СЕПТЕМВРИ - тема 31

  • 22 516
  • 731
# 645
А добър ден!
Много активност днес Grinning
Честито на всички именяци днес,живи,здрави и засмяни!
Днес без да искам набутах в магазина едни солети в джоба на количката по навик-съответно не ги платих....След касата идва един селяндур,за 45ст.умрях от срам,изкара ме крадла,абе полудях направо CloseБил ме видял как ги слагам в джоба и бил сигурен че ще ги открадна #2gunfire
Виж целия пост
# 646
Joy Само да не се окаже че си падат по тройки и да я привикат  hahaha
хихихи
Имам една дружка,тя вече в София живее. та те имаха подобен комшия-тя много стеснителна,обясняваше как се изчервява като го слуша  Laughing та и аз така,срам мЪ е, нЕма да ида  Laughing

Арчита,аз съм имала подобна случка,минах касата,писна,охрана...оказа се,че имам шок. яйце в чантата,купено от друг техен магазин,  в др квартал. Ма запънах ли се-вимам им:имате видеонаблюдение-проследете ме.След 5 мин се изредиха да ми се извиняват...ма срама голям-гледат те всички по касите...
Виж целия пост
# 647
 Честит имен ден на малки и големи Катета!!! Да са живи и здрави!   bouquet

 Аз отдавна не съм се разписвала, ама няма нищо интересно около нас. Малкото ми вувузелче го мъчат зъби и на моменти е нетърпим.
 И моите две съседки над нас ми скъсаха нервите няколко месеца с ремонта си. Най-усилено се разработваха точно между 14-16ч. Ремонта обаче може да почака, но като те удари хормона.. Mr. Green
 Утре ще нападам Лидъла ( който е съвсем близо до нас ) и предполагам, че ще е голяма ръганица, но поне ще внесе малко разнообразие в тези мрачни дни.

 Ей, Арчита, много гадно! И на мен ми се случи веднъж с един шоколад - не го видях в коша на количката. Но не ме хванаха, а сама се предадох.. Laughing
Виж целия пост
# 648
И аз най-редовно забравям да обявя разни неща на касата - слагам ги в сгънатия гюрук на количката и като не ги виждам, ги забравям. Обикновено се сещам след като съм минала касата и хайде бегом обратно Crazy Добре, че проявяват разбиране и не ме карат да вися наново на опашката.

Сега влязох да видя къде ще откриват Лидл, ми няма ни един близо до нас Crossing Arms Що така са игнорирали южните квартали newsm78
Виж целия пост
# 649
Е то къде ще има освен на Сливница?
Виж целия пост
# 650
В Дружба 2  Wink зад Практикер някъде...
Атракция незнам да се смея ли или да ти съчувствам...ама май със сигурност на мен нямаше да ми е приятно, като се замисля...
Мерси за пожеланията мацки  Hug
Виж целия пост
# 651
Е то къде ще има освен на Сливница?
Гледам 4 са обявили, ама не знам дали ще ги откриват всички едновременно
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-1B79E569-F6520F19/lidl_bg/hs … s.xsl%2Findex.htm
Виж целия пост
# 652
В Дружба 2 утре ще го откриват...
Виж целия пост
# 653
Честит имен ден на всички Кате/ринчета. Да са здрави   bouquet

Бях сложила в коледния списък само книжка с приказка за нейното име и шейна.
Вчера гледах списък на баща й - маркери - перящи се! и нетоксични и дъска за драскане (да, да - така ще спре да рисува по дрехите сигурно), по- нисък и мек стол (като че ли няма да се катери пак), килимче от букви/картинки (пъзел), кубчета.

Еми какво стана с ръката? Изпуснах ви.
Виж целия пост
# 654
Моя сладур заспа  Party
Честито на Кати на ми и на кати на Криската, както и на всички други именници  Hug

Атракция  hahaha Шегата на страна, много гадно, чукни има поне да се сдържат докато детето спи.

Лидл най-близкия ми  е на 50 км.  Crossing Arms Иначе в интернет има хубави оферти.... ама няма кой да ме хвърли  Crazy

Аз до никаде не съм с покупките за бебето, авече е близо, все не ми остават пари да поръчам подарък на Явор, срамота  Crossing Arms
Виж целия пост
# 655
BebEshOnDeL че ти се разби да пазаруваш бре...какво още не си купила... Grinning
Ники1...не е надуто и не ме боли ужасно много, но болката си я има...Сутрин докато сгъна пръста също, после през деня, ако натоваря повече пак и такам...свикнах вече но се надявам все пак, като спра да мия бебешко дупе и натоварването намалее, съответно и болката да премине Grinning Една приятелка ми подари и една биогривна, разработена в наса и тествана на астронавти Wink...и незнам дали си въобразявам или не,  обаче откакто я нося май ме боли по-малко ..Принципно нямам много вяра в  такива продукти, но факт...
Виж целия пост
# 656
Ами аз само дрехи пазарувах до сега  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 657
ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ! Щастливи и здрави да са!   bouquet
Днес моят мъж цял ден се разнасяше из апартамента със сухи пасти и като резултат Ванко си изпроси суха паста и тази вечер остана без вечеря заради баща си #2gunfire
Мами, давате ли сладки неща на дечицата и какви?
Виж целия пост
# 658
габи редовно яде вафлите на кака си, няма как да го опазя. днес яде и сникърс Crazy
Виж целия пост
# 659
Свилен е ял само обикновена бисквита от купешките неща. Иначе сладко сладко (ама го обясних)-тиквена баница и едни козуначени мъфини правих оня ден. Толкова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия