
Шегувам се, сериозна съм и от утре почвам, че то винаги има празници и все ще си намирам оправдание.

Чистия и хрупкав сняг и аз го обичам, но когато стане мръсен и размекнат, лапавица - го ненавиждам. 






Страхотни са! Истинска красота, направена от твоите ръце!!!


Тортата ти е прекрасна 
И аз забелязвам, 4е Макс половината му думи са на англ., а другата на бг, а да инъ4е разбира като му говориш и на двата езика. Доскоро ми се струваше, 4е се обърква като го вземам от градината и го по4вам пак на бг, но ве4е зацепва по-бързо и не му е толкова странно, защо мама веднъж така и веднъж така говори
Дори днес ми казаха, 4е го хващат да им отговаря на англ. на у4ителките ве4е с 'йе'
Голяма съм каскадьорка 
МНого са ти хубави и съм сигурна, 4е ще се харесат по празниците на вси4ки. Стискам силно палци да си о4арована от резултата 
Мернах една снимка преди седмица май във ФБ и си направо неознаваема
Изклю4ителен резултат стискам силно палци да ти е помогнало това и за кръста и да се 4увстваш по-добре ве4е
Това е волята, аз като я нямам
И при по-малко финансии има на4ин Писи да се фръцка на него, имай го в предвид 
Мързи ме да си готвя, май не е то4ното, нямам време да си обърна внимание е по-то4ното
Ако имам 1 мин гледам да я ползвам за пушене на 1/4 цигара и до там. Дръпна 2 пъти и за мен това е пушенето и я хвърля
Кога ли и аз ще имам време да се замисля над това какво ям
Инъ4е тая мацка и аз я гледах и даже обсъждахме с мъжо, защо не е по-наблизо да си поръ4вам и аз, 4е на мен това релано ми е проблема, на глад издържам много, ям 1 на ден и то се набухвам на бързо и то се трупа само на д...-то ми 
Вие добре ли сте ве4е ? Ние сме с малко сополки, но при тия Т тук е нормално.
кога пак стана 00ч. 

горката, да минава и да ти се маха от главата!
Много хубави неща си показала,
само не разбрах, Макс ли ги е правил?
Ние имаме един комплект на Мега блокс, този с колата, обожава аз да строя, тя да гледа и после да разрушава
.
ключове за кола, огледало и т.н., обаче и нея рядко я удостоява с внимание. Засега Мега блокс, един друг конструктор, кукли и книжки най- я занимават.
Дават им и аз незнам как да се мацондрят с тестото и лъжи4ка сигурно и им слагат предпазни пеленки за дрешките. Аз миналата седмица полу4их репорт от детската с напредъка му до момента и там пак пишеше, 4е всякакви неща за мацане са му любими. С рисунките също като имат боя да мажат или блестящи работи в туби4ка за изцеждане, лепило за хартия и т.н. Най- много съм доволна, 4е спря да щипе, хапе и скубе толкова ожесто4ено, 4е беше кошмар. Едната думи4ка, която е нау4ил е 'внимателно'
Само мен ме скубе още като му бърша сополите, 4е аз го мия с вода и не е много приято определено бая се отплесвам, за да му отпуша добре носа или като остане един от последните деца в градината, също ме наказва със скубане
Аз добре, 4е се отказах от по4ивка на Тенерифе, 4е снощи гледах какво време е при тях и направо...
Щяха да ни замръзнат з...те там. А също и една съу4ени4ка в4ера ми разказва, 4е се опитвали да сменят името от 'коледни празници' на 'фестивал на раждането' защото мюсулманите се дразнели от такива имена. Направо не ми е ясно как ще стане това. Дано не го сменят, 4е си е пракрасна традиция за малки и големи.
! Вече се чувствам като мечка, а и корема ми е по-голям отколкото с Анди... Не мога да измисля име, някак си не мога да го усетя, моля за мнения, отсях Борис, Александър и Ивайло, но никое конкретно. И Боян ми харесва, аз и преди ви бях казвала, но мъжа ми нещо не го харесва.
Няма да имате време да ви доскучае. Дано изкарате добре.
Няма да оцелее дълго горкичкия. Оставям ви, отивам да взема душ. Усмихнат ден на всички!
Направи си представях тоя папагал какъв бой яде....


. Препоръчани теми