Съпруги,чиито мъже пътуват 20

  • 43 535
  • 734
# 225
Мм дам , много е тъпо да чуя: "Мъжът ти какво работи? аз: "Пом.Капитан", др.: "Ооо значи вие сте добре!!Те изкарват много пари!!Ама колко взема за един рейс приблизително?!"

Не знам дали, ако казвам на хората колко взима мъжът ми ще им стане по-добре. Те ли ще ги получат тези пари?Баси злобата!! #Cussing out Ама те като си излизат всяка вечер, или са с жените/мъжете си, моето момче работи #Cussing out, а аз съм сама Tired

Понякога обичам да казвам: Много пари изкарва. Не мога да ги изхарча и давам безвъзмездно. Наредила съм няколко чувалчета с пари в коридора, който иска да мине да си вземе.
То бива, бива, ама  :bad-word:

Kiara, супер е че сте се видяли по скайп Simple SmileДано да е ок и да му е лек рейса Simple Smile


Аз пия едно винце. Наздраве  newsm24
Петък вечер, а аз пак съм сама!Къде са всички дето питат колко взема мъжа ми, а?! Никой не се е обадил да пием по едно вино заедно, макар да знаят че съм си самичка.
Виж целия пост
# 226
Лято, не завиждай! След първоначалната еуфория ми става още по-самотно Confused
vagabond, завиждат, а не си дават сметка, че мъжете ни бачкат без нормирано работно време, а когато има работа...само след вахти не ги закачат...а за празници, празнуват само нова год и коледа и то ако са на котва, иначе няма празник,няма делник  те са все на работа Peace
Виж целия пост
# 227
Така е, ама то завистта толкова замъглява съзнанието им, че въобще не си дават сметка, че моряците не събират парите с рибарски мрежи, няма делник, няма празник, няма рожден ден, няма Нова година, все самички си стоим, а те празнуват със семйствата си. И какво да направим като мъжете ни затова са учили, това могат да правят?!И по правило, направо закон - жените на моряците са курви и децата им не са от мъжете им Mr. Green, а да, и са с тях само заради парите, да не си помислите тука, че става въпрос за някаква любов?Глупости!!!
Виж целия пост
# 228
Лято, не завиждай! След първоначалната еуфория ми става още по-самотно Confused

Сигурно. Но аз съм в информационно затъмнение, сайтовете не актуализират информация. Не съм го чувала от преди влизането им в Аден...
Виж целия пост
# 229
Сигурно. Но аз съм в информационно затъмнение, сайтовете не актуализират информация. Не съм го чувала от преди влизането им в Аден...
Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 230
vagabond какво да ти кажа мила  Hug Ако знаеш аз с колко 'приятели' се сдобих след първия си рейс,а бях камериерка.Хора с които до него момент се разминавахме като бързи влакове изведнъж станаха много мили с мен и не след дълго се стигаше до 'я дай назаем' сякаш на пътя ги намирах.Сега всички наоколо само ми повтарят ние колко сме добре,че милото не се е прибирал от 2г  Shocked демек сме затънали в пари,а още мебели нямаме в къщи.Ама много сме си добре,децата не познават баща си,за тях той е снимка,той не чу първите им думички,не видя първите им стъпки.Офф спирам,че пак ми стана кофти,наливам си и аз едно винце.На празниците ми е най-зле,а днес милото порасва с още една годинка.Исках да спретна една тортичка ама за късмет днес осъмнах без вода за кой ли път и ще се забавлявам в кухнята утре.
За всички русалки  smile3525




Лято и от мен много  Hug
Виж целия пост
# 231
Да ти е жив и здрав мъжът!!!  bouquet
И да носи много пари, да си купите всичко, да се пукат душманите и децата ще го опознаят като пораснат малко Heart Eyes

Аз не съм се сдобила с много приятели, моите са си от преди и не злоупотребяват с това, че мъжът ми пътува. За сметка на това отговите, които не пътуват, щото ги мързи, по-лесно при мама и тате, е имало случаи и хапките да му броят и парите, в нашия дом, когато са били на гости. Аз обаче се славя като кобра и бързо им отрязвам мераците за коментари, да си завиждат тайно и мълчаливо Mr. Green

Но хората, на които най-много сме помагали от неговите приятели, се обърнаха срещу нас, защото решихме да споделим живота си заедно. Просто няма кой да им плаща бутилките в дискотеките, ама тва е друг въпрос.

Утре като направиш тортичка, да ни почерпиш пак  Mr. Green
Виж целия пост
# 232
мария п , Да ти е жив и здрав мъжът и много да се обичате  Peace
Виж целия пост
# 233
Честит рожденик, Мария!

Обади ми се... Имам чувството, че ме усеща. Като увеся нос и ми стане твъде тежко, ми звънва.
Виж целия пост
# 234
Лято , Hug
Виж целия пост
# 235
Мария, честит рожден ден на твоето Миу! И аз ще чакам утрешната торта..... С тея виртуални торти много НЕвиртуални килограми натрупах Mr. Green
Отдавна не обръщам внимание на такива завистливи приказки, просто наум си казвам "Дай Боже и на тяхната глава, тогава да ми говорят" и ги подминавам. Иначе милото си е направил една графа "Излишни приятели", с които се среща от кумова срама ей тъй веднъж-дваж годишно. А те продължават ли да искат да смучат. Засега се е обградил с 2-ма много верни приятели, с единия се е запознал на океанските кораби, а другият живее до тях, но от няколко години и той пътува по речните пасажери. Там вече няма такива завистливи проблеми. Е, има единия му завижда,ама за мене, 'щот съм била много умна (това в кръга на шегата разбира се). Помагат си, разчитат един на друг....
Виж целия пост
# 236
КИАРЧЕ,
И нашите БеМеФешки мъже са като вашите по чуждите фирми бе Душата. Труда им не е първа категория. НЪл знаЙш, те са на романтичен воаяж, броят си големите заплати, лашкат алкохола със килограми, а да не говирим за женурята които им танцуват, докато нашите броят мангите. Wink

МАРИЙЧЕ,
Много сладичко си сложила бе какиното Hug Таман обича кака ти Делта, че и шампанско си сложила- мнгогооо обичаааам, Hug

И да ви кажа кВо пиЙ кака ви ДелтЪ Laughing шЪ сЪ смеЙтИ, ама нека, че да ви стане веселУ. ПиЙ ликьор, някакъФФФФФ Laughing Нещо като мляко със кафе- Айришкрийм ли беше,  newsm78

ВАГАБОНД,
Я кажи колкУ чувала със манги си наредила във коридора, а Wink Ама ха яяяяяяяяя Laughing нИ тЪЙ срам Wink
Виж целия пост
# 237
КИАРЧЕ,
И нашите БеМеФешки мъже са като вашите по чуждите фирми бе Душата. Труда им не е първа категория. НЪл знаЙш, те са на романтичен воаяж, броят си големите заплати, лашкат алкохола със килограми, а да не говирим за женурята които им танцуват, докато нашите броят мангите. Wink

Представих си го това и ми стана забавно Mr. Green
А да потанцуват по средата на Аден тез смели девойки, м!
Виж целия пост
# 238
МАРИЙЧЕ,
Там им танцуват тематично- Ориенталски танци Wink Аз съм ги учила Wink
Виж целия пост
# 239
ДелтОооо дЪн сТ излагЪш с тез ликУрии!Ти моряЧка ли си кво си?! Joy
Намини да ми ги преброиш чувалите, че аз дотолкова не мой броЯ Mr. Green
Ми те жИнУрЯтЪ кЪт кършат снаги, ониа ми ти мъжОве фърлят пачки, фърлят че се забраят чак Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия