СЕПТЕМВРИ - тема 31

  • 22 516
  • 731
# 150
Утре сме на хомеопат, че много пищи, суууууупер силно, фалцетно. От всичко, не може да си отвори някаква кутийка - пищи, иска да го взема - пищи, не му харесва, че го спирам да прави нещо - пищи. На някой да му се е случвало, и се карах, и обяснявах, сега съм на игнор, но ми коства кански усилия.

Ние сме същите, а Явор е бебе мечта. Да ама от скоро е стабал невъзможен, реве за всяко нещо което не стане на неговата Simple Smile

Поздравления за хемоглобина  Hug
Ние пък се опитваме да минем от фризопеп на фризо ха, дано успеем  Praynig
Виж целия пост
# 151
Утре сме на хомеопат, че много пищи, суууууупер силно, фалцетно. От всичко, не може да си отвори някаква кутийка - пищи, иска да го взема - пищи, не му харесва, че го спирам да прави нещо - пищи. На някой да му се е случвало, и се карах, и обяснявах, сега съм на игнор, но ми коства кански усилия.
И Свилен е така-крещи и реве за всичко,което не е на неговата...период, ще отмине Simple Smile
Браво за хемоглобина  Peace
Виж целия пост
# 152
Добър вечер!
Честито на Атракция за изпита!И другите така!
Бяхме в събота на кино,гледахме Градът с Бен Афлек,ядохме Кентъки,после сладолед,целувахме се като ученици Blush,беше мнооо яко Grinning
До сега бяхме на детски рожден ден,Дани много си игра,яде торта,за пръв път пица и е много хепи Simple Smile
После падна от спалнята,рева и сега спи....
Ставам че къщата ми е кочина,трябва и да гладя и искам утре да сме на вън без да имам угризения че в къщи е мръсно Sunglasses
Лека!
Виж целия пост
# 153
 
Утре сме на хомеопат, че много пищи, суууууупер силно, фалцетно. От всичко, не може да си отвори някаква кутийка - пищи, иска да го взема - пищи, не му харесва, че го спирам да прави нещо - пищи. На някой да му се е случвало, и се карах, и обяснявах, сега съм на игнор, но ми коства кански усилия.
И Свилен е така-крещи и реве за всичко,което не е на неговата...период, ще отмине Simple Smile
Браво за хемоглобина  Peace
О, какво съвпадение! И Петко е същият...Невъзможен. Цялото ми внимание трябва да е насочено в него, инъче се сърди. Ако не му дам да бърка в кофите по площадките, се сърди. Ако ям нещо и не му дам...също. До тоалетната...без него не може, инъче се сърди... Crossing Arms
 Днес е спал около час...Изпуснах го и заспа преди обяда навън. Съответно, само като усети, че влизаме във входа се ококори и...край със спането. Цял следобед беше мрънкав, но не пожела да спи. Естествено баща му закъсня и сама пълних корито и му правих млякото, под акомпанимента на истеричен рев...Мръъннн!!!
Виж целия пост
# 154
Maya, супер, че сте качили хемоглобина!

Цвета пак са в болница, днес ги приеха сутринта. Sad Стискайте палци Габи да се оправя бързо, че се съсипа това детенце.

Днес бяхме на ваксина. Тези, които слагахте ваксина, имало ли е реакция някаква? Лекарката каза след 7 до 14 дни. Имам предвид тази против морбили и паротит.
Виж целия пост
# 155
Цвета пак са в болница, днес ги приеха сутринта. Sad Стискайте палци Габи да се оправя бързо, че се съсипа това детенце.
Ехх,че гадноо...намъчиха се, значи  Confused Дано бързо се възстанови Габел  Hug

При нас реакция нямаше от ваксината  Peace Но още не са минали 14 дни-утре май...
Виж целия пост
# 156
Добро утро!
Цвета,как сте?
Виж целия пост
# 157
Добро утро мацки!

Арчита...хубаво е да си отпуска ам? Wink
Габи бързо да се оправя...
Реакция от ваксината не е имало, нито при Кати, нито при Ангел...
Виж целия пост
# 158
пневмония, в окръжна сме Crazy и нета хич го няма
Виж целия пост
# 159
Здравейте момичета!
Мен нещо ме мързи да пиша, иначе ви чета редовно. Заринала съм се на работа с отчети, ама реших да почина 2-3минути и да ви нагледам.
И при нас нищо ново - мрънкане на лягане и на ставане, тръшкане, ревове, зъби растат, такива работи.
Ксантипа - ние я сложихме тази ваксина преди месец. Не е вдигал температура, но няколко дни беше още по-мрънкащ, а на 13 ден му изби ситен обрив на гърба. Предполагам, че е от това, въпреки че педи каза, че обривът може да се появи около 8 ден. За 2-3 дни мина, с нищо не съм третирала.
Цвета, да се оправя мъничкия, че се намъчихте вие! Praynig
Виж целия пост
# 160
Цвета, дано бързо се оправи Габчо, че аман от тия болници... Hug

Ние шарковата ваксина още не сме я сложили, та не мога да споделя впечатления.
Виж целия пост
# 161
Добро утро!
Цвета, стискам палци да оздравеете бързо  Hug
Арчита, завиждам  Mr. Green Но след две седмици и моят мъж ще ни дойде на гости ииииии  Mr. Green
Гледам за пищене говорите, и Ана Мария е същата, пищи за всичко  Tired Преди малко рева със сълзи и сополи защото не й дадох да бърка в моята чаша с кафе  Tired Или не давам да отвори шкафа, в който се намира коша за боклук и да рови  Crazy Ей такива неща...Мая, мислиш ли, че хомеопат може да помогне в такъв случай?  newsm78 Аз мисля, че е период, което ще мине (дано мине бързо  Rolling Eyes )
Ние вкъщи продължаваме да сме болни, малката само със сополи, аз с гърлобол и сополи, от тази сутрин и майка ми почна...прекрасно... Tired
И не мога да не се похваля, вчера имах първия час по кормуване и за моя изненада се справих достатъчно добре, за да има инструктора кураж да излизаме в града  Mr. Green Карахме из целя град, а накрая човекът даже не беше изпотен  Mr. Green
Виж целия пост
# 162
Pokahontas, поздравления, ти из Клуж ли караш? Ако е там ,браво - то си оголям град и движението сигурно е натоварено?
Ксантипа, ние нямахме ник'ва реакция след ваксината, дано и при вас е така!
Цвета да се оправя бързо Габи, а каката как е?  Hug
Ирина не пищи за щяло и нещяло, но пък не ми спи вечер много много, и това компенсира... Crossing Arms
Времето изглежда добре днес, май ще се помотаме из града ние...
Виж целия пост
# 163
Pokahontas, поздравления, ти из Клуж ли караш? Ако е там ,браво - то си оголям град и движението сигурно е натоварено?
Да, в Клуж, вчера имаше доста коли, понеже карах от 17 до 19ч Simple Smile
Откакто е болничка и Ана Мария не спи много добре и съответно и аз съм доста недоспала, нищо че сутрин спа до по-късно...
Виж целия пост
# 164
Ние ще ходим до Зоологическата, ако някой иска да се присъедини, да звънка - 0896839008. Моичките двамата - баща и дъщеря спят от 10ч. Сега ги чакам да се събудят и тръгваме. Уж се оплаквам, че не спи през деня, а днес като ще излизаме какво направи... Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия