Зима идва, сняг навява, септемврийчета не спират въпроси да задават

  • 64 238
  • 749
# 375
Нийче, представям си какво ти е минало през акъла, нищо хубаво! Но сега на снимката всичко ще е ок  Hug
А моят синкожец просто ме докара почти до нервна криза. Добре че днес е наказан да излиза, че не искам малко да ме забравят след цирка който сътворихме тука из улиците на комаунда  Joy просто е ужасно инато човече и сега се е научил да говори с мои изречения и да говори нагло. Нпараво не знам какво ще го правя. Днес ми вика, че Ноеми(съседското момиче) му казала да излиза и той трябвало да излезе! и излиза нашия през прозореца. е ен посмя да скочи, но все пак тръгна - обу се и т.н. А иначе скандала стана, защото искаше да ходи на площадката, а аз му казах, че няма време за там и трябва да се прибираме. след което той каза, че трябва д аотиде и заедно със същото момиче тръгнаха с колелата. изчаках аз най-разумно, мислейки че все пак ще се върне и след ктао зави по другата улица стана ясно, че няма да е така. та пресрещам го аз, той започва да ми се дърпа да крещи, взимам колелото и му казвам да тръгва. не - седна на тротоара, а аз пордължавам. кога се обръщам нашия тича към сградата където е въпросната площадка. Мале като ми кипна метнах колелото и хайде натам. А се сещайте, че през цялото това време Ния се дере в количката, аз съм забравила бибката и от време на време се налагаше да я вадя да я успокоявам, че направо се съдра да плаче. Хващам го аз на площадката и яко за ръката го завлачих към вкъщи! той крещи, вика. да е говорим , че половината неща бяха на английски, т,е, ни разбираха хората  Joy довлякохме се някак до вкъши и псоле заспа на дивана от изтоюение. едва го каших на горния етаж! и на сутринта си ме пита дали му се сърдя и пак с цялото си нахалство следобед пак циркове. Но този път поне си бяха вкъщи! мале не знам какво да го правя и като съм сама съвсем тудно става, защото пнякога като я кърмя той се възползва от положението  Mr. Green та така...какво да ви обяснявам...
Еви, какво ви е на вас сега, мила?  Hug

да кажа на етзи от вас които ме искат като приятел във ФБ, там съм Мариана Сивова та ме търсете  Joy да не се затрием
Виж целия пост
# 376
Да си допишем докато не  са ни затворили:)  Hug
Марисче, все си мисля че Ади сигурно изживява т.нар. детрониране на първото дете и не им е лесно и на тях, ама и нашата (на майките Wink ) не е лесна Simple Smile И моите дивачета ми правят едни изпитания за нервите ми, но все си викам - да са ми здрави, другото както дойде Simple Smile
Нийче всичко ще е наред  Hug Това с лошите мисли ми е много познато, но няма да се даваме нали Simple Smile Този твой мъж е златен направо, щом и инжекции бие, аз познавам само такива на които им призлява от спрнцовки Simple Smile
А вече ми е неудобно да пиша за нашите неудачи, имам чувството, че само за такива неща пиша Embarassed
Виж целия пост
# 377
Евче, каква серия ви е заляла отново покрай празниците-сподели  Hug
При нас вече и аз не знам какво да мисля...шарката лесно мина ,без проблеми, снощи пък като се прибрах и окото му мораво..търка и жули..лошо ми стана...потекоха и цифки, започна да гъгне.. ooooh!
Сега нищо му няма на окото...яде като змей, но пак нещо сливиците са подути..затова търсим хомеопат..вече не се доврявам на класическата медицина нещо  newsm78
Или- чудни сте  Hug
Мариска, да се смея ли , да плача ли..този Ади ми събра очите  Crazy..те нашите септемврйчета ,че са си с характер е ясно ,че са дървени и упорити също ,но пък още от сега да изчезва през прозореца.... ooooh!
Виж целия пост
# 378
Evi, I az tav vikam -da sme zdravi,amazes pak.... Grinning
Deska,nail znaesh,che poseshtavam kurspo homeopatia  Joy
Desk, karate go mnogo da si duha nosa kato zapushash ednata i predi tova fiz.razstvor.  Hug hodihte li pri tezi v transportna bolnica?

Sorry pak zalatinicata, no pisha ot Ipada injamam kirilica  (I da se pohvalja mejdu drugoto)  Joy
Poli, kak set mila  Hug

Az pak ne razbrah zashto shte ni mahat  :oops:Vsichko li shte deletnat
Виж целия пост
# 379
Еви, ДесиHug
Деска, окото може да е от вирус или от шарка. При нас няколко "грип"а бяха съпроводени и с конюктивит. Пфу, жал ми е - милото, опази се там от "градинските" болести, да го връхлетят тук една след друга  #Cussing out
Мариско, направо онемях - представям си какво ти е било. Аз се сещам за един такъв случай (рождения ден на Вики на Нина) - леле, Габи така ме беше разярил, че ми идеше да го разкъсам  ooooh! Не е лошо и мъж ти да се намеси и известно време да сте доста строги - поне аз така мисля, не знам...  Confused
Моите са с някаква температура от вчера - Криста цял ден вдига до 38 и сваля, но през нощта не е вдигала. Габи снощи имаше 37.5, но също през нощта не е вдигал. Ще видя какво ще излезе, а трета седмица сме си в къщи - няма опазване  ooooh!
Виж целия пост
# 380
Anik, дано с това да си останете!
Как е Поли? чувала ли си я?

И тук застудя Simple Smile сутрин е по 15-16 градуса ама имам чуството, че е по-ниска

Една сме драма сутрин с това училище,,,ужас, Така ми е жал за Ния, че трябва да я буда, ама какво да се прави...ето и нея да я видите. не мога да смогна да кача снимки http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1758267284352&set=a.1 … 104690.1469114048

искам да ви кажа, че не мога да вляза в нито един магазин, когато имам тази възможност, естественно Simple Smile понеже винаги съм с Ния тя като ревне, е не е истина! как ще ходим на шопинг с нея не знам? явно Руси с децата на сърф, а мама по магазините ще щъка  Mr. Green
Виж целия пост
# 381
Ей, Мариско - кукличка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много прилича на Ади  Hug Криста също в началото ревеше по магазини по няколко причини - най-често от глад (с моето кърмене), понякога от различните шумове около нея, доспиваше й се, а различната обстановка не й позволяваше да заспи, от жега... Когато започнах да я разхождам с кошницата за кола и после със седналата количка, всичко си дойде на място  Peace
ТЯ се събуди с 39С температура  Cry Ще ходим при личната днес и ще се примоля да ме пуснат (сигурно ще има 100 хиляди болни). Ако не ме накефи нещо, ще викам лекар в къщи. Как не ми се влачи с двамата по кабинети - Данчо ще се опита да се прибере по-рано, за да ходя само с Криста.
Поли не съм я чувала от 31-ви. Драйфаше й се от компа и напълно я разбирам. Чакаме да се включи свежарка  Praynig Peace
Виж целия пост
# 382
Ох, Ани, стискам палци!
аз мисля, че от жега плаче, ама как да я облека пусто! когато е в столчето за кола й е топло
Виж целия пост
# 383
Мариско, честит ти ipod. Laughing Хич не ми пречи латиницата. Wink
Ади ти е спретнал страхотен купон. Laughing Hug Ако знаеш как добре те разбирам, направо в твоята кожа съм. И май, не само аз. Joy По-добре да се смеем, че нервичките пушат иначе. Лазар е същото диване, пили, пили нерви, докога не знам. Laughing А цирковете по улиците - вече не ми пука, падна ми пердето, дет се вика. Joy Колко ли пъти са ме гледали на кръв и с възмущение, веднъж помислиха, че го отвличаме. Joy
Разнасянето на Ния също е много натоварващо, нали водех и прибирах Митко от у-ще в комплект с Лазар.  ooooh! Няма такава хамалогия и изнервяне. Едното пищи, другото мрънка и се влачи. А, пък то дошло и време за кърмене, а трябва да се излиза. Joy
Затова - дай една "мъжка" прегръдка и си казвай, че е временно.  Grinning Hug
После ще видя снимките във фейса.
Ани, пиши как сте след лекаря. Ех, това висене по кабинети с бебе е ужасно.
Деси, много целувки на Мах. Проблемите със сливиците са гадно нещо, знаеш, разказвах го преди време, на Митко ги вадихме два пъти, веднъж на 2 - носовата, после на 5 трите. При него беше започнало деформиране на лицевите челюсти - издава се напред тази под носа, от непрекъснатото дишане през устата.  Hug
Еви, въобще не е неудобно, пък не съм забелязала само затова да пишеш.  Hug Добре ли сте?
А,Поли? Ехооо.. Heart Eyes
Виж целия пост
# 384
Да почерпя една закуска за Йордановден


Да е честит празника на всички, които празнуват днес, а и на всички нас - това е един хубав празник Hug

Крисе и Габче са със зачервено гърло (а мъж ми за гонене, з'то той го донесе). Ако и днес Криста продължава да вдига висока Т, да съм започнела Аугментин. Засега не го купих и се надявам да не стигаме до него  Praynig Praynig Praynig
Аз все пак се замъкнах с двамата вчера и добре, че отидох към 16ч, че след нас стана страшно  ooooh! То и ние почакахме около 1 час  Crazy
Виж целия пост
# 385
Честит имен ден на всички, които празнуват днес!   bouquet

Аз съм болна, новата година я посрещнах с болки в гърлото, но истинската гадост започна като се прибрахме в София на 2ри. Нямах сили за нищо, 2 дни не станах от леглото, на 3тия се довлачих до лекарката, която каза, че е някакъв си бронхит+съмнение за синузит(правих снимка, няма нищо слава богу). Но продължавам да лежа, а от днес и някаква кашлица се опитва да се появи. Егати вируса, егати чудото, скоро не ме беше катурвало така ooooh!

Иво засега се разминава само с обичайните сополи, и те са силно намалели. Сутрин изкашля само да си прочисти гърлото и така- дано се задържи в това положение и не се влоши. Купих му Марсианци витамини, много е доволен. Laughing

Всички болни да оздравяват бързо и това да им е последното боледуване поне за тази година Praynig   Hug


Марис-съчувствам ти, представям си каква ситуация е била. Crazy Според мен също е възможно от ревност да ги прави тези работи, и да те тества до къде може да ти разтегне нервичките Wink
Виж целия пост
# 386
Честит Имен ден на всички празнуващи днес! Със здраве да си носят имената!
Ани, хубав празник днес, честит имен ден на половинката!

Дано не стигате до АБ, стискам палци. fingerscrossed
Мечо, съчувствувам и пожелавам да мине по-бързо.  Hug
 Като чуя за вирус и ми идееее...
Аз кашлях сигурно три седмици и все си виках, ще мине, това е само от хремата. А вирусът беше ме съборил здравата. Sad

да ви разкажа нещо смешно - преди да се тръшна болна, бях непрекъснато на работа и се наложи няколко дни хлапетата да бъдат гледани от баща ми. Та, един от дните Митко ми звъни и пита - мамо, къде е солта? Аз обяснявам, а той - а, какво има в бурканчето с жълта капачка? Аз - защо?!? А той - ми дядо направи таратор и сложи от него, но е много гадно на вкус и кипи.  #Crazy  Laughing
Там държа содата бикарбонат. Joy Е, после го изхвърлиха, обаче аз се смях половин ден, като се сетех. Дядови неволи. Joy
Виж целия пост
# 387
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!
Специално на Данчо на Аник и Дари на Дани
(и той имал според Бтв-то) да са живи и здрави!  Hug

Нийка, разби ме с дядовите неволи  Joy ти как си?
Мечи, ха така пък и ти вирус! Бързо да се оправяш и това да е последно тази година! И за Иво същото се отнася  Hug
Аник, а защо АБ? само заради Т ли? иначе яде ли, пие ли?

да ви кажа в онази темичка ще ми е малко...не знам как да кажа. тук съм свикнала всичко да си казвам  Confused
Виж целия пост
# 388
Ами да ви зарадвам, че сега при новия облик има още малко място във форума и имаме отсрочка от една година за преместването  Party
Виж целия пост
# 389
Ами да ви зарадвам, че сега при новия облик има още малко място във форума и имаме отсрочка от една година за преместването  Party

Eeee, Вещи, жива да си - тъкмо мислех да пиша това дето и Марис - нещо в другата... много народ станахме, не ми се пише "наши си" неща  Confused
Ей, направо ми зарадва деня  Hug
Niya, тия мъже беее...  hahaha А ти да се оставиш да стигнеш до такова състояние  Naughty Нали мъже имаш да гледаш, безотговорно е  Naughty Hug Heart Eyes Оправяш ли се вече?
Maris, не съм й дала АБ - само Т вдигаше, иначе си яде, ака... до вчера на обяд все ми беше на кръста, но после живна и спря да мрънкоти. Минава  Praynig Praynig Praynig Според мен личната се презастрахова с АБ, а и да не висим още един път 1 ча Confusedс пред кабинета, за да ми го предпише
Мечи, яко вируси върлуват  Confused
Тук да напиша на Почето, че.... направо не знам с какво да си помогне за слюноотделянето - аз бях преровила де що има БГ и чуждоезични форуми - на някой миенето на зъбу му помагаше (аз драйфах), други смучеха бонбони, но това го повишава, пробвах да ям пуканки, царевчини пръчици, да чопля семки.... НИЩО  не ми помогна - плюех си като лама и ходех с кухненска ролка под мишница  Cry Cry Cry Трябва да се сведат пикантните, солени, сладки храни до минимум (всички по-наситени вкусове) Много се моля да не е така зле положението при теб, както при мен и да минава бързо  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Само това може да ме откаже от още една бременност Wink
Аз трета седмица съм с двамата и вече ми идват в повече. Да е здрав Габи, да тръгва в понеделник на градина, малко да си почина  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия