Баба каза така... Тема № 2

  • 156 413
  • 724
# 165
Нещо за облекчаване при шарка, малчо е с варицела  Sad. Казаха ми само да мажа с ментолов спирт при сърбеж и нищо друго. Някаква колежка на мъжа ми му казала за някаква баенка  Confused, да се намажела една пъпка с мед, ама той не се заслушал много...

вана с вода и обтриване с овесени ядки.

смрадлика също като компрес локално.
Виж целия пост
# 166
Това обтриване как точно се прави...
Мерси!
Виж целия пост
# 167
запис  Peace
Виж целия пост
# 168
Това обтриване как точно се прави...
Мерси!

аз не съм го прилагала, приятелка сподели.
сяда детето във вана, ако няма под душа,
в паничка разтворение ядките във вода,
и така се прилага върху болните места.
Виж целия пост
# 169
Много полезна тема.
Виж целия пост
# 170
Момичета, дали мога да направя компреса от извара при лаеща каашлица?Колко време трябва да престои?
Виж целия пост
# 171
Силата му е 8 часа.
Препоръчва  се много при всякакви възпаления,включително и кашлица.
Виж целия пост
# 172
запис
Виж целия пост
# 173
прави спокоино компрес.
през деня правя за-3часа до като го трае детето.просто му пречи при игрите.следобедния сън задължително.вечер ляга късно и тъкмо рано сутринта го махам още до като спи.
важно е да е топъл,трябва да е поздраво завързан шала на края.
и ние пак сме с компреси.бързо да оздравявате!
Lucky Plam благодаря за отговора.на ново кашлим  #Cussing outмаи алергия ще е.

Виж целия пост
# 174
Благодаря ви за отговорите Hug За нас компреса е много добра алтернатива, лекарства и сиропи почти не пие.
Виж целия пост
# 175
Много хубава и полезна тема...
И да попитам помага ли при настинка лимон,зехтин и ракия/прочетох в началото ,че се препоръчва за грипни състояния,но ако някой е пробвал,да сподели/
Виж целия пост
# 176
Аз на сина ми слагах разтвор 5 капки сребърна вода и една, две клеева тинктура, че ако е повече много пари, доста добре помагаше. Много е кофти на бебе запушен нос, много се измъчват милите.
За това ли каза, че става и за болки в ушите? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 177
Да, става и за ушите, поне така казва д-р Михайлов, от който съм взела рецептата, в неговия си форм. Ако имаш алое, може дакапнеш няколко капки сок от листото във всяко ушенце, помага.
Виж целия пост
# 178
А сребърната вода как да я съхранявам?
Купих я в едно тъмно синцо пластмасово шишенце.Удачно ли е ?
Виж целия пост
# 179
съхранявам я на тъмно в шкаф
момичета от 10дни съм настинала.хремата я лекувам с клеева тинктура разреда с сребърна вода.
правя и капките с лайка.от 3дни включих и  инфлуцид-от него ми е подобре.
нямам кашлица ,но ме боли много гърлото....предложете нещо за него....моля...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия