АВГУСТинче елхата украсява, готви се подаръци да получава...тема № 24

  • 28 691
  • 729
# 480
Рени, честита годишнина.
Честит имен ден на Андреа на Захира. Да е жива и здрава.
А да, как щях да забравя..Честит имен ден и на Андреа на Янчето.
Ще ме извините, ако има и други именници днес, за които не съм се сетила.
Виж целия пост
# 481
Честит имен ден на Андитата на Захира и Яна!  bouquet Да растат здрави и палави и да са гордост на мама и тате!  bouquet


Рени, честита годишнина!  bouquet Да се обичате много и да не спирате да се изненадвате!  bouquet

Бубе, и аз си имам мандаринатор вкъщи. Joy По 3 мандарини яде, като реве докато я беля от нетърпение ooooh!, ако и дам и още ще ги омаха и тях. И аз се чудя от 2 седмици за 90-дневната диета, ти спазваш ли го това на вечеря да ядеш 2 пъти по-малко от обяда?

Дани, успех с картичките и много продажби. Hug
Виж целия пост
# 482
Хехе, Гануше, хак да ти е  hahaha Hug Нека хапват децата плодчета Simple Smile
Не спазвам принципно конкретен грамаж. Хапвам докато се наям... Диетата е ужасно лесна всъщност.. Изглежда стряскащо в началото подбирането на храната, но реално обикновените неща, които се ядат в средностатистическите семейства се вписват в диетата /изключвам пълнените чушки и мусаки с кайма  Peace / Аз много се радвам, че се навих и започнах буквално от днес вечерта за утре сутринта без много размисли.  Peace

Весели празници на всички празнуващи днес!   bouquet
Виж целия пост
# 483
Буби - определено ме нави! Mr. Green Обаче май ще изчакам след нова година! Като се замислих - прекалено много празници имам сега - Никулден, РД на сестра ми и свекър ми, Бъдни вечер, Коледа, НГ! Тъкмо бях решила да я почвам от утре и се замислих как ще имам много икушения - отидох пробвах единствената рокля, която ми става(от кръщането на дъщеря ми) - още ми става! Mr. Green Значи имам възможност да поизчакам! Ако някой е навит да почваме диетата след нова година - да свирка! Peace

Честит имен ден на всички Анди-та! Да са живи и здрави и големи късметлии!  bouquet

Рени - честита годишнина на вас - много любов и щастие ви желая! Наистина прекрасна изненада е имало преди 2 години!  bouquet
Виж целия пост
# 484
Честит имен ден на Анди на Захира и Анди на Бърборанка  smile3525 newsm51
Да растат здрави и послушни!
Виж целия пост
# 485
Бубе, да определено е лесна, защото може да се хапва всичко в отделните дни, аз съм правила тази на Дюкан и си е истинско мъчение. Почвам значи от утре и аз. Grinning

Ивушо, къде се загуби? Да не са ти превели парите от НОИ и да празнуваш някъде? Thinking Joy


Сега се сетих че Захирка вече май е влязла в деветия и около НГ може да си имаме бебче. Party
Виж целия пост
# 486
Честит имен ден на Андреа на Захирка и на Андреа на Бърборанка!   bouquet   bouquet   bouquet Да са много здравички, румени, засмени госпожици и да красят имената си по външност и душа!!!  Hug  Hug  Hug

Пепе, да, Коледното тържество е на 12.12.10г. Може да се видим.  Grinning

Славенка, въпреки че четох, че е добре да престои сока от червеното цвекло, аз го давам веднага, защото никога не го давам само него, а винаги е микс с ябълков сок, портокалов, морковен и т.н. А ако те престоят повече от 20мин., губят ценните си качества, затова изцеждам и давам веднага.

Ренка, честита годишнина!  1dating Желая ви много любов и семейно щастие завинаги!!!  txtloves

Моето дете днес ме шашна. Все още не се е събудила от сутрешния си сън, т.е. нощния, а е вече обяд. Тя по принцип си поспива до 10.30ч., ама днес бие всички рекорди.  Shocked
Виж целия пост
# 487
Здравейте и от снежна Испания! Леле, какъв сняг е натрупал, не мога да повярвам. Време е да си купя елхичка, ама как ли ще я опазя от Фурията?...
Ооо, Андитата имали имен ден! Да им е честит, да са сладки и добрички!  Рени, и на теб честита годишнина. Още много прекрасни годишнини да имате!
Пепе, много гаден проблем. При нас е така от много отдавна, така че не мога да те посъветвам нищо. Има ли още деца, дето не си заспиват самички, или само ние останахме? Поне не я нося вече, ами я вземам в скута си, или лягаме двете. Но събуди ли се през нощта, започва рев и трябва да я взема, сама не може да се унесе. Една нощ така ни подлуди, ходих да я приспивам над 10 пъти, и оставя ли я, става на крака и реееев... Накрая от зор  Embarassed легнах в кошарата до нея  hahaha hahaha hahaha Приспахме я в 1 часа през нощта, бях започнала в 9.30... Хариелка, леле, сега те прочетох. Ето, това е спане.  Laughing
Абе нещо никакви рецепти не давате напоследък, я който е джуркал нещо хубаво и не много трудно напоследък, да се разпише.  За подаръците, аз мисля да взема на плейскул една играчка с топчета подобна е на тази. Ако я имате, споделете впечатления.
Оххх, че ми е коледно вечеее... Хубав ден от мен и Мими!
Виж целия пост
# 488
Рени, честита годишнина!Да те слуша мъжо и много да те радва! Hug
Честити имен ден и на Андитата!Да са весели и засмени! Hug

Силви, аз съм навита за диетката след Нова Година!Да се разберем нещо и да я почнем в един и същи ден.Така ще имам кураж и стимул да го правя. Hug
госпожица Кобрети, и ние се приспиваме.Ама с цицата на мама.Направо съм полудяла вече, но като измисля друг вариант ще мина на него.За сега сме така. И честит ви сняг в Испания.Simple SmileДано не падне скоро тук ,че все още не съм си купила ботушки. Joy
Играчката изглежда много сладка дето си я харесала.Скъпа ли е?
Хари, ти ме уби!Как спи толкова твоето мъниче?Да не й даваш вечер попара с вино, а? hahaha hahaha Joy
Бубе, а как ти е кръвното с тази диетка?Моето по принцип е ниско и лесно пада та се притеснявам как ще ми се отрази...
Преспах Валчето сега и чакам батко му да си дойде от училище.Лек ден! Hug
Виж целия пост
# 489
Честит имен ден на двете прекрасни принцеси Анди на Захира и Анди на ЯНчето


Кобрети и сняг ли си имате вече.То май в Испания рядко вали сняг  newsm78 или не навсякъде.Понеже там,където и сестра ми си изкарват зимата по грейки само.
А играчката ми харесва много.Нямам точно такава,но имам подобна,лятна,за плажа.На същия принцип е и на Нико много му харесваше.

Благодаря ви отново за пожеланията  Hug Heart Eyes
Силвииии ето ти линк към картичките,но тези,които правя сега,за продаване не съм ги снимала още http://www.facebook.com/album.php?aid=30029&id=1843666671
Янчето нещо не се е разписвала скоро,къде изчезна,а и Терпсихора,Мариелка, и още много други newsm78

Кой питаше за лесна рецепта?Днес правих картофена9крем супа с крутони за нас,а за Ники с хляб.Много лесна и вкусна.Ще дам рецептата при желание от ваша страна Mr. Green
Виж целия пост
# 490
Дани, много готини картички!Ще научиш ли и мен да правя? Пратих ти покана във фейса и чакам да ме приемеш... bowuu
Давай рецептата за супичката,че тъкмо не съм готвила още. Laughing
Виж целия пост
# 491
Дaни  - пиши бързо рецептата за супичката аз много обичам такава супа.
Честит имен ден на всички празнуващи днес.  Здраве и много щастие ВИ пожелавам.
Виж целия пост
# 492
Славенче приех те във Фейса,а картичките се правят от цветна хъртия,която се нарязва на лентички и те се навиват.Има цяла тема в подфорум"Хоби"–Квилинг се казва темата.
А супата е супер лесна.
Нарязват се картофи,според зависи за колко човека се готви,настъргва се един морков и една глава лук,нарязана на ситно.Сипва се вода,колкото да покрие картофите,посолява се и се вари до готовност.След това всичко се пасира,добавя се лъжица-две масло или маргарин,поръсва се с чер пипер и готово.Крутоните си ги правя,но има и в магазините готови.Аз нарязвам две филии хляб на малки късчета и ги поливам с олио и шарена сол,след това във фурната.Да ви е сладко Hug
Виж целия пост
# 493
Здравейте!

Рени, честита годишнина и от мен, много дълъг и безоблачен брак ти желая Simple Smile!

Жижин, на теб на патерици честит рожден ден, да си жива и здрава, още много радости да ти донесе живота!

Честит имен ден на Андитата! Ау, ми то и моят мъж и той днес има имин ден, да ми е жив и здрав!

Като каза Хари колко спи Софи и ме хвана още повече яд на мойто Сонче Laughing, вече направо не знам какво да правя с нея, като я приспя вечер и спи сама от 9 до 11 и после се почва рев през половин час. Накрая към 2 вече я взимам при мен да спи, за да се наспя и аз. И то не че е кой знае какво спане, защото тя пак се буди, мрънка и трябва да я погаля да види, че съм до нея и се успокоява и заспива. Най дълбокия сън й е между 9 и 11, и после от 5 до 8 сутринта, но аз в 6-6.30 ставам за работа, днес обаче не можах, та дойдох чак в 10, едвам отлепих в 8. Четох толкова статии вече за неспокойния сън при децата, навсякъде пише колко е нормално и че много деца имат този проблем, но всички трикове и методи за справяне не помагат при Соня. Само спането заедно. Откакто стана на 10 месеца ни побърква нощем, вече не вярвам, че някога ще започне да спи без да се буди. Преди това се будеше, ако огладнее, хапне си и си заспи пак без грам проблем. Аха, Пепе, сега те прочетох и ние сме същата работа като Павката, а се усети сама в леглото и се започва едно бушуване...

Зачетох за тази 90 дневна диета и да ви кажа, май и без да спазваш комбинирането на храните, ако ядеш всеки ден най рано в 12 и най късно 20 часа, ще си отслабнеш така или иначе. Аз също откакто почнах работа свалих за 2 седмици 4 килограма. Сутрин не закусвам, на работа ям чак след 12 обяда, на работа в кухнята винаги има плодове, чайове, кафе, солети и бисквити, и към 4 изяждам ябълка и банан, може и един чай и после ям вечерята в 7, и тва е, повече не ям за деня и отслабнах. Ама да не мислите че чак толкова подбирам какво ям, каквото ми е сготвила свеки, а то не е никак разделно или здравословно Simple Smile. Но всъщност като се замисля, ходя да обядвам с колегите рядко и на практика май рядко и обядвам, та горе долу обяда ми са ябълки, банани и чай Simple Smile. Както и да е де, аз си свалих килограмите от тази бременност, но имам още 10 да свалям от предната, сега съм 60, искам да стана 50, така че и аз съм навита да почна тази диета след нова година, така като си имам дружки в слабеенето и няма да се отпускам със спазването на хранителния режим Wink. Абе не знам защо, но с Емо като се прибрах от раждането вкъщи и бях минус 11 кила, качих към 20 гогава, със Соня качих 14, а се прибрах само 4 минус, мнооого бях разочарована, направо ми се дорева като се качих на кантара. Аз по принцип от искам да се храня по Зоната, но пък там понеже трябва задължително на всяко хранене да има мазнини, въглехидрати и белтъчини в определено съотношение и просто не винаги мога да си осигурявам всичките под ръка, като съм на работа де, иначе вкъщи е лесно. Но пък като съм спазвала правилата на Зоната и съм сваляла наистина доста и доста бързо при тва. Всъщност точно така свалих първите 6, които свалих и с доста движение и спорт де, сега последните 4 от 10те е след започване отново на работа, за движение и спорт вече не ми остава време, което най ме притеснява и трябва да се поправи. За работещи момичета Simple Smile 90 дневната изглежда най лесно приложима, пък после ще се опитвам да се храня както аз смятам, че трябва, само да си влезем в релси, че сега и на работа стрес и задачи, вкъщи няма какво да ви разправям и вие сте на същия хал, та някои и по зле Simple Smile, аз поне си имам подкрепление Simple Smile.

Дани, невероятни са ти картичките, много ми харесаха. А ако някой може да направи дрехи с такива бродерии, веднага ще си поръчам. Аз много обичам такива работи на дрехи, много обичам също ръчно плетени дрехи, аз някога сама си плетях блузки на една кука за лятото и пуловери, вече с две куки за по студено Simple Smile, но сега време ни ми остава, то не че не остава, все сядам пред телевизора от време на време, но пък Соня като види куките и преждата, ще почне една разправия, че не ми се и пробва даже да опитам Simple Smile.

Ние също имаме яко сняг, Соня много му се чуди, гледа със зяпнала уста и ходи да го настъпва и се радва как е потъва под краката, тепа с крачетата на едно място и се смее, а преспите са й до коленете. Емил и той е много щастлив, много обича зимата, още от меналата година като се запролети вече и ме пита кога пак ще дойде зимата Laughing, сетих се как и аз обичах зимата като малка, сега не чак толкова, по предпочитам пролет и есен, лятото ако не е много жега също май вече предпочитам пред студ и сняг.

Амбишъс, какви са тия Мега блокс, какво има вътре, не са ми познати нещо като играчки, а може и да не съм им обълнала внимание в магазините де. Соня много си играе с на брат си колите, особено ако са с дистанционно. С топки също много си играе, също с пистолетите на Емо и корабите, но той тях много не й ги дава, много обича моливи и ако щете вярвайте, но се научи как да драска с тях върху хартия и сега това е новата мания, да "рисува". Купих и един ксилофон, с него също много си играе и ни свири. С коня, който Магаре й го подари, също и е любима играчка, хваща го за юздите (конците вече са скъсани) като чантичка в ръка и като ходи, го удря леко в земята, за да тропкат копитата. После като й омръзне, го хваща за главата под мищницата си и така си го разнася с нея из нас, само дето не спи с него. Много хубав ни е подаръка от Магарето Simple Smile. С кукли също обича да си играе. Имаме и кучето на ФишърПрайс, много сполучлива играчка също, препоръчвам го горещо, ако някой се чуди дали да го взима. На Соня определено много й харесва.

Какво щях да пиша още, аха ние решихме да изкараме тази Коледа в Полша при роднините на мъжа ми. Ще ходим всички, ние с децата, свекъра и свекървата, тя свеки е полкиня, има 3ма братя и една сестра във Варшава. Голяма рода, много деца, Сонче има братовчедче, с което са на една възраст, бяхме с един и същ термин с майката, тя е първа братовчедка на мъжа ми. Много се вълнувам, никога не съм ходила там, повечето ги познавам онлайн, на живо съм виждала само единия от братовчедите на мъжа ми, идвали са ни натости тук с жена му и дъщеря им. Въпреки, че не съм се срещала наживо с останалите, ги чусвтвам много близки и нямам търпение да ги видя всички. За Нова година пък ще се приберем в България, брат ми и приятелката му ще си дойдат и те от Америка, и ще се видя и с тах, ох много се радвам и едвам чакам да дойде 18 декември и да търгваме на пътешествие Simple Smile.

Лелеее, е това се вика дълъг постинг Laughing.
Виж целия пост
# 494

Силви, аз съм навита за диетката след Нова Година!Да се разберем нещо и да я почнем в един и същи ден.Така ще имам кураж и стимул да го правя. Hug


Значи се разбрахме! Hug Може да почнем, когато Ганушка има белтъчен ден - за да ядем всички едно и също - пък и тя може да дава идеи и съвети! Дано не се освиня много покрай Коледа! Mr. Green

Редактирам се - видях, че и Поли има желание! Да направим един списък - то сега е лесно - нали само се обезщава, не е като да я почваме! Mr. Green Joy Joy Joy

Дани - красота! Много са хубави - малко им е лев, но ти си знаеш - поне докато навлезеш на пазара можеш да поддържаш тази цена, но после ми се вижда малко! Peace Супата ми се видя невероятно вкусна - ще я пробвам за малката, пък и за бъдещата диета май ще става! Mr. Green

Аз преди малко ходих да направя забележка на съседите - пробиват нещо с бормашина - от лятото се нанасят и правят ремонти - до сега все се въздържах, ама пък те изобщо не се съобразяват -имам чувството, че чакат да стане 2 и да почнат да бръмчат - ми що не работят през другото време!? Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия