Идеи за бизнес - 10

  • 56 065
  • 751
# 315
  Обмислям идеята за собствен бизнес с предлагане на услуга по интернет. Клиенти за услугата има. Контуренцията ми не предлага набора от услуги,които правя. Имам нужда помощ.Има ли някой опит в потдържането на такъв вид сайт.
Виж целия пост
# 316
На мен например ми трябват такива хора. Имам работа и за квалифицирани, и за неквалифицирани, но не постоянно. Аз лично бих се заинтересувала.
Виж целия пост
# 317
  Обмислям идеята за собствен бизнес с предлагане на услуга по интернет. Клиенти за услугата има. Контуренцията ми не предлага набора от услуги,които правя. Имам нужда помощ.Има ли някой опит в потдържането на такъв вид сайт.
За каква услуга става въпрос? Много зависи какви актуализации ще има по сайта, колко често, има ли потребителски кошници и т.н. От сайт до сайт има огромна разлика.
Виж целия пост
# 318
Наминах, за да поздравя хората с утвърден бизнес, току-що прохождащите в бизнеса, и тези само с идеи за момента.  Hug
Аз бизнесувам в интернет. От доста време. Успешно. И коректно. Уважавам си безкрайно клиентите, всъщност работя с най-чувствителната клиентела - предимно майки с бебоци и малки дечица. Повечето от тях станаха постоянни клиенти. Нямам някакви странни птици и случки от рода.
Виж целия пост
# 319
  Обмислям идеята за собствен бизнес с предлагане на услуга по интернет. Клиенти за услугата има. Контуренцията ми не предлага набора от услуги,които правя. Имам нужда помощ.Има ли някой опит в потдържането на такъв вид сайт.
За каква услуга става въпрос? Много зависи какви актуализации ще има по сайта, колко често, има ли потребителски кошници и т.н. От сайт до сайт има огромна разлика.
  Избор от меню на няколко показателя, за да се уточни типа на output  файл и upload на input файл. Плащането може би paypal newsm78
Виж целия пост
# 320
Запис . Интересна за мен тема

Добре дошъл!
С какво е интересна за теб темата? Grinning

violante, коректно + Уважавам си безкрайно клиентите =Успешно.   Hug
Виж целия пост
# 321
Здравейте!
Започнах "моят бизнес" тази седмица днес е 5-ят ден /да припомня, че е за захарни изделия, алкохол, кафе, напитки, принцеси,хот-дог, без цигари за сега, на място с голям човекопоток, пазара на Красно село/. Много е изтощително, ставам в 5.30ч. хвърча през ден до Метро купувам продукти за сандвичите, отивам в павилиона и започвам да ги правя, по-късно идват доставчици, клиентите и те Hug и става една малка лудница, защото аз цени ли да изчислявам, кафе ли да правя после пък някой си поиска "република с какао" или пък кока-кола, кафе, принцеса с кайма...не се оплаквам, искам да има работа, но не мисля, че е достатъчно един ден оборот от - 68 лв. др ден - 130 лв. трети - 30лв. Знам, че е рано да се каже/все пак са само 5 дена/ но все си мисля, че то от самото начало ще си проличи, не 3-4-5-6 мес., а ей от този един месец. Така ли е?
Също ме интересува мнението ви за това да наблегна ли на закуските, да започна да правя още няколко вида сандвичи /че принцесите за сега мн. им харесват, но ще им омръзнат/ или  да вкарам цигари и да стане за цигари и алкохол и зах. изделия и кафе.
Закуските имат добра надценка, но то ще вземе да се превърне в закусвалня, или да го направя "по-интелигентно" и чисто с вторият вариант. А може ли и двете на едно място? Все ми се струва, че различните видове топли закуски и  напитки изключват алкохола и цигарите? Чакам да ми кажете защото вашето мнение ще е решаващо затова дали да продавам цигари, а тогава вече трябва да  регистрирам ЕТ-то  по ДДС и да понасям всички негативи от това.
Да ви кажа " Shockedзапалила ми се е главата"
Виж целия пост
# 322
За 5 ден е рано да се каже , но все пак с такива  обороти  незнам как ще успяваш да си покриваш ежемесечните фирмени разходи . Rolling Eyes
За друго изобщо не говоря .
Виж целия пост
# 323
florisima , Браво! Успех ти желая!
Много е хубаво, че споделяш тези детайли за началото на такъв тип бизнес - така повече хора ще знаят какво ги очаква.
 Hug
Виж целия пост
# 324
Флорисима знаеш ли колко е надценката на цигарите?
Провери сама ще се откажш
Виж целия пост
# 325
Знам че е малка, но нали покрай тях щели да си купят и нещо др.
Виж целия пост
# 326
няма го тоя филм
Виж целия пост
# 327
Знаеш ли че си права

Не щат и алкохола, наблягат на сладките работи, соковете и папкането, а там надценките са малко..
Виж целия пост
# 328
Флорисима, честит магазин!
На "Красно село" сигурно знаеш, че бизнеса не е така, както беше.
От един доставчик на мин. вода знам, че само за по-миналата седмица има затворени 7-8 магазина в района.
Други чакат Нова година да приключат.
Дано ти върви, обаче този пазар го познавам. Много трудно се работи.
И да, там е ценова война.
Виж целия пост
# 329
 Здравейте, отдавна не съм се включвала тук и бях ви загубила.
florisima, какво имаш предвид " цени ли да изчислявам"... Какво изчисляваш всеки ден?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия