Тортата ще е със две свещички! ДЕКЕМВРИЙЧЕТО ще черпи със усмивка всички!

  • 63 908
  • 499
# 150
Миленка Честит Рожден Ден на порасналият Марти~ Безгрижно детство и много, много здраве!

ЧРД и на другите двама Мартиновци! Да сте живи и здрави мили деца!
Виж целия пост
# 151
Честит празник на днешните рожденици!Да са живи и здрави!  bouquet
Да се жалвам,че Ноела ми е болничка  Confused Дано опазя Диманчето... Praynig Бързо оздравяване на всички болни дечица! Hug
Виж целия пост
# 152
Честит Рожден Ден на всички станали вече на 2 годинки! Сърдечни пожелания, всички да са здрави, весели и все по-послушни!  Laughing
Виж целия пост
# 153
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на патеричка на порасналите кавалери!!  МНого радост и бели да носят и да са много много здравички!!! smile3525 smile3525  bigdance2

На мамите пожелавам много любов и красиви мигове по време на празниците!!
Виж целия пост
# 154
Ех, изпуснала съм вчера почерпката  Whistling

Да са живи и здрави момчетиите! Да растат умни, щури и добри!
 Много да радват мама, татко и роднини!


После да показвате снимков материал, да се радваме и ние на празниците ви!

Дидко има жълти сополи, не минават и туй то! Може би трябва да му се слагат антибиотични капки, но аз се въздържам, днес направих солен р-р в едно шишенце от виброцил, за да мога да пръскам и да промивам по-добре. От време на време като е в настроение да слуша духа милия в салфетката, но иначе не иска и накрая изтеглям с помпичката, както мога де. От няколко дни пълни памперсите по 3-4 пъти на ден, така му е пламнало дупето  ooooh! , което ме навежда на мисълта, че имаме шанс за нов кътник. Обикновено така се получава - хрема, неспокоен сън, малко разстройство и хоп- покаже се зъбенце. Е, надявам се и този път да е това, а не да ни удари в друга посока.
Мимина, какво й има на Ноела? Тони нали ходи на градина, цялата група се е изшарила, имат Варицела. И той се опитва да кашля сутрин и вечер, издухваме по нещо от носа....но докато не вдигне Т или не се изпъпчи няма да го спираме. Нещо ми се струва, че на ангина ще го обърне, но нека видим какво ще стане.

И на двамата давах капки Ехинацея форте, сега Мултисаностол им давам всяка сутрин. Но мисля, че още нещо трябва, дали пак ехинацея да не взема....вие давате ли нещо от рода умкалор, марсианци и т.н.? Нашата док е против марсианците, казва, че това са пълни боклуци. Само Саностола го приема, и не е само тя - няколко различни лекари все за него казват.
Виж целия пост
# 155
Днес Александър става на 2 годинки !Да ми е здраво,усмихнато, палаво, обичано и щастливо детето Simple Smile

bdbaloni newsm81 bdbaloni


Пожелавам на всички весели рожденни дни и болните малчовци да оздравяват бързо  Hug  Hug
Виж целия пост
# 156
Ч.Р.Д НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА,КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО,МНОГО ЩАСТЛИВИ!


Чаена аз давам всеки ден по 1 супена лъжица Саностол,сутрин и вечер по 1 хапче Имунокинд и 3 пъти седмично осцилококцинум,ако имам някакви съмнения давам и ампули вит.Ц през ден от големите обаче,които разделям за сутрин и вечер.Тази схема я почнах откакто излезе от болницата след като спряхме сиропите и антибиотика,от понеделника е на ясла,дано имаме успех.
Виж целия пост
# 157
Честит Рожден Ден на малкият - голям Александър! Много здраве, щастие и безгрижно детство! На цялото семейство весел празник!

Честит Рожден Ден и на другите двама кавалери  Пресиан на Zuerich и Теодор на desi jul!

Аз недавам нищо. Ядът по 2-3ябълки наден от наща градина и това е.
Виж целия пост
# 158
ЧРД на Александър,Преси и Тео!Нека са прекрасни празниците им! Hug


Чаена,Ноела е с херпангина Crazy ,за първи път се боря с такова чудо,но днес е значително по-добре! Simple Smile Чета разни работи из нета и като основен път за заразяване изтъкват орално-фекалния и си беснея тука-петък и събота я гледаха дядо и тати и хоп,детето болно...кой колко и дали й е мил ръцете не смея да гадая  #Cussing out Тя верно е голяма,може сама разбира се,но като всяко дете се нуждае от припомняне понякога...а и в градината каква ли е хигиената след тоалет?!...бедна ми е фантазията! Sick Дано се разминете от варицелата и дано няма болни дечица повече! Praynig

Аз също наблягам на плодовете (не аз,де,а децата Laughing ) ,Умкалор давам също,ако усетя нещо притеснително. Peace Преди давах Флорадикс (ако не бъркам името),но сега поне на Диман нищо не му давам. Peace
Виж целия пост
# 159
Честит рожден ден на днешните рожденници. Да са много здрави и палави деца.  bouquet

Чаена, аз давам Форкидс (цялото име е Ед Ликуид Форкидс) по веднъж на ден, обикновено вечер и се надявам да има ефект.  Peace
Мимина и Калоян имаше преди няколко месеца херпангина, но педи беше изписала само хомеопатия. Дано бързо се оправите  Hug
Виж целия пост
# 160
Добро утро!

мимина не се притеснявай и недей да се ядосваш за това как е станало.... стават тези работи! Ние също имахме херп ангина лятото, но нали все още ни мъчат зъби и се лапа де що се намери, така за разкош и нормално да се възпали грълцето! Тя не е толкова тежка ще отмине бързо, предполагам че не са ви изписали и АБ даже. Спокойно Hug

http://dek2008.snimka.bg/baby/angelina-na-mama-san4es.349118.21563041

Ето ни и нас на празника, оказа се че с тортата снимка нямаме, само на камерата има клип, но не мога да го сваля сега Wink

Ние ходихме на контролен преглед в София и всичко ни е наред, сега трябва да си допием АБто и да се пазим много. Аз непрекъснато правя разни плодови салати, сокове и чашлета с всевъзможни илачи. Пием пробиотик, клеева тинктура 2-3 капки на ден, Герисан за имунната система. Моята педи не е привърженик на синтетичните витамини, аз също.

Другата седмица ще запиша час за Д-р Зорка Угринова - хомеопат, за да ни състави профилактична схема за поддържане на им.система и така.... Ако някой знае нещо повече за хомеопатията ще се радвам да сподели! Аз доста поизчетох, поне не било вредно, пък знае ли се!?!
Виж целия пост
# 161
И аз искам препоръка за хомеопат в София моля,пак е болна Sad
Виж целия пост
# 162
Санчес, голяма е кипра  Mr. Green Весело е било!
Не мога да ви дам съвет за хомеопат, но стискам палци да нямате повече такива сериозни здравословни проблеми! Данитка, как опазваш бебока  Rolling Eyes Оправяйте се бързо, празник ви чака   bouquet
Виж целия пост
# 163
Пупинка,ами никак  Tired
Виж целия пост
# 164
Санчес, много сте готини! Пу-Пу!
Мимина, е, херпангината е кофти, че май много боли и не искат да ядат. Аз като дете много ангини съм правила, помня как дни наред ядях любимото ми картофено пюре. Wink Не е въпрос на хигиена, може да е вирусче. Дидо лапа де що намери, не ми се мисли какво може да го хване Crazy Майка ми все казва "то бива, бива имунитет да правите, ама това е прекалено" - защото ако хвърли бибата на пода не я мия задължително. То като се замислим на циганетата кой им мие ръцете? Thinking
Е, без крайности, много ясно!
И не обвинявай мъжорята, че после няма да искат да ти я гледат, а не е за изпускане възможността. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия