Тортата ще е със две свещички! ДЕКЕМВРИЙЧЕТО ще черпи със усмивка всички!

  • 63 908
  • 499
# 165
Санчес много е готиона Ангелинка! Пу-Пу

Никола е с ангина и мооооооооого афти. Вдига Т до 39градуса. Не сме спали цяла нощ, а сега съм на работа и сестра ми и майка ми го гледат.  Sad

За хомеопат в София знам от различни мои познати, а и с Йоана съм ходила има една лекарка в окръжна болница-педиатър, която от години практикува хомеопатия и е добра. Викала ме е когато е дежурна в спешен кабинет, за да е безплатно, че няма как да се даде направление. Името й е д-г Георгиева 0897903966. Това го казвам при условие, че съм ходила при нея преди около 2,5години.
Виж целия пост
# 166
Благодаря,момичета! Hug То,че е вирус,тъй е,ама мъжете,хигиената..."милото" си призна,че в събота след игра на площадката не им е измил ръцете...направо ми иде да го обезкостя,но му се размина само с мощен джангър...както и да е! Wink Бял кахър!А и вече е ок...ако изобщо е било това,щото висока Т и болка в гърлото са много характерни за тази ангина,а тя нямаше болки,а Т вдигна само една вечер и без илачи спадна до сутринта.Сега имам усещането,че Диман се разболява...сякаш има Т,не съм я мерила,но е омърлушен...явно тоя ш*бан вирус и през него ще мине! Crazy

Данитка,ужасно съжалявам ,миличка! Confused Кураж! Praynig

Нинка,ужасссс  Confused милото дете  Praynig И аз много страдам от афти,ама нас "кучета ни яли",дет' се вика,но дечицата  Confused Дано бързо се оправя Кокича! Hug Hug Hug

Къш,болежки,къш! #2gunfire
Виж целия пост
# 167
мимина дано Диманче го пропусне Praynig

ninanb  Praynig моля се и за вас, а пък това с работата как ще е незнам #Crazy

Данитка ние ще ходим при Д-р Угринова /София, Клиника "Фитолек"/ във вторник, можем да кажем нещо едва като минем някой курс на лечение. Има много противоречиви мнения за нея, както и за всички останали. Аз по принцип не съм 100% убедена в хомеопатията, но съм длъжна да направя всичко, което ни е във възможностите. Единствено разчитам, че не вреди, но пак ще мисля и преценявам след консултацията във вторник.

Ачката почва упорито да бърбори. Все повече си мисля, че с тези наши отити е много вероятно детето да е имало намален слух и това да ни е забавило бърборенето. Иначе има уникален слух, пее много вярно/баща й е музикант де/ и само това прави, не спира да пее. Новото забавление обаче от някой ден е да вика и пищи колкото има сила, докато не почнат на мен да ми звънят ушите, започна да го прави откакто и почистиха ушите Joy Joy

Лек и спокоен уикенд на всички и дано се закрепят мишките!!
Виж целия пост
# 168
Санчес,благодаря ти...той снощи беше доста отпаднал,вдигна Т,но нищо не му дадох за сваляне и сутринта се събуди весел и щурав както обикновено Party
Остави Ачата да се кефи на гласът си  Laughing ,не че можеш да я спреш,де  Crazy Ноела имаше такъв период,пищеше и се хилеше дяволито,винаги когато говорех по тел! Whistling
Хувави почивни дни на всички! Hug
Виж целия пост
# 169
Добро утро kaffeetrmker_2

Да дадем отчет за вчерашния ни преглед при Д-р Угринова. Като първо впечатление много приятна дама, първата консултация е много подробна, разпитва от бременността до момента какво се е случвало, включително алергии и заболявания на мама и тате. Интересува се дори от темперамента на дедето, предпочитания при хранене, поведение при смяна на климата. Много пъти ми се е искало да споделя с доктори разни неща от минали събития, но някак си като чели .... "е, това няма значение"... Този път някой поиска да ги чуе, дори и да нямат значение. Определено на мен ми беше спокойно.
Изслуша ни внимателно и не направи никакъв коментар на леченията до момента.

Прегледа много внимателно детенцето -  слушалка, гърло, зъбки, ушенца и ниназначи профилактична схема за 1 месец. 4 вида гранулку за сутрин и вечер  да се пият през ден като
се редуват. В случай на заболяване да си взимам всички стандартни мерки, обезболяващи, антиперетици и да си отведа на преглед при педи, като след това й се обадя и й дам информация евентуално каква ни е диагнозата и тя ще ни препоръча хомеопатична терапия, за да не се стига до антибиотици./разбира се по наша преценка/.

Това е положението, първия преглед е скъп - 50лв., но препаратите са сравнително евтини така че започваме и дано да има ефект.

Лек и весел ден на всички
Виж целия пост
# 170
Здравейте момичета Hug
Влизам да почерпя за рождения ден на моето дете Рая  party023 cook Wine Glass
Пожелавам на всички дечица да са здравички, весели и засмяни.
Приятен ден на всички Grinning
Виж целия пост
# 171
 newsm59 newsm67

ЧЕСТИТ РОЖДЕН  ДЕН НА СЛАДКАТА РАЯ!!!!!!!!!

Много усмивки и весели мигове ....., Роритка да Ви е живо и здраво момичето, много палаво и щуро....  bouquet
Виж целия пост
# 172
Честити Рожден на Рая! Много да ви радва, много щуротии да прави, но и много будно и умна хлапе да стане   bouquet Весело изкарване и да се налудува на воля на празника си!  Mr. Green
Виж целия пост
# 173
Честит празник на Рая  bdbaloni Нека бъде здрава, много  палава и щастлива !

Честито и на всички декемврийчета , които са духнали двете свещички тези дни .Нека бъдат много здрави и щастливи !

Бързо оздравяване на болничките  Hug
Виж целия пост
# 174
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЙОАНА, КРИСТИАН И ВАЛЕРИ!

  bigdance2
Виж целия пост
# 175
  ura Честит Рожден Ден на Кристиан на мама Invisible, на Йоана на мама orlina и на Валери на мама zakobako!  newsm59 Живи, здрави, щастливи и много, много пакостливи  Whistling Mr. Green
Обичам го този месец. Може да е студено и гадно, но е изпълнен с прекрасни празници  newsm03
Виж целия пост
# 176
Честит рожден ден на всички дечица, които вече духнаха двете свещички. Наистина е хубаво да има празници. Нека всички са здрави и усмихнати. Много подаръци за послушните деца и хубави емоции за техните родители.  bouquet  bouquet  bigdance2  party023
Виж целия пост
# 177
Честит Рожден Ден на патеричка на дамите Рая, Анастасия и Ажда!

Както и кавалерита Васил, Мартин, Ивен Енислав, Румен и Никола!

ЧРД на Йоана, Кристиан и Валери!

Да сте живи и здрави мили деца! Едно незабравимо детство и много любов!
Виж целия пост
# 178
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРИСТИАН, ЙОАНА, ВАЛЕРИ newsm67
                                        ВЕСЕЛ ПРАЗНИК
Виж целия пост
# 179
момичета страшно много ви благодаря че сте се сетили за нас  Hug тъкмо си четях темичката от преди 2 години когато всички пишете и ме мислите и ми стана едно носталгично   bouquet Heart Eyes

почерпете се за здравето на порасналия ми син


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия