
А моят синкожец просто ме докара почти до нервна криза. Добре че днес е наказан да излиза, че не искам малко да ме забравят след цирка който сътворихме тука из улиците на комаунда
просто е ужасно инато човече и сега се е научил да говори с мои изречения и да говори нагло. Нпараво не знам какво ще го правя. Днес ми вика, че Ноеми(съседското момиче) му казала да излиза и той трябвало да излезе! и излиза нашия през прозореца. е ен посмя да скочи, но все пак тръгна - обу се и т.н. А иначе скандала стана, защото искаше да ходи на площадката, а аз му казах, че няма време за там и трябва да се прибираме. след което той каза, че трябва д аотиде и заедно със същото момиче тръгнаха с колелата. изчаках аз най-разумно, мислейки че все пак ще се върне и след ктао зави по другата улица стана ясно, че няма да е така. та пресрещам го аз, той започва да ми се дърпа да крещи, взимам колелото и му казвам да тръгва. не - седна на тротоара, а аз пордължавам. кога се обръщам нашия тича към сградата където е въпросната площадка. Мале като ми кипна метнах колелото и хайде натам. А се сещайте, че през цялото това време Ния се дере в количката, аз съм забравила бибката и от време на време се налагаше да я вадя да я успокоявам, че направо се съдра да плаче. Хващам го аз на площадката и яко за ръката го завлачих към вкъщи! той крещи, вика. да е говорим , че половината неща бяха на английски, т,е, ни разбираха хората
довлякохме се някак до вкъши и псоле заспа на дивана от изтоюение. едва го каших на горния етаж! и на сутринта си ме пита дали му се сърдя и пак с цялото си нахалство следобед пак циркове. Но този път поне си бяха вкъщи! мале не знам какво да го правя и като съм сама съвсем тудно става, защото пнякога като я кърмя той се възползва от положението Еви, какво ви е на вас сега, мила?

да кажа на етзи от вас които ме искат като приятел във ФБ, там съм Мариана Сивова та ме търсете
да не се затрием
) не е лесна
И моите дивачета ми правят едни изпитания за нервите ми, но все си викам - да са ми здрави, другото както дойде


..те нашите септемврйчета ,че са си с характер е ясно ,че са дървени и упорити също ,но пък още от сега да изчезва през прозореца.... 


Ще ходим при личната днес и ще се примоля да ме пуснат (сигурно ще има 100 хиляди болни). Ако не ме накефи нещо, ще викам лекар в къщи. Как не ми се влачи с двамата по кабинети - Данчо ще се опита да се прибере по-рано, за да ходя само с Криста.




А ти да се оставиш да стигнеш до такова състояние
Нали мъже имаш да гледаш, безотговорно е