Зима идва, сняг навява, септемврийчета не спират въпроси да задават

  • 64 238
  • 749
# 435
Ей, Светле, на това F....ing stupid shit що не му теглИ една нашенска  Mr. Green #Cussing out И да се разстройваш заради такава нисша твар  ooooh! Hug Hug Hug Ако ти е на душата да смениш работата, действай  Peace С моя мъж винаги сме се подкрепяли в това отношение дори и в най-безразсъдни времена  Grinning
Госпожичке, честита ви годишнина - толкова сте готини двамата!!! Още сто по толкова да срещнете в мир и разбирателство  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Полче, даже и аз стигнАх преди два дни до ДЪ МОЛ  Mr. Green Сверих часовника с цените в Next, GAP, Marks & Spencer - интернет търговията за децата ми излиза по-тънко  Rolling Eyes Но пък тези, на които аз съм фен - Miss 60, G-star, Replay... при нас са си по-изгодни  Peace Обаче с моята мания сме облечени за години напред  Embarassed Деска, и ти мислиш в перспектива  Mr. Green
На моята кикимора не И понася много да ходим на разни шумни места с много хора - плаши се и мрънка, пък като И хареса, не може да заспи и пак мрънка  ooooh! На всичкото отгоре се свени от чужди хора и постоянно се крие в мен  Crazy Такова чудо не съм очаквала да ме сполети  Confused

Тази вечер Габи е по-по-най - супер послушен, спокоен, услужлив, обичлив. Не бил виждал по-хубава мама от мен, а и съм била най-добрата готвачка  Joy Харесвал Янчето, з'то е с дълга, жълта коса - като я види, сърцето му се разтуптява и направо припада  Joy Също харесва Мишето и каката Ивка и на въпрпсът ми "какво ще правим в тази ситуация", той отговори, че ще ги целува по три  hahaha

Ужасно ми се спи, а не ми се ляга - утре не се налага да ставам рано и някак си искам до край да се насладя на ситуацията всички да спят  Peace
Виж целия пост
# 436
Леле, Аник, сърце му не трае  Laughing Много се развеселих  Joy
А малката си я представям как се катери по тебе  Hug

Госпожичка, много години любов ви желая, и вие сте големи пътешественици  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 437
Ужасно ми се спи, а не ми се ляга - утре не се налага да ставам рано и някак си искам до край да се насладя на ситуацията всички да спят  Peace

Да, ама не  Crazy Сметки без кръчмар(ка)  Joy
Виж целия пост
# 438
Светле, гадно е, но да не ти пука. Hug Особенно пък от наркоман, нали. Grinning Heart Eyes Ако ти се сменя работата и ти е дошло, ейййй до тук, дет се вика  Laughing, действай. Hug Мина ли ти вече? Hug
Мен са ме обиждали, крещяли, налитали на бой, а , най популярното е да говорят грубо и да дават съвети за процеса на работа. Въобще не ги отразявам даже. Най-много се вбесявам, като замесят България в цялата работо и тогава им изнасям една лекциика. Grinning
Ани, какво стана, не спахте ли? Simple Smile
Ох, Лазе беше същият, както описваш Криста. ooooh! Направо си е мъчение. Hug
Абе, Галчето, къде пак зачезна?!? newsm78

Да ви споделя, че Лазар е на вълна - няма, не, не искам, плюс сърдене, назидателен тон. Направо ни е подлудил в къщи, и тримата.  Grinning С брат му не се издържат повече от минута и след това трябва да се намеси някой, защото става търкал. ooooh! А, какви писъци се носят... Twisted Evil

Деска, честита ви годишнина! Много дълги години да се обичате още и да се радвате един на друг, плюс още двама!  bouquet
Виж целия пост
# 439
Добро утро!

Заразихте ме с тези магазини и реших да отделя 2 часа от днешния ми работен ден да поразгледам.  Grinning

Светли - хич да не се ядосваш  Hug

Госпожичке - много любов и щастие и все така хубави снимки от семейството, излъчващи топлина да имате   bouquet

Дребните пак са болни. Ивана малко кашля, но през нощта повърна - сега я дебна, отпаднало й е, но нищо друго, освен малко сополи. Мартин - само сополи, но изкара цялата първа седмица на градина само с две напишквания  Wink и много много му харесва там.

Ани - много положителен пост  Hug Мартин и до днес се крие в мен, като не харесва някого  Simple Smile

Трябва да работя, а така не ми се работи  hahaha
Виж целия пост
# 440
Здравейте
не пиша често но ви четаа редовноооо  Hug

извинявам се за пропуснатите поводи и празници но винаги и само добро ви пожелавам  bouquet

Поли - претърпях какво ли не за да бременея пак,то коя ли жена не го е...та искам да пожелая скоро да усетиш отново трепета на очакваното бебче  Hug bowuu

Клавел-надявам се да е било прекрасна вечерята ви за годишнината  Heart Eyes- още 5 пъти по толкова заедно  Mr. Green

Иви-надявам се на помоща ти ако се наложи де Whistling при кърменето  Hug

Момента наближава със страшна силаааа,а аз един ден съм невероятно спокойна,на следващия ужасно шашната...дори до мисли за секцио стигнах Embarassed...ама няма да влизам в подброности-бебето ще е над 4 кг отново Mr. Green,така че стискайте палци да се представим подбаващо отново  Hug Hug
Виж целия пост
# 441
Здравейте!

Анилеви, стискаме палци да мине по вода  Peace
светли, наистина отвратителна ситуация, най-важното е , че любимия те подкрепя  Hug
Поли, вярвам, че щом е станало , пак ще стане. Ти не си такъв човек да се отказваш. Прегръщам те силно  Hug 6м преди Емо и аз го преживях, наистина коя ли жена не е минала през това  Sad. Натисни ги пустите доктори да проверят каква може да е причината. Аз например с Емо пиех аспирин протект, заради съмнителен генетичен резултат.
Ние днес бяхме почивка. Рали беше при свеки, Емо при майка ми. Пооправихме си къщата, беше вече малък ад  ooooh!
Виж целия пост
# 442
Здравейте отново,
Аз както бях перфектно 2-3 дни и сега такава тежест има ниско долу, че ми иде да се пръсна. Не боли, но много тежи Sick Дано е само това  Praynig
Анилеви не се шашкай, всичко ще мине добре  Peace Скоро роди моя приятелка и като легнала на масата (за секцио) така се притеснила, че решила да си ходи. После се усетила, че бебето трябва да излезе, та поела дълбоко въздух и се предала на лекарите  Mr. Green
Svetlili какво реши, ще сменяш ли работата? Ако не е проблем да намериш нова, не се чуди  Peace И аз трябва да търся, ама искам да се видя малко "в здраве"  и ще започна по-сериозно да търся.
Госпожичке колко години врътнахте? Да сте щастливи още мнооооого дълго   bouquet
Ние другата година правим 10  Heart Eyes

Ох, дано отмине тази тежест, направо имам усещането , че ще полетя ... И за първи път не мога да намеря в нета на какво се дължи тази тежест, а хич не ми е удобно да звъня на доктора Whistling
Виж целия пост
# 443
Полииии, няма неудобно да му звъниш Naughty Аз хич не ги знам тия неща, но може би нещо органите се наместват - няма начин след една интервенция да не почувстваш нещо  Confused Дано всичко отмине бързо, наистина се измъчи  Hug Heart Eyes
Анилеви, нЕма да с еплашиш Peace Толкова лесно и бързо минава, че ти идва да родиш още 100  пъти Hug Ама то наистина не останало  ooooh!
Илианка, направо ви завидях за "почивката" - за мен е рай да отскоча до пощата или до магазина без нито едно дете  Mr. Green Пък с мъж ми кога ще се видим за повече от 5 мин в банята, не знам  Embarassed hahaha То и по-добре де - разпродавам си бременските дрехи  Joy
Виж целия пост
# 444
Добро утро! Поли липсваха ми кафетата ти  Hug
И според мен няма как да не те боли поне малко, но му звънни на доки, че каква му е работата! А иначе за другото- когато тогава  Hug ние сме тук
Аз тези дни не пиша, че ми беше намаляла доста кърмата и се бях захванала да я стимулирам, та съвсем нямах време. Сега май са ок нещата.
Имах час за маникюр и педикюр, но не отидох, защото мъжо закъсня от магазина и реших, че не искам да бързам и да се нервя и че в крайна сметка това си е за удоволствие. Честно казано ми стана доста кофти, защото от както съм тук дори и до магазина не мога да отида на спокойствие. Така им завиждам на тези мои познати тук с прислужници, ама хич не ми стиска и ние да си вземем такава. Някак си не мога да свикна, че ще ми се мотка някаква си тука по 24 часа.
Анилеви, хайде верно не остана! Стискам палци и знам,че всичко ще е ок  Hug
Светли , малииии тоя как не го халоса с нещо? И само не ми казвай, че не си го поздравила на български като Ицето Стоичков знае  Joy Hug
Аник, хайде по- често да е по по най  Joy ама той си е душича знам го аз Габчо!
Анджи, да се оправяте бързико
Иначе Ади като че ли по са добре нещата. Успокои се като че ли, но си остава това да подразва децата и да не знае кога да спре, ама се надявам и това да мине. Говорим говорим, пришка имам на езика ама дано поне да има декиш.
Сънка, радва се, че си тук  Hug на мен празниците ми минаха малко ей така да минат. Нямаше кой знае каква магия, освен, че бяхме вече четирима. Не че е малко, но едва успях да украся, готвих за бъдни вечер на пресекулки, не успях хубав подаръй да купя на мъжо ( а той и за нова година ми беше спретнал ) , това имам предвид ... Ти как си на работата, как са мъжете, теб с какво те изненадаха?
Реших обаче да си направя списък с нещата, кото искам да направя тази година ( малко като самоусъвършенстване ) пък да видим
Виж целия пост
# 445
Поли, и аз мисля, че трябва да попиташ, но най-добре доктора, който е правил манипулацията. Няма неудобни неща в такива ситуации. Знам, че няма нищо общо, но на мъжа ми му звънят даже и нощем. Всичко е в реда на нещата. Hug
АниJoy петминутката ме разсмя, щото много познато, бееее.. Joy Мъжът ми казва - това, жените, като кажат деца, та деца, а, мъжът после - на прибежки. Joy А, аз липсвам поне 7 нощи месечно. Laughing
Анджи, дано не се разболяват.
Сънка, аз ако може да не говоря за празници тази година. Laughing
Марис, да ти кажа, много трезво разсъждаваш за всяка ситуация, браво.

Анилеви, много стискам палци, спокойно, мила, всичко ще е наред. Hug А, бебчо верно голям.
Виж целия пост
# 446
Марианка, аз намерих масажистка, която да идва в къщи на супер цена, а мъж ме не дава да се продума чужд крак да стъпи у нас след случката с чистачката  Joy
Но все пак, ако можеш да си позволиш, вземи една леля да поостава по малко с Ния (напр. за 1/2 ден), защото често си сама и ще ти е все по-трудно. Хубаво е от малка да свикне с тази леля  Peace
Нийка, ТАМЪН да не стават фалове  Joy
Виж целия пост
# 447
Пък с мъж ми кога ще се видим за повече от 5 мин в банята, не знам  Embarassed hahaha
Оня ден мъжо вика : " Е, това вече беше ултра късо  Joy" Даже и ефективност постигаш, какво да правиш Joy

Пак ви благодаря, милички  Heart Eyes изпратих вече една кандидатура за работа, вчера бяхме на голям рожден ден, поиграх си с момиченцата и ми просветна пред очите  Hug

Поли, и аз май имам спомени за страхотна тежест ( май наистина всички сме го преживели  Sad Sad), но ти се обади да питаш  Heart Eyes

Марис, ако можеш, вземи  си жена. Да не се преумориш неусетно, пази се  Hug
Аник, и на мен как ми се иска трето от време на време, ама няма да се справим ... Раздавай, продавай, да не се изкушите  Wink

Днес пак вали..Ще направя един солариум ...
Виж целия пост
# 448
Здравейте,
pipiole Всяка събота се организира четене на деца в библиотеката на Славейков. Та няколко майки ентусиастки сме се захванали с идеята да научим децата да обичат книгата и да им помогнем да разберат словото, да открият красотата в него - да не стават само консуматори, като днешните тинейджъри за съжаление.
Maris Бих си взела прислужница ако съм в чужбина, честна дума. Тук не ми стиска, въпреки, че понякога така ми се иска някой друг да ми свърши мръсната работа...аз да си направя маникюр с идеята, че ще издържи повече от един ден, че ще имам фризурата, която ще се развали не от прахоляка, парцала и потта, а от....въргаляне в леглото с не до там прилични действия. Mr. Green
aniK Завиждам Ви дори за тези 5 минутки. Има дни в които не стигаме дори до тях...не знам защо?! Тъкмо си казвам лелеее само да легне малкия, изкъпвам се до блясък, мятам сексито бельо и стискам зъби, тъй като е доста неудобно и....си оставам само с мераците и усилията.... Sad
...а така ми липсва да се вихрим...

За празниците си бях наложила да съм много спокойна и отдадена само на мъжете до мен. За мен беше вълшебно. Оставих Калоян да направи всичко онова, което иска да е вкъщи. Правиха капан за Дядо Коледа, украси из дома, избира сам подаръците за родата, прави сладките и т.н. Всички около нас ги бях впрегнала тази година да се постараят за кефа на Калоян. Беше станал нещо нетърпим, хленчещ, недоволен, но не от онази лигавата страна, а някак все му беше мъчно, едно такова тъжно....може би, защото мама не е на негово разположение...
Подаръци получих не доволно, а предоволно - бях смаяна честно да си кажа.
Аз лично така да се каже, се изложих. Уж имахме уговорката да не си правим толкова подаръци за нас, ама....
Иначе един от подаръците е екскурзия до Виена за Великденските празници. От всичко  обаче не токова ме впечатлиха подаръците/не ги подценявам, чудесни са/, колкото начина по който ми ги поднесе - интересно, смешно, неочаквано, романтично...много затрогващо. Heart Eyes
Това е то да има Коледа, Рожден Ден и Нова година на куп. Crazy
...а, аз само едни дънки, моля Ви се....беше ми срамежливо, ама пък за Р.Д. му ден се бях отчела подобаващо, та малко от малко дано е било отсрамено.
За работата какво да ти кажа - сега нищо. С Яни си седим вкъщи, че от преди празниците в детската му градина и по-точно в неговата група имаше менингит и скарлатина....Ужасяващо за мен!
Та и до сега си седим вкъщи и не мисля да го пускам скоро, че и с този хепатит дето върлува....
Та с работата, какво да ти кажа.....не знам какво ще се случи...
Иначе съм влюбена в нея, такова удоволствие не съм си представяла, че мога да изпитвам. След работа уж да съм изморена, а аз направо летя. Blush
От всичко най ме впечатлява и кара да се чувствам прекрасно е думичката благодаря, която чувам всеки път, когато родителите идват да си прибират децата. Родителите никога не пропускат да ми кажат Благодаря, и това ми стига! Наистина не се превъзнасям. Peace

Ооой от сутринта нямаме вода и направо......и на вън не можем да отидем да хапнем...още сме неизмити и по пижами Crazy
Виж целия пост
# 449
Колко сте изписали - прекрасно  Heart Eyes

Съни, много се радвам, че пишеш така подробно отново  Heart Eyes Радвам се, че сте изкарали такива хубави празници. Ако сами не поддържаме пламъка помежду си, няма кой да го свърши вместо нас   bouquet 
За празниците няма с какво да се похваля, точно тогава не бях излизала със седмици, а мъжът ми все беше около мен и помагаше с каквото можеше. Нито готвихме, нито нещо специално правихме. Другата година живот и здраве  Simple Smile А бях замислила да имаме гости, да се готви и да се лее вино...
Svetlili хубаво си се разсеяла, стискам палци бързо да те одобрят   bouquet
Maris и аз съм на мнението на Ани, ако можеш всеми си някоя да ти се мота из краката. Недей да свикваш джуджанка само с тебе да е, че после се превръщат в лепенки. Все пак и ти си човек...нали така. За маникюра , не се притеснявай, ще ида в сряда вместо теб  Mr. Green

Снощи глътнах един спазмалгон, по-добре бях. Спах си без проблем. Днес усещанията са различни от тежестта от снощи, сякаш нещо ме боли, после пък не ме боли, дори и да звънна , незнам какво да питам. Ще изчакам до утре , пък ще видим какво ще стане. Може би всичко е нормално, а аз да се втелявам в повече. Каквато си бях недоверчива и постоянно се съмнявах в лекарските решения, сега не ме питайте. Вече на нищо не им вярвам, а това е много неприятно, защото живееш в постоянен страх. За първи път от години не се усъмних в лекарско решение, не потърсих второ мнение и сбърках...

Приятен ден от мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия