И да се разстройваш заради такава нисша твар
Ако ти е на душата да смениш работата, действай
С моя мъж винаги сме се подкрепяли в това отношение дори и в най-безразсъдни времена 
Госпожичке, честита ви годишнина - толкова сте готини двамата!!! Още сто по толкова да срещнете в мир и разбирателство

Полче, даже и аз стигнАх преди два дни до ДЪ МОЛ
Обаче с моята мания сме облечени за години напред На моята кикимора не И понася много да ходим на разни шумни места с много хора - плаши се и мрънка, пък като И хареса, не може да заспи и пак мрънка
На всичкото отгоре се свени от чужди хора и постоянно се крие в мен
Такова чудо не съм очаквала да ме сполети Тази вечер Габи е по-по-най - супер послушен, спокоен, услужлив, обичлив. Не бил виждал по-хубава мама от мен, а и съм била най-добрата готвачка
Харесвал Янчето, з'то е с дълга, жълта коса - като я види, сърцето му се разтуптява и направо припада
Също харесва Мишето и каката Ивка и на въпрпсът ми "какво ще правим в тази ситуация", той отговори, че ще ги целува по три 
Ужасно ми се спи, а не ми се ляга - утре не се налага да ставам рано и някак си искам до край да се насладя на ситуацията всички да спят


и много много му харесва там.
при кърменето
. Натисни ги пустите доктори да проверят каква може да е причината. Аз например с Емо пиех аспирин протект, заради съмнителен генетичен резултат.
Дано е само това 
Аз хич не ги знам тия неща, но може би нещо органите се наместват - няма начин след една интервенция да не почувстваш нещо
