Честит имен ден на Андреа на Захира. Да е жива и здрава.
А да, как щях да забравя..Честит имен ден и на Андреа на Янчето.
Ще ме извините, ако има и други именници днес, за които не съм се сетила.
Да растат здрави и палави и да са гордост на мама и тате! 
Да се обичате много и да не спирате да се изненадвате! 
По 3 мандарини яде, като реве докато я беля от нетърпение
, ако и дам и още ще ги омаха и тях. И аз се чудя от 2 седмици за 90-дневната диета, ти спазваш ли го това на вечеря да ядеш 2 пъти по-малко от обяда?
Нека хапват децата плодчета 
/ Аз много се радвам, че се навих и започнах буквално от днес вечерта за утре сутринта без много размисли. 






Да са много здравички, румени, засмени госпожици и да красят имената си по външност и душа!!!


Желая ви много любов и семейно щастие завинаги!!! 
Приспахме я в 1 часа през нощта, бях започнала в 9.30... Хариелка, леле, сега те прочетох. Ето, това е спане.
Ако я имате, споделете впечатления. 


Дано не падне скоро тук ,че все още не съм си купила ботушки. 


или не навсякъде.Понеже там,където и сестра ми си изкарват зимата по грейки само.



!
. Но всъщност като се замисля, ходя да обядвам с колегите рядко и на практика май рядко и обядвам, та горе долу обяда ми са ябълки, банани и чай
. Както и да е де, аз си свалих килограмите от тази бременност, но имам още 10 да свалям от предната, сега съм 60, искам да стана 50, така че и аз съм навита да почна тази диета след нова година, така като си имам дружки в слабеенето и няма да се отпускам със спазването на хранителния режим
. Абе не знам защо, но с Емо като се прибрах от раждането вкъщи и бях минус 11 кила, качих към 20 гогава, със Соня качих 14, а се прибрах само 4 минус, мнооого бях разочарована, направо ми се дорева като се качих на кантара. Аз по принцип от искам да се храня по Зоната, но пък там понеже трябва задължително на всяко хранене да има мазнини, въглехидрати и белтъчини в определено съотношение и просто не винаги мога да си осигурявам всичките под ръка, като съм на работа де, иначе вкъщи е лесно. Но пък като съм спазвала правилата на Зоната и съм сваляла наистина доста и доста бързо при тва. Всъщност точно така свалих първите 6, които свалих и с доста движение и спорт де, сега последните 4 от 10те е след започване отново на работа, за движение и спорт вече не ми остава време, което най ме притеснява и трябва да се поправи. За работещи момичета
90 дневната изглежда най лесно приложима, пък после ще се опитвам да се храня както аз смятам, че трябва, само да си влезем в релси, че сега и на работа стрес и задачи, вкъщи няма какво да ви разправям и вие сте на същия хал, та някои и по зле
, аз поне си имам подкрепление
.
, но сега време ни ми остава, то не че не остава, все сядам пред телевизора от време на време, но пък Соня като види куките и преждата, ще почне една разправия, че не ми се и пробва даже да опитам
.
. С кукли също обича да си играе. Имаме и кучето на ФишърПрайс, много сполучлива играчка също, препоръчвам го горещо, ако някой се чуди дали да го взима. На Соня определено много й харесва.
.
Може да почнем, когато Ганушка има белтъчен ден - за да ядем всички едно и също - пък и тя може да дава идеи и съвети! Дано не се освиня много покрай Коледа!
Супата ми се видя невероятно вкусна - ще я пробвам за малката, пък и за бъдещата диета май ще става!
Препоръчани теми