Варицела

  • 421 549
  • 3 273
# 2 985
Има ли нова тема или е тази незнам?
Искам да попитам след варицела давате ли нещо за имунитета на детето и какво?
 bouquet
Виж целия пост
# 2 986
Привет и аз тук, и двете ми деца са с варицела, синът има доста пъпки,малки и много, дъщеря ми има 10 големи с доста течност вътре, положението е ужасно. 4 ти ден сме откакто избиха. Давам сиропа ауриос, и след два дни ще дам и Изопринозин за имунитета.
Имам следния въпрос, на море сме от 13.05 карантината ни изтича на 9.05, но много се притеснявам от слънцето от водата, няма как да променя вече, защото един път промених датите когато избиха пъпките Confused Някои да е бил на море след варицела?
Виж целия пост
# 2 987
Доктора ни каза на нас,даже че е добре слънце и солена вода,по бързо минавали пъпките,морето било полезно след шарката Peace
Дъщеря ми в момента е с варицела 5 ден,от 28 април сме,карантината мисля,че е 10 дни ,така каза педиатъра,докато завехне последната пъпка.
Варицелата при вас ще е минала до 13 май според мен.
Изопринозина,как ще го давате по каква схема,знам,е се дава по време на шарката и след това общо 10 дни?
Виж целия пост
# 2 988
Слънцето няма да е толкова силно, ако разбира се говориш за българското черноморие. Тя и водата не става за къпане. Ако коричките са паднали, не виждам защо да не влиза в басейн или море.
Карантината е 7-10 дни,всеки доктор различно я определя, до 13ти ще сте забравили за шарката. И стига да не се разбута имунитета, не бих отлагала почивка.
Виж целия пост
# 2 989
здравейте,
записвам се в темата, защото имам съмнение за варицела при малката и по-късно ще прочета коментарите по- назад
Виж целия пост
# 2 990
Fervor и Лаленце благодаря успокоите ме, карантината ни е до 9.05, иначе за Гърция става въпрос, ходихме да проучим с ММ и избрахме място, водата е страхотна, плажовете са много чисти и най вече е по евтино от Бг Wink
Щом се отразява благоприятно слънце и солена вода е добре, макар,че не знам те колко ще искат да влизат в морето де Simple Smile
Изопринозина го давам 3 по 5 мл 10 дни минимум, като вече минаха един курс точно преди да се разболеят от Варицелата, но сега пак давам.
Виж целия пост
# 2 991
Ще взема Биозин аз и рибеното масло ще давам,но след 10 ден на Варицелата Peace
Доки ми каза по време на шарката нищо да не давам,не знам дали така трябва само споделям Peace
Виж целия пост
# 2 992
Ами ще звънна утре и аз да питам нашето доки.
Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 2 993
Детето ми беше скоро болно от Варицела. Нищо не сме давали, сега пие Биозин.
Изопринозина не е за херпес зостер и мисля, че е излишен в случая.
Нашата педиатърка, която обича да предписва този сироп принципно, за Варицелата не го препоръча.
Не препоръча и Ериус или някакво друго противоалергично за пиене, защото може да подтисне обрива.
Давах само чай от мащерка и невен, мазахме пъпките докато траеше сърбежа и толкова.
Виж целия пост
# 2 994
Детето ми беше скоро болно от Варицела. Нищо не сме давали, сега пие Биозин.
Изопринозина не е за херпес зостер и мисля, че е излишен в случая.
Нашата педиатърка, която обича да предписва този сироп принципно, за Варицелата не го препоръча.
Не препоръча и Ериус или някакво друго противоалергично за пиене, защото може да подтисне обрива.
Давах само чай от мащерка и невен, мазахме пъпките докато траеше сърбежа и толкова.

От кога почнахте Биозина?Кой ден?
Мерси
Виж целия пост
# 2 995
Детето ми беше скоро болно от Варицела. Нищо не сме давали, сега пие Биозин.
Изопринозина не е за херпес зостер и мисля, че е излишен в случая.
Нашата педиатърка, която обича да предписва този сироп принципно, за Варицелата не го препоръча.
Не препоръча и Ериус или някакво друго противоалергично за пиене, защото може да подтисне обрива.
Давах само чай от мащерка и невен, мазахме пъпките докато траеше сърбежа и толкова.

От кога почнахте Биозина?Кой ден?
Мерси
На 10-тия. Педиатърката го извика на преглед на 9-тия ден от Варицелата и предписа Биозин да почваме от следващия ден. На прегледа, който установи Варицелата не предписа нищо за пиене като лекарство, освен Нурофен за Т.
Виж целия пост
# 2 996
Благодаря много,и на нас педи така ни  каза,нищо да не давам сега.На 10 ще почнем Биозина.
Трбява да попитам колко време да го давам Биозина.
Виж целия пост
# 2 997
Оффф освен и аз да дам биозин,
Благодаря за инфото,ще взема биозин:?
Ние от 27.04 сме с обрив, днес вече не излизат нови, първите завяхват и даже има доста с паднали корички.
Сърбеж няма, но дъщеря ни има няколко много големи с течност и не знам как ще минат, изглеждат ужасно....
Виж целия пост
# 2 998
И ние сме от 28 април,почти са изсъхнали вече,мазах аз с Вирасут гел , има е спрей такъв,много помогна,изобщо не се чеса.Иначе сърбяха първите два дни после не.Излизаха до третия ден.
Виж целия пост
# 2 999
И при нас подобно.
Но за този гел не бях чела, ще видя, не знам дали сега има много смисъл да кажа , като завяхват вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия