Пак сме с червено гърло

  • 8 779
  • 17
# 15
Настоявай за гърлен и носен секрет, след като се роди дъщеря ми, казвах на педито че нослето и хърка, изкара няколко сериозни хреми и след настояване от моя страна за вземането на секрет, се оказа че имаме стафилококи....
Виж целия пост
# 16
Какво те притеснява, като няма други симптоми. Ако е само червено гърло и нищо друго, аз не бих се притеснявала. Кристиан е със "сочно гърло", каквото и да значи това. Това е реплика на педиатърката, в моменти, когато е здрав. "Гърлото му е сочно", но няма да пие нищо. Roll Eyes

Не можах да разбера защо е пила антибиотик от неграмотния постинг... Confused

Виж целия пост
# 17
Какво те притеснява, като няма други симптоми. Ако е само червено гърло и нищо друго, аз не бих се притеснявала. Кристиан е със "сочно гърло", каквото и да значи това. Това е реплика на педиатърката, в моменти, когато е здрав. "Гърлото му е сочно", но няма да пие нищо. Roll Eyes

Не можах да разбера защо е пила антибиотик от неграмотния постинг... Confused



И аз съм на същото мнение. Детето ти няма хрема, температура... тогава какъв е проблема, че гърлото е зачервено? Много ясно, че повръщането дразни. По-скоро повръщането трябва да се овладее...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия