Зима идва, сняг навява, септемврийчета не спират въпроси да задават

  • 64 238
  • 749
# 450
Здравейте милички Hug
Утре имам дългоочаквания изпит по англ. и и затова не ми остава време да драсна нещо, но пък като мога ви чета Heart Eyes То не било работа на стари години да се учи - от грижи ли от ЕГН-то ли не знам, но нищо не ми влиза в главата Rolling Eyes
Полинце и аз много съжалявам за случилото се и аз се присъединявам към тези на които им се е случвало такова нещо. Второто ще ви е голямо глезанче да знаеш  Hug
Светли не ги приемай навътре мила - това не е нещо казано съзнателно, а и ако някой ми иска отрова, напълно съгласна съм и аз да откажа пък да ме нарича както ще.
Много хубаво сте се разписали момичета и всичко ми е толкова до болка познато и на мен Simple Smile но се чувствам толкова изцедена да споделя нещо и аз - та само ще чета докато заредя батериите Heart Eyes
Виж целия пост
# 451


Кой каза, че му липсват кафенцата  Wink

Успешна седмица на всички   bouquet
 
Смятам по-късно да мина на един преглед, стискайте палци 
Виж целия пост
# 452
Здравейте мацки три пъти го пиша фермана и трите пъти ми изчезва и се ядосах.
Поли мерси за кафето.Още едно добре ми дойде,че цяла нощ циркулирах между двамата ми мъже.Додо нещо сънуваше през ноща и като легах до него се успокояваше и после отново се връщах при мъжа си.ВЕче от 2 месеца спи заедно с кака си в другата стая.Той на първия етаж,че много шава и мее страх да не тупне през ноща а кака му а втория етаж спи като бебе горе не мърда.Та от време на време нещо сънув аи бълнува малкия и като легне някой от нас до него се успокоява.Не го взима при нас на спалнята за да не свикне.
 Съни ние по празнициге не изкарахме романтично,щото по колед аРонката се разболя а на 2.1 Додо.Това ми донесоха добрите старци,щото не съм слушала много.)Е за замазване на очите любимия ми подари сребърна гривна с висулка снежинка и ботуши, а аз го облякох от до-бельо,кожено яке и ботуши,че си беше бая гол.Интаче по бъдни вечер си бяхве при свекървещичка и Ронката беше най щастлива от оговора на писмота  на дядо коледа и беше обещал да направи всичко възможно да дойде при дуругата й баба и дойде.Само дето на братми от топлото му падаше брадата.Тя после го питала ,разбирасе той отрече.Догодина че търся костюм с нос и очила че да не го познае ронката.Тогава и аз мога да се направя на дядо коледа.

Гледам че си говорите за уважението на мъжа или както го казвате вие "5 минути".Да не кажа силна дума но поне веднъж седмично а понякога два пъти luvbedПриспиваме децата и ..Е повечето пъти Дод онещо мрънкя или каката искат водичка и става олеле мале.Ам акарай.Иначе през седмицата Ронката спи при майка че тя я води на градина щото градината й е зад на майка блока.Та Додо кат озаспи в 20.30 все едно сме без дете докъм 12 часа когато явно започва да сънува лоши сънища и плаче на сън.Е не всяка вечер плаче ама понякога.
ЕВИЦА да те питам вие всяко лято ходите на Турция на море.С кола или с рейс ли ходите и колко време се пътува?Че мислиме таз година да отидеме с чаветата до там но ако е повече от 10 часа ще е на по късен етап.
Доскоро мацки,че се олях
Виж целия пост
# 453
Привет!

Роси, ти си ми като ориентир какво ще се случва след около година Simple Smile иначе за турция пътя до Кушадасъ е над 10 часа с автобуса, затова вариант е да отидете на Айвалък, по-близо е и по-тънко. Там има страхотен нов хотел къдео бяха свекитата миналата година, ако искаш ще ги разпитам подробно. Най-добре напролет или есен, че посред лято жегите там са невероятни. Другия вариант е със самолет до Измир и от там с автобус до Кушадъса или пък до Анталия, но разбира се е по-скъпо.
Поли,  Peace
Виж целия пост
# 454


Добро утро мили мои!

Като сте заговорили за море да кажа, че и на мен вече ми минават такива мисли. Турция ми е твърде далеч, ако ходим ще е Гърция, в Бг със сигурност - не! Ама да видим...

Приятен ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 455
Добро утро!
Поли как си? беше ли на лекар? минаха ли болките?
Мерси за кафенцата  Mr. Green
Съни много се радвам на подробните ти писания  Hug

Аз днес имах курс, но Нийка-капийка реши, че ще се сърди. май се е позапекла ...сега се пъне до мен Simple Smile не можеш да сбъркаш какво прави...  Joy
Виж целия пост
# 456
Здравейте милички  Hug
Снощи ми беше изпита по англ. и още не мога да повярвам че съм го докарала до край и днес съвсем съм изцеден лимон и само лежа, та Поли така поднесено това кафе ми идва екстра  Hug
Съни, много е приятно да те чете човек - пиши по често  Hug
Роси само с рейс или самолет. До Кушадасъ с рейс, до Анталия със самолет. Петър беше на 2г. като се престраших с автобус и като си знам щурачетата много се притеснявах, но нямаше проблем. С рейс се тръгва около 12ч., което съвпада с обеда и спането на обяд. Така към 16-17 като се събудят им е интересно и гледат през прозореца или нещо се занимават - книжки и пр. (ние бяхме взели и портативно ДВД и гледаха детско) и така още 1-2 часа. Също има доста спирания (на границата, на капанчета за по 30-60 мин.) където се разхождат навън, пишкат и пр. Привечер хапват и заспиват, евентуално се събуждат за ферибота и след това спят. Към 7-9ч. вече сме по хотелите, зависи кой къде се намира и сме готови Wink  Има немалко дечица, пътуващи в рейса и завързват и приятелства, та въобще не ми е тежал пътя до Кушадасъ както си мислех. Хубаво е възглавници за врата да има човек, но ако решите ще ти дам още напътствия Simple Smile

Мамета, бях ви обещала да пиша за нашите премеждия - таткото след като ноември направи проблеми със сърцето, след един от тях беше приет по спешност в болница и там доста сериозни изследвания направиха, слава богу всичко се оправи, но нощните тичания  по спешни кабинети и болници заедно с детето и неясноти за състоянието му няма смисъл да казвам как са ми се отразили, но тъкмо започнаха да се постабилизират нещата (той просто в работата много дава от себе си) и на 26.12 направи бъбречна криза - толкова страшно е това нещо, че не искам никога повече да чуя за такова нещо и отново сблъсъка с бълг. здравеопазвене, особено по празници просто е неописиеумо - едни и същи изследвания правихме поне 4 пъти ( заплащат се разбира се) тичахме по джипи, специалисти, болници (Окръжна, Токуда, пак окръжна и накрая Исул) , отвсякъде те дрънчат за пари, но по лошото е че не помагат, а болките са наистина неописуеми...
И така до към 10.1. Отделно Калина беше направила една яка алергична реакция с петна по цялото тяло, докато разберем, че е това се чудих шарка да не е нещо. Отделно имам някакъв проблем от 3 месеца с болки под мишниците и към гърдите дето с личната пробвахме нещо уж да лекуваме, но не минава и не исках да почвам годината с ходене по лекари, но явно ще трябва.
И така накратко нашите болежки Simple Smile
Затова си казвам само да сме здрави ! И ви го желая и на вас момичета - пазете се доколкото можете!
Знаете ли започнали са ранни записвания за лятото и отстъпката си струва май. Също има евтини полети до цяла Европа, вие мислите ли нещо, някъде? Ние пак гледаме към Aqua Fantasy или CarpeDiem в Кушадасъ за през юни и Испания при сестрата, но ще видим. Само да сме здрави Simple Smile
Хубав ден милички!
Виж целия пост
# 457
Кокичета ,как сте днес ?  Hug
Поли, сподели за доФтора  Heart Eyes
Мариска- и каквоооо..интересно ми е да разкажеш как се учи това нещо   ooooh!
Аз оня ден по намаленията нищо не направих...ходихме 4 часа с Макси и накрая си купихме по 1 книга и си тръгнахме   Laughing
Ани, да те питам- искам да запазя 2  нощувки на Банско на нормални цени ..да ме ориентираш малко ако имаш време  Hug
съни и ти си ентусиаст като мен...аз украсявам до полуда по празници, готвя, музике дъни..страхотна атмосфера е. Сега съм махнала  всичко коледно и дори вече съм кичнала едни валентински пердета  Laughing..остава да дооформя другата украса която съм си харесала...ето предлагам ви я и на вас ако ви се занимава  Heart Eyes

http://www.marthastewart.com/good-things/crayon-hearts
Виж целия пост
# 458
Ох, тая Марта Стюърт винаги съм я свързвала с американските домакини  Joy
Еви, стискам палци! Горе главата!  Hug
Деска, учи се ама време трябва. В интерес на истинта доста е интересно и има много за четене. общо взето колкото повече учиш виждаш как трябва повече да учиш  Joy
Виж целия пост
# 459
Добрю трю ( чудих се дали е една дума) Simple Smile  Simple Smile Simple Smile

Тук да ви кажа вали вече 2 ри ден! Направо прогизнахме! Вчера не съм излизала ,само мъжете ходиха на кино ( за първи път заедно). Добре са изкарали, били само те и още две арабки в салона  Laughing днес ми се иска да отидем да вземем прословутия baby gym на Ния.

Пфу, чистачката дойде...
 Hug
Я вижте какво е яко това http://illusion.scene360.com/art/14822/amazing-book-origami/
Виж целия пост
# 460
Добро утро милички,



Марисче, да не се удавите  Wink А за запека на Ния, ако се задълбочи, има едни бебешки клизми, помагат много и се ползват много лесно Peace Предполагам , че при вас ги има по аптеките
Еви хич не ми хареса това, което си писала Cry Много ми се иска това бързо да отшуми и да се почувствате спокойни. Разбирам те напълно как се чувстваш - всеки в семйството със здравословен проблем. За първи път ни се случи и тримата да сме на Аб заедно. Но вече сме към края си  и се надявам поне за известно време да се поспрем.
Госпожичке не отидох на лекар, нямало часове. Ще отида направо при моя лекар следващата седмица, което ми напомня, че трябва отново да направя цитонамазка и най-вероятно (почти сигурно) да изгоря раничката  Sick Вече ми се драйфа от "манипулации" и лекари
Приятен ден от мен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 461
Добре, не ви изкуших с кафенце, хайде сега да видим Wink



ще драснете ли един ред или не  Heart Eyes
Виж целия пост
# 462
 Специално за Поли, драсвам Wink
 Полче, благодаря за напомнянето, миналия път ти ме изпрати да си направя цитонамазка, накара ме да се замисля. И аз като Анито мразя специалните доФтори и все отлагах и накрая като започнах да съм с цикъл на 15-20 дни се отнесох на лекар. Направиха ми цитонамазка, хормонални изследвания, пих хапчета 20-на дни и сега съм часовник на 28 дни Naughty
 Еви, от сърце се моля при вас нещата да тръгнат спокойно и хармонично. Такова хубаво семейство, викам край на лошото. Много здраве и любов ти изпращам! Hug
Мариско, представих си я бебка как се пъне. Целуни я от нас Heart Eyes
 Десито, откъде тази енергия мила? Толкоз красота около теб, снимаш, твориш, ходиш на работа, че и деца гледаш!Много ти се радвам!
 Сънко, прекрасно настроение ми създаваш като те чета!
 Светли, как си?Как са нещата в работата?
Или, Ани , а на вашите снимки как се радвах!!!
 Ние сме добре, в градината всички са болни. Мила държи фронта, но от утре ще поостане у дома, че баба ни е на гости и сме много щастливи. Тя много ме забавлява, толкова са интересни в тази възраст и е толко любвеобвилна целува ме непрекъснато, а като и се карам пак ме целува.Никола почва да го тресе пубертета и ми е един такъв очарователен като се ядосва и пъне. Растат си децата и ми се иска да съм повече с тях.

        Лека вечер и целувки!
Виж целия пост
# 463
Леле, Ради, какъв пубертет за Никола, моят Рангел е след него и си е дечко, маминото.  Heart Eyes
Ами аз утре имам двучасова среща с районния мениджър, по този повод минах през Некст, да полекувам душата . Купих си две блузки и тази чанта, на живо е още по-хубава http://www.next.co.uk/shopping/women/bagsaccessories/3/2

Ох, стискайте палци за утре  Praynig
Виж целия пост
# 464
 Чудесна, е Светле!Стискам палци Peace Praynig А Никола определено е в нещо като предпубертет, пубертет или каквото искаш го наречи Wink Промените са само емоционални без физически, но ги има. Сменя си настроенията, ту е щастлив, ту тъжен. Кроткото послушно момче проявява харктер, всички първи признаци на започващо съзряване. А и нещо смешно, единствения физически признак е един черен косъм на палеца на крака Laughing При нас това е от няколко месеца, очаквай включване до година Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия