
каката и тя на АБ, ама вярвам в нея, че ще се оправи до другата седмица

то кво друго да правиш,де...това кога ще го израстне, да се спре вече. 

Милото малко човече...
Зоя е с възпалено ухо обаче като екстра, водих я при УНГ-то, който и вади сливицата и и изписа Зинат, че много зле било ухото. Той този лекар иначе все се дърпа да й изписва антибиотици, сега ме учуди, явно наистина е зле, пък и цяла нощ плака милото. И така утре смятам да ги водя при педи да видим и тя какво ще каже. Това е явно някакъв градински упорит вирус, много бързо ни натръшка и братовчедка ми беше на гости и тя е болна 
Бързо да го оправят

Тъкмо бях изтеглила пари от банката, плюс книжката ми, л.к. и талон син...Кредитни карти и още какво ли не...
Направо да ги утрепеш на място тия мангали...Колко са ловки, за минута не съм си гледала количката и ето на...Досега съм тичала по банки и полиция, КАТ...
Много ме е яд!

!
!!!
, а толкова исках .../
Та изхвърлих, ще ходим в понеделник.
Препоръчани теми