СЕПТЕМВРИ - тема 31

  • 22 516
  • 731
# 90
Надинке,от къде бе мила толкоз време и енергия да готвиш,та и деца гледаш???? Shocked
Ние бяхме навън сутринта,аз замръзнах,Дани беше добре облечен,но краката му ледени,а беше с чорапи и дебел чорапогащник newsm78
Взехме кухнята,яде спагети Wink,не повярвах,но всичко изяде и в 1 часа заспа.Аз поизчистих малко,сега ще гледам сериала,той ще стане и ще излезем.Кога ще сготвя не знам,вие как смогвате.... Simple Smile
Виж целия пост
# 91
 Навън е разкошотия! ма се прибрахме, че Попо гладен...Яде и откърти.
 Аз да се включа за хремата. Днес точно на едната приятелка и препоръчаха за нейната сополанка, клеева тинктура. 5 капки от нея в 50мл.физиологичен разтвор. Действало  фантастично.
Виж целия пост
# 92
5 на 10 мл. физиологичен разтвор, за още по-добър ефект вместо разтвора сребърна вода, ма ефект аз не видях Crazy, цяла година го мъчих Коко с тая гадост
Виж целия пост
# 93
Дон Бонбон се събуди и след малко излизаме! Grinning
Виж целия пост
# 94
Хелоу и от нас!
Помръзва ме мен нещо.....а трябва да чистя и готвя  Rolling Eyes
За забавленията - Ива доста си се забавлява сама - освен, че разхвърля всички играчки, вади дрехите от шкафове и гардероби, си играе с камиончето за бутане с крачета, товари и разтоварва някакви нейни си неща от багажника му, вози се. Другите й игри напоследък са да храни и приспива една кукла, вози я в количка. Дала съм й няколко пластмасови чинии, два черпака, една кутия за кафе с някакво странно закопчаване и тя бърка, прехвърля....абе занимава си се. Правим си прически, гледаме книжки, но няма много търпение за това занимание. Когато обаче ме види пред лаптопа ми се мята и иска да "работи". Всеки следобед, след като й писнат всички изброени занимания, пускам музика /свалили сме много готини детски песнички с клипчета/ и пада голямо танцуване - така може да откара часове, стига аз и баща й да имаме нерви.
Виж целия пост
# 95
Днес успяхме да легнем по-късно - в 20:00 което е супер. Преди заспиваше в 19:00 и беше голям кошмар, през 2 часа се будеше, да видим тая вечер как ще е.
Ние имаме една книжка за семейство мишоци, на хермес. В нея се отварят разнивратички и е много интересна. Инъче имаме и с твърди корици за патетата и животните във фермата и нея я харесваме.
Големия ни проблем всъщност е че се будим в 06:00, а баща ми се буди най-рано в 08:00 и през тези 2 часа трябва да го пазим да не ходи при тях, което е мисия невъзможна, рев сълзи и сополи  Confused Голям ад беше преди 2 седмици когато майка беше в Плевен да открива един детски център (тя става към 7:30 да помогне) - баща ми 2 дни спеше до 11 часа  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 96
Добро утро Дами  !!!

При нас е бяло навсякъде, ама не сняг, а слана. И студено . Ние мислим да се качим на вилата, да я приготвим за зимата. Дано стане наистина топличко, както обещаха.

Ние се заиграваме , но много рядко. Обича книжки да разглежда, камиона да тегли, с топките и ние така, хвърля, гони ...Много обича и да се качва на столове, маси, телевизора пуска, лаптопа спира,  В пералнята се завира, ...

На нас ни изписаха Саностол сироп, ползвали ли сте го ? Аз накарах и мъжо да пие, че той е много податлив на настинки.

Комшийката е в болница с детето / 4дни по-малко от нас/ с вирусна пневмония, ужасих се при мисълта.

Бързо оздравяване на болничките.
Кафето ще да е от мен


Виж целия пост
# 97
Добро утро мацки!

Аз пък си мислех, че само Ангел ляга много рано, но явно има и други бебоци... Grinning
Това ранно ставане пък е причина да откажем една оферта за Нова година...всичките в една стая...хич не си го представям...И като се събуди в 6,30 къде да ходя? На бате май му се ходеше...но реших да не си причинявам тази мъка 3 дена...Компанията ни убеждаваше, като станем с Ангел да ходим в хола/механата там където цяла нощ се е яло и пило...Ама не ми прозвуча добре....Та засега май в къщи ще сме си...
Болните да се оправят бързо...
Айде пък от мен закуската  Wink
За саностола - еми витаминки, незнам до колко подсилва имунната система...но уж усилвало апетита. За имуностимулант, бих предпочела друго  Peace
Виж целия пост
# 98
Добро утро от мен и малката досада, която се опитва да ми докопа закуската Tired
Аз му давам Саностол на Никола, изписаха му го последния път като беше болен. Не съм забелязала да му се е увеличил апетитът, ама той си е ламя и без сиропи hahaha

Снощи се събирахме с приятели в една пицария да празнуваме на патерица имения ден на бате. Взехме и Никола, защото нямаше кой да го гледа - еми няма такъв кошмар. Пицарията беше пълна и задимена, сервитьорките изнервени от децата, дето им се сплитат в краката, ужас ooooh! Малкият се вкисна и го прибрах в 21.30. Мъжлето пък се прибра чак в 5 и сега сигурно ще ми спи цял ден...
Оплаках ви се Crossing Arms
Виж целия пост
# 99
                    Добрютро, кукли!  Wink
 У,  че хубаво временце се е задало!
 Днес пак ще обикалям по детските магазини за разни нещица за Любчо. Решихме, да ги отменим в купуването на разните му там джунджурийки, кремченца, термометърченца и пр. Поне ще взимаме тествани на Пецата неща. Та в тая връзка се оказа че не намирам хубаво комплектче за маникюр, на разумна цена...Та за това днес ще разширя периметъра на търсене.
 Хубав ден на всички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 100
По аптеките съм виждала за 25 лв много хубави комплекти
Ние ще ходим днес на езерото с двата кашлюгера, пък тати да окъпе червея Mr. Green
Виж целия пост
# 101
пък тати да окъпе червея Mr. Green
Това ще е нов лаф...я преведи  Sunglasses
Кришка хубави задачки си имаш да днеска....На "Бебе комфорт" има някъде магазин около вас...една приятелка от там купи...освен да питам?
Времето е трепач направо... Grinning Като се наспят децата излизаме пак..
Виж целия пост
# 102
Здравейте,момичета!
Майка е навън с Дани,аз чистих,имам още малко,тегля си един душ и ще се отдам на заслужена почивка Simple Smile
Имаме 2 пъти право в седмицата на галавечеря от диетата сега като се захранваме вече и мисля днес да нападам KFC Joy.,след това едно кинце да направим,че ми се размина миналата седмица.Някой нещо свежо да е гледал скоро на кино да предложи?
Виж целия пост
# 103
пък тати да окъпе червея Mr. Green
Това ще е нов лаф...я преведи  Sunglasses

Joy лови риба, нищо интересно Wink
Виж целия пост
# 104
пък тати да окъпе червея Mr. Green
Това ще е нов лаф...я преведи  Sunglasses

Joy лови риба, нищо интересно Wink
    hahaha
   Купих всичко нужнжо. Което беше добре, защото ги изписаха. Спокойна съм, че малъкият Любо има всичко нужно, за да стартира живота си чист, сух и с добър маникюр! Laughing
 А, да споделя, че в Кауфланд Памперс Джъмбо пак е на 20 лева. Хвана ме яд, щото точно вчера купих...
 Инъче днес си спретнахме страшна разходка. От 10.30, до 15.30. Навестихме за два часа един близък малък парк и си направихме пикник. Петко пробва пържени картофки и о, изненада, хареса ги. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия