Cool Places или заведенията, които препоръчвам! Тема 2

  • 84 385
  • 741
Старата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=229841.0
Виж целия пост
# 1
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Решила съм да посетя Ma Baker. Отзиви? Hug
Виж целия пост
# 3
Запис
Виж целия пост
# 4
Да препоръчам на търсещите вкусни пици на пещ в София , едно заведение - "Али Баба" до спирката на Ректората на УАСГ , не е много хубаво място отвън , но интериора е много приятен . Дискретен млад персонал , крайно услужлив . А момчето до пещта за пиците е направо майстор . Изкарахме чудно , всичко поръчано беше на ниво  . Малко съм разочарована от стеснения избор десерти , но предполагам , че просто уцелихме такъв момент .
Виж целия пост
# 5
Приятно изненадана съм от р-т Маслината в Хаджи Димитър..
Вкусно и добро обслужване. Peace
Виж целия пост
# 6
Да не ви загубя.
Виж целия пост
# 7
И аз тук!
Виж целия пост
# 8
И аз да Ви следя.
Виж целия пост
# 9
 Hug
Виж целия пост
# 10
Да не ви изпусна!  Hug
Виж целия пост
# 11
Вместо запис да похваля персонала на "Червената къща" на Парчевич. Въпреки факта, че бях пропуснала да резервирам и многото хора в петък вечер, персоналът направи всичко възможно да ни намери бързо маса на последния етаж до детския клуб. Извиниха се около 50 пъти, че сме чакали 10-ина минути. Много добро отношение и бързи реакции.  Peace
Забележката ми е, че е прекалено горещо (поне на последния етаж) и прекалено дългото меню ми причинява винаги поне 15 минутно четене Laughing
Виж целия пост
# 12
И аз съм доволна от обслужването в Червената Къща на Парчевич.Също и от Добро на Гоце Делчев /не си спомням дали не го похвалих в предната тема/.Доколкото знам са на един собственик и менюто се припокрива.
Виж целия пост
# 13
Доколкото знам са на един собственик и менюто се припокрива.

Да.
Виж целия пост
# 14
Приятно изненадана съм от р-т Маслината в Хаджи Димитър..
Вкусно и добро обслужване. Peace

Тамън това писах в предната тема Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия