Зима идва, сняг навява, септемврийчета не спират въпроси да задават

  • 64 238
  • 749
# 390
Честит имен ден и на днешните именници- да са здрави и с гордост да си носят името!

Да почерпя от името на ДИвайло Laughing





Вещи- страхотна новина, много се радвам. Party

Аз  съм по-добре уж, имах ужасна тежест в гърдите, но сега с кашлицата изчезна. Ще покашлям още известно време явно, но като цяло май най-лошото отмина Praynig От духането на носа съм си направила рана на лявата ноздра, от външната страна- много съм красива Flutter Mr. Green А от постоянното лежане ме схвана дископатията......Мрън мрън мрън- спирам. Naughty

N i y a- срази ме Shocked Хем смешно, хем.... ooooh! Laughing
Виж целия пост
# 391
Леле, ама съм отнесена  ooooh!Майчинството ми изпи мозъка (като не съм бременна и не кърмя, все трябва оправдание)  Joy
МЕЧИ, ДА Е МНОГО, МНОГО ЗДРАВ ИВЧО!!! Да му се прослави името, а скоро и другарче в игрите да си има  Hug За дископатията  Hug Написах в предният си пост как вече едва се движа и го изтрих. Като си наведа главата напред, ме дърпа чак петите - не знам кога ще си остана в едно положение и няма да мога да мръдна  ooooh!
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ДРУГИ ПРАЗНУВАЩИ (Анджи, Ивана празнува днес, нали  Heart Eyes)

Виж целия пост
# 392
Ивановден от старобългарски „Бог е милостив“, от евр. „Божа благодат“ - Да ми е жив и здрав и моят хубав Иван, Калоян! Наистина ми е Божа Благодат! Да му се прослави името с добро! Heart Eyes
По една чаша червено вино, моля!Наздраве! Simple Smile


Честит Имен Ден на всички останали съименници!  bouquet
Виж целия пост
# 393
Честит Имен Ден на всички именници !

Чудесна новина, наистина много хора пишат на другото място и страниците летят .

Хубав ден!
Виж целия пост
# 394
Честит празник на всички малки и големи именници днес! Много цАлуФки за Яни, Ивана, Ивчо! Момичета,  да ви са здравички и спокойни дечицата!Хубав празник!  bouquet
Вещи, благодаря отново. Толкова жени като се размрънкат... Joy И аз се радвам, защото казаното от Мариската и Ани важи и за мен.  Hug

НИЩО  не ми помогна - плюех си като лама и ходех с кухненска ролка под мишница  Cry Cry Cry
Joy Хем го знам това, хем се смях с глас. Hug Ани, а солети без подправки и сол не помагаха ли?
И аз мисля, че се презастраховат лекарите, пък и Аугментин за зачервено гърло  newsm78, аз съм на аугментин и гентамицин мускулно, пък съм с пневмония. Wink
И на мен двамата диваци ми дойдоха в повече, от първи сме заедно, по точно те са на главата ми вече. Joy
Аз се чувствам по-добре, вчера бях да ме слушат - няма хрипове, на 31 бях като пробит мях. Laughing Обаче снимката я отложиха за понеделник, защото според лекарката е рано 7 дни за пневмония, за да не се снимаме после пак. Надявам се и петното да е повлияно, ще видим. И май ще пазя къщата още десет дни, най-малко. Confused
Мечо, Grinning и аз съм мрън, мрън, ама ще ни траят. Joy Ако много кашляш, иди пак да те чуят. Hug А, дископатиятаааа, ех, това е болестта на майките, май. newsm78 Grinning Аз си имам една хронична болка в средата на гръбнака, а когато Митко беше малък имах схващане, стана изведнъж, останах си свита, докато обувах обувките му. Бърррр, не искам да си спомням.
Пазете се. Hug
Мечо, на мен ми беше само смешно, защото аз не държа опасни съединения в кухнята. Laughing Виж като ми звъннаха, да ми кажат, че са счупили стъклото на една картина, тип паспарту, ми призля и само попитах дали е паднало по тях.  #Crazy Играли били, били се били Laughing, а картината беше високо, къде им стигнали краката до там, нямам идея. ooooh!
Виж целия пост
# 395
По едно мартини от мен за здравето на Иван и Ивана  Grinning



Мерси за поздравленията  Heart Eyes

Много, много се радвам, че ни оставиха темата!  Hug
Виж целия пост
# 396
Честито на всички именници!!! Да са живи и здрави и много щастливи!!!
Виж целия пост
# 397
Честит имен ден на днешните именичета Калоянчо, Ивана, Ивчо и вчерашните празнуващи   bouquet Hug
И аз много се радвам че ще ни има като самостоятелна темичка, защото като видях че трябва да изчета 5-6 страници за да влезна в крак ..., а и някак тук ми е повече като у дома:)
Нийче смешно са наистина дедовите неволи  Grinning Ти пооправи ли се вече инак?
Аник, Деска, Мечи стискам палци и при вас всичко да е ок със здравето по скоро!
Нямам време сега, но другия път ще драсна някой ред за нашите премеждия.
Хубава вечер и празник на прануващите! Heart Eyes
Виж целия пост
# 398
Момичета, препоръчайте ми хомеопат, искам да опитам да излекувам една хронична болежка дето си я влача ?
Виж целия пост
# 399
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ !

Или и аз търсех хомеопат..препоръчаха ми една г-жа Теменуга ..../забравих и фамилията  Whistling/, която ми е в района / с/у английската на Дондуков е/..записах час на Макси за 9.02  Laughing
Ако те устройва такова нещо в понеделник ще ти дам координати.

Кеф ми е, такъв късмет извадихме с това ,че ни отпускат още една година...щастливчета сме си  Hug
Виж целия пост
# 400
 Честито на всичките ни малки и големи именничета! Много здраве, щастие и късмет!   bouquet  bouquet  bouquet

  Много съм щастлива, че ще запазим топлината на нашата тема още за година, а на другото място можем да се отнасяме по общи теми за нашите сладурковци.
  Поздрав за всички нас! Цял ден си го припявам!
http://vbox7.com/play:4f6fc060
Виж целия пост
# 401
 Laughing
Радииииииииии, много тематично.....ох момичета, явно толкова сме свързани ,че чак боли  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 402
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 403





  И каквото още си пожелаете, наздраве- за мое и за ваше здраве!
Виж целия пост
# 404
Мечи Да си ми жива и здрава! Много радости и усмивки, много успехи и едно бебе!


....за мен Кардю, моля.  Grinning Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия