СЕПТЕМВРИ - тема 31

  • 22 516
  • 731
# 165
Ние ще ходим до Зоологическата, ако някой иска да се присъедини, да звънка - 0896839008. Моичките двамата - баща и дъщеря спят от 10ч. Сега ги чакам да се събудят и тръгваме. Уж се оплаквам, че не спи през деня, а днес като ще излизаме какво направи... Crazy
аз искам Mr. Green
каката и тя на АБ, ама вярвам в нея, че ще се оправи до другата седмица
Виж целия пост
# 166
Ейй,откато видях това в сайта,който Надина показа,не мирясвам-искам такова за Свил. Намери го и в бг-даже по-евтино ще ми излезе.http://malchugani.com/index.php?page=shop.product_details&fl … k=1&Itemid=53. И пак ми е скъпо за тоя дребния. Вярно,че ще го ползвам и в работата си след време,ако не го потрошат...

Тук е страшна мъгла, чудя се как ще ходя за Божидар,че колата със столчетата е в Анатоли, а Свилен няма как да го возя без стол в другата. Как да отделя пари за още един к/т столчета ми е мисъл сега  Rolling Eyes
Цвета, направо си ми мисъл с тоя малкия. Как издържаш  Hug то кво друго да правиш,де...това кога ще го израстне, да се спре вече.
Виж целия пост
# 167
Ей, Цвета, пак ли ви споходи тая гад  Hug

Атракция все ще ти пиша, че не съм пускала поръчка от този сайт и може и да не пусна изобщо, нещо нещата които харесах ми излизат горе-долу на същите цени и тука......За столчета за кола, вземи една седалка за баткото, а за дребното един стол от типа на бертони или ....има и евтини в практикер, бриколажа.....Аз Калоян вече без стол го возя, с коланите на колата, а дребното все още е в кошница, но скоро ще мине в стола на баткото....., а между другото съм слагала и Боби в стола на баткото, доста прилично си седеше в него..... Така, че купи една или две седлки само и разпредели столчетата и седалките по  колите, а ако се ходи някъде по-дълго си комплектоваш столчетата според нуждите на децата.........
Виж целия пост
# 168
 И от мен стиснати палци за Габи да се оправя по-скоро! ЦветаHug

 Ние сме добре. Скиториме по цял ден и така..
Виж целия пост
# 169
Да се оправя Габи , бързо оздравяване! ЦВЕТИ,духом съм с теб!
Виж целия пост
# 170
 Цвета, бързо оздравяване на Габи!  Hug Милото малко човече...
 Аз пък от както имаме ново попълнение в родата, съм на седмото небе. Голяма работа са бебетата! Толкова са мънички, а носят огромна радост! Постоянно се чудя каква дреболийка да му взема. Днес купих шапки на двамата братчеди. А и миниатюрни чашки, в които да си пият кафето... Grinning
 Пецата отново заспа, току преди да го прибера, спа още час в коридора, а сега е кукуряк и върлува наоколо.
Виж целия пост
# 171
Ние сме болни и 3-те. Аз и Лора за сега само с хрема, мен всичко ме боли ужасссс  Sick Зоя е с възпалено ухо обаче като екстра, водих я при УНГ-то, който и вади сливицата и и изписа Зинат, че много зле било ухото. Той този лекар иначе все се дърпа да й изписва антибиотици, сега ме учуди, явно наистина е зле, пък и цяла нощ плака милото. И така утре смятам да ги водя при педи да видим и тя какво ще каже. Това е явно някакъв градински упорит вирус, много бързо ни натръшка и братовчедка ми беше на гости и тя е болна  ooooh!

Цвета: милото ти детенце, направо се измъчи с тези сериозни болести и болници. Sad Бързо да го оправят Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 172
Арлина, да оздравявате и трите бързо! Hug
Аз пък да ви се оплача: откраднаха ми портомонето , от чантата на количката, а тя до мен, на 1 метър...Мерих едни обувки, и докато ги гледам, харесах ги и викам ще ги взема- опс, портомонето ми го няма... ooooh! Тъкмо бях изтеглила пари от банката, плюс книжката ми, л.к. и талон син...Кредитни карти и още какво ли не... #2gunfire Направо да ги утрепеш на място тия мангали...Колко са ловки, за минута не съм си гледала количката и ето на...Досега съм тичала по банки и полиция, КАТ... #2gunfire #2gunfire Много ме е яд! Twisted Evil
Виж целия пост
# 173
Лоша работа Елеста, аз затова в чантата и в багажника на количката нищо ценно не държа. Протмоне, документи, телефон и ключове в малка чантичка преметната през тялото и винаги на мен, да мога с нея да гоня и децата. Така съм откато родих каката Wink
Виж целия пост
# 174
Цвета, Арлина, дано се оправят децата бързо  Hug

Пухчо заспа и аз посядвам да попрегледам и отивам да откъртвам, че утре ще ходим да сменяме лични карти и не ми се мисли какво седене ще е  Tired
Виж целия пост
# 175
Добър вечер!
Тъкмо се ядосвам с мъжа, ама няма да ви занимавам с битовизми!
Пихме днес Calcarea phosphorica, ще ви кажа дали ще има ефект.
Аз съвсем изфирясах, забравям елементарни неща, говоря глупости от време на време. Днес оставих една приятелка да ме чака, съвсем забравила, че въобще съществува. ooooh!
Не искам да се оплаквам, ама май няма какво да се похваля!
Цвета, Габчо, Арлина и малките принцеси - да оздравявате бързо  Hug!
Виж целия пост
# 176
Уфф .. започна се с болестите. Да се оправяте бързо всички, и малки и големи  Hug Hug Hug !!!

Нищо ново при нас, днес слезнахме малко на покупки, взехме си шкаф за банята, аз си взех един костюм / из цяла М-на нямаше рокля кат за мен  ooooh!, а толкова исках .../
На малкия търсих ботушки, но не харесах. Ще чакам да заредят по-хубави. Взехме му едно като йоник, и ми наду главата, навсякъде я носи и натиска ... Добре че заспа и мирнах, и мъжо май заспа докато ме чака ... ма то цял ден не съм сядала на компа ..

Айде Лека !
Виж целия пост
# 177


Добро утро!
Виж целия пост
# 178
Добро утро и от нас !!!

Тръгнахме днес на ваксина, то пък нямало.
Докато простирах дрешките на малкия, той се качил на масата и се играеше с кафето ми, тъкмо надига чашата и аз влезнах.

Днес свеки става на 50, ама нещо не ни е за празнуване, майка й е с инсулт, безнадежно е май. Гадно ама ... Такъв е живота !!!
Виж целия пост
# 179
Ивилда, много гадно, няма ли възможност да питаш лекарката по телефона преди да ходите, за да не се разкарвате до там?  newsm78
Ние току-що напълнихме пак гърнето, взех малко за изследване, ама като се обадих да питам в лабораторията кога да им го занеса ми казаха, че трябвало записване  #Cussing out  #2gunfire  newsm78 Та изхвърлих, ще ходим в понеделник.
А Ана Мария пак ме изненада, докато аз мия гърнето тя взима стария пампперс и го изхвърли в тоалетната  Rolling Eyes Само я чух, че вика "Бавуууу" и гледам памперса вътре  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия