само наминавам да кажа, че в понеделник съм на втората ФМ и ще видим какво ще каже доктора
 Набелязала съм си доста бебешки неща от NEXT и в понеделник като разберем пола на 100% смятам да пусна една малко поръчка
Виж целия пост
# 546
Здравейте, аз ви чета, вьпреки че не пиша, но това е защото при мен няма нищо ново по бебешките вьпроси. Чат-пат купувам по нещичко за бебо, а, сетих се, новото е, че сьм напьлняла доста. Мерих се, качила сьм 6 кг, но личат здраво. Не се чувствам достатьчно секси за таткото, вие как сте по тези вьпроси? Пьрвия пьт с каката не ми пукаше особено, но сега... корема голяяяяям. Но ще мине и това. Истината е, че секса е разреден. Ами айде, това е от мен, поздрави на всички и да сте здрави !!!
Виж целия пост
# 547
Момичета, имам един здравен, така да се каже въпрос, и да ви питам срам-не-срам.  Вчера поради независещи от мен причини бях цял ден с мокри крака от дъжда и съм понастинала въпреки мерките, които вечерта взех и днес се набутах в една аптека, взех си вит.Ц и Осцилококцинум, аптекарката нищо не каза (естествено) и сега виждам, че в упътването пише при бременност и кърмене да се посъветваме с нашия лекар. Той обаче не си вдига телефона цял ден. Дайте идея да го пия ли? то е хомеопатично все пак.. аз и биоцитрин пия, ама вирусът ме застигна и мен  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 548
Момичета днес минах Ф.М. Всичко ама всичко ни е наред и дано така да е до края.имам си снимки имам си диск.Потрърдиха че е момиче въпреки че аз бях сигорна че е момиче.Лека вечер на всички.
Виж целия пост
# 549
магинкада ти кажа че аз много пъти  съм го пила това лекарство и с предната си бременност и сега.Не се притеснявай въобще.
Виж целия пост
# 550
Момичета, имам един здравен, така да се каже въпрос, и да ви питам срам-не-срам.  Вчера поради независещи от мен причини бях цял ден с мокри крака от дъжда и съм понастинала въпреки мерките, които вечерта взех и днес се набутах в една аптека, взех си вит.Ц и Осцилококцинум, аптекарката нищо не каза (естествено) и сега виждам, че в упътването пише при бременност и кърмене да се посъветваме с нашия лекар. Той обаче не си вдига телефона цял ден. Дайте идея да го пия ли? то е хомеопатично все пак.. аз и биоцитрин пия, ама вирусът ме застигна и мен  Rolling Eyes
осцилококцинум ми казаха че може - също и коризалия, тантум верде и др подобни хомеопатични. скоро и аз боледувах и стигнах до антибиотици Sad пази се мн и да оздравяваш скоро   bouquet
Виж целия пост
# 551
Момичета днес минах Ф.М. Всичко ама всичко ни е наред и дано така да е до края.имам си снимки имам си диск.Потрърдиха че е момиче въпреки че аз бях сигорна че е момиче.Лека вечер на всички.
честитооо   bouquet  stork-girl
Виж целия пост
# 552
магинкада ти кажа че аз много пъти  съм го пила това лекарство и с предната си бременност и сега.Не се притеснявай въобще.

мерси, момичета , и аз така предположих, но исках да чуя още едно мнение  Hug   много лесно се разболяваме ние, опасна работа е да си бременна  Grinning
Виж целия пост
# 553
наистина е така много се разболяваме аз вече цял месец не мога да се оправя още и още накашлям.хем колко чай изпих и два боркаа мед съм изяла.
Виж целия пост
# 554
Магинка, аз пих Осцилококцинум профилактично, но за разлика от друг път, не можах да се предпазя от разболяване. Явно много е отслабена имунната система на бременните. Но пък мъжът ми се върна болен от командировка и всеки втори в работата подсмърча, та шеще да я цяло чудо, ако ми се беше разминало. Но съм само със запушен нос и то периодично, хрема имах само два дни.
bzepic, стискам ти палци  Praynig
natali05225, поздравления за добрите новини и честита мома  stork-girl
Tomasito, Sten, приятно посрещане на татковците. Ще ги изненадате много приятно като ви видят  Heart Eyes
bobi***, нормално е да правите по-рядко секс, но това не означава, че мъжа ти не те намира за привлекателна в този момент. Аз като си мажа корема вечер и питам мъжа ми как е, той винаги ми отговаря "много секси"   Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия