АВГУСТинче елхата украсява, готви се подаръци да получава...тема № 24

  • 28 691
  • 729
# 495
Силви, поне чуха ли те съседите или се направиха на луди?Защоо моите въобще пет пари не дават....... Twisted Evil
Виж целия пост
# 496
Абе май си допробиха каквото им трябваше Twisted Evil, но си личеше, че бавно и внимателно го правят - правеха и по-големи интервали между пробиването - неудобно им стана! Mr. Green Аз колко пъти съм им давала дистанционното за асансьора, когато още нямаха тяхно - иначе всичко трябваше по стълбите да на гръб да носят до 4-тия етаж! Crossing Arms
Виж целия пост
# 497
Блъснали се скункс и заек. - Кой съм аз? Какво съм аз? - объркан казал заекът. - Ами, ти си един такъв с къса опашка... - Сетих се! - извикал заекът - Аз съм заек! А ти си един космат, миризлив, с една ивица по средата... - Леле! - казал скункса - Сигурно съм гъз!  Joy Joy

Силвии, добре ме насади, сега ща, не ща трябва да почвам диетата. Whistling Mr. Green Hug Шегувам се, сериозна съм и от утре почвам, че то винаги има празници и все ще си намирам оправдание.

Харче, ти не я ли будиш Софи сутрин? Аз ако видя че минава 9.30 и не е станала влизам в стаята и тя се събужда, че иначе много и се измества режима.
Виж целия пост
# 498
Ганушка, ами веднъж-дваж я будих, но после ми стана жал и реших повече да не я будя. Тя толкова сладко, дълбоко и спокойно си спинка, че сърце не ми дава да й нарушавам съня. Нищо че се измества режима, пак става, щом спи до толкова късно, значи организма си го иска.

Славенче, нищо не й давам бе, просто заспива по-късно вечер към 12ч., та затова сутрин е поспалана. Но не всеки ден спи до 12ч. на обяд де, обикновено става към 10-10.30ч.

Виждам че се заформя група за отслабване. Ей да не се изфините много и после да сменяте изцяло гардеробите.  hahaha  hahaha  hahaha

Г-це Кобрети, Поли, вече и сняг при вас...  Grinning Чистия и хрупкав сняг и аз го обичам, но когато стане мръсен и размекнат, лапавица - го ненавиждам.

Дани, ти си направила картофена крем супа, аз пък отивам да правя спаначена на София.
Виж целия пост
# 499
Момичета,да ви покажа картичките и да се похваля,че продадох три от тях  newsm44

Ако имах още коледни ,сигурно и тях щях да продам,но уви....бавно стават.Показах ги на една приятелка да си каже мнението и тя много ги хареса. smile3521

Виж целия пост
# 500
Дани, поздравления!  smile3501 Страхотни са! Истинска красота, направена от твоите ръце!!!  smile3525
Виж целия пост
# 501
Здравейте мам4ета  Hug
Много съм назад с 4етенето и утре ще допълвам и още съм с 2-3 страници назад, но публикувам, 4е утре съвсем ще забравя на кого какво беше  Blush
Жижин - 4естит рожден ден със закъснение (огромно), но ти пожелавам много щастие и най-ве4е здраве за вси4ки в къщи  Hug Тортата ти е прекрасна   bouquet
Амбишъс - страхотна кукла си избрала за Саванка  Heart Eyes И аз забелязвам, 4е Макс половината му думи са на англ., а другата на бг, а да инъ4е разбира като му говориш и на двата езика. Доскоро ми се струваше, 4е се обърква като го вземам от градината и го по4вам пак на бг, но ве4е зацепва по-бързо и не му е толкова странно, защо мама веднъж така и веднъж така говори  hahaha  Joy Дори днес ми казаха, 4е го хващат да им отговаря на англ. на у4ителките ве4е с 'йе'  Mr. Green А за Мега блокс, най-доброто попадение последно време с игра4ките. Нали заради пустия конструктор го изтървах да бързам да го купя и го хванах пак във въздуха  Blush Голяма съм каскадьорка  Mr. Green Дано и на Саванка да и харесат  Heart Eyes
Дани - браво за карти4ките  Hug МНого са ти хубави и съм сигурна, 4е ще се харесат по празниците на вси4ки. Стискам силно палци да си о4арована от резултата  Hug
Буби4ка - аз да те похваля за страхотният резултат и тук  Hug Мернах една снимка преди седмица май във ФБ и си направо неознаваема  Hug Изклю4ителен резултат стискам силно палци да ти е помогнало това и за кръста и да се 4увстваш по-добре ве4е  Heart Eyes Това е волята, аз като я нямам  Confused
П.С. - Бубе, сетих се още нещо. Тази ве4ер гледах това стол4е на ф.п. в един каталог, който не е с мн. добри цени де, но беше 37 паунда и със сигурност може да се намери по-евтино от това дори, къде ти 120лв...  Naughty И при по-малко финансии има на4ин Писи да се фръцка на него, имай го в предвид  Hug
ssiillvvyy - твоята партия съм  Cry Мързи ме да си готвя, май не е то4ното, нямам време да си обърна внимание е по-то4ното  newsm78 Ако имам 1 мин гледам да я ползвам за пушене на 1/4 цигара и до там. Дръпна 2 пъти и за мен това е пушенето и я хвърля  ooooh! Кога ли и аз ще имам време да се замисля над това какво ям  newsm78 Инъ4е тая мацка и аз я гледах и даже обсъждахме с мъжо, защо не е по-наблизо да си поръ4вам и аз, 4е на мен това релано ми е проблема, на глад издържам много, ям 1 на ден и то се набухвам на бързо и то се трупа само на д...-то ми  Crossing Arms
Алегория - по повода с мом4енцата ще ти пусна една снимка на моя образ  Mr. Green Беше му се оплело едно фитил4е коса и после още едно и се 4удех да го режа ли, ама то дупка ще му остане, да го подстрижа ли, 4е то тук дълго, там късо и да се изравни, та накрая го сресах с гребен4е и той стоя да го скубя, без да предявява претенции и ето какво ми хрумна накрая  Mr. Green

И аз съм била с големи обеци, за да забелязват, 4е съм моми4енце, ама нейсе, а пък и то нали знаеш, 4е сами си избират като порастнат какви да бъдат  Mr. Green На тая шега мъжо винаги по4ва едн разгорещен спор и накрая все стигаме до: ' аке детето някой ден ... ти ще си виновна'  Mr. Green но какво да се прави - факт, а и след 20 год. кой знае какви ще са времената и какво ще е модерно - отплеснах се, сори  Mr. Green
фликс - днес ни беше първият сняг (в нашия район, де) и останах последна и единствена в класа, защото дойдоха още 4, но се оплашиха да не ги затрупа снега, който беше само скреж по колите и тревата и през деня се стопи и да не могат да се приберат вкъщи. Но аз която живея на 35км си останах, защото имах приятелка (бг, разбира се) която ми беше клиентка следобяда и трябваше да си покрия 2 изпита (който е гледал 'Модерно' в събота, едната ми процедура беше каквато я показваха там) и тя също не се оплаши от малко скреж и много студ, та си се видяхме и посвършихме малко работа  Mr. Green -17 не са имали в Уелс от 25 год. и се шашкат, но не се знае какво ще е следващите дни и при нас. Всяка сутрин ще ми се налага да отварям сайта на колежа и да проверявам дали не е затворен и най-ве4е някой да се сети малко по-рано да го ъпдейтне с такава информация, 4е аз излизам 4ас и половина преди запо4ване на 4асовете, за да си намеря място за паркиране, детето да съм спокойна, 4е е на детска добре и няма задръствания ...  ooooh! Вие добре ли сте ве4е ? Ние сме с малко сополки, но при тия Т тук е нормално.
Ох, има сигурно още много за писане, ама пак съм с късата памет  Mr. Green
Да ви по4ерпя с малко твор4ество на Макс (ДАНИ специално за теб поздрав - страхотни са ти нещата още веднъж) и звезди4ката само да вметна, 4е е от пе4ено тесто  Mr. Green

А това е за кафенцето утре сутрин - странотна е на вкус, тази ве4ер я опитах - торти4ка с 2 блата и крем4е посредата и отгоре и малко цветни бомбонки за разкош   Mr. Green (сма4ках я малко докато я пренеса, но дано по обясненията си я представите)

Това не върви много с кафенце (или поне кивито), но е бисквитка с бял и кафяв шоколад на пар4енца вътре и също беше мн. вкусна. На мама готва4а, няма да умрем от глад с баща му явно   chef  hahaha  Joy

Хайде, 4е имам малко време за сън  Tired кога пак стана 00ч.  Tired

Аз още не спя де Simple Smile
Поли - мега блокс са всъщност конструктор, който си спомняш сигурно от твоето детство и е с разли4ни размери блок4ета според възрастта на детето. Аз взех за 1+ защото са с най-големи пар4ета, а ние сме все гладни и да не се нахраним с някое ей така, за да има мама за какво да се притеснява, но най-малките са като на мъни4ко лего пар4енцата супер ситни. Някои мега блокс са си всъщност то4но като лего - темати4ни и освен основните блок4ета от конструктор имат и по някоя друга джижафка като на Амбишъс с 'Дора', а нашите са на тема 'полиция' и има към тях стикери, за да налепиш по блок4етата и на по-късен етап да реди като пъзел цяла фигурка, има полицай, полицейска кола, светофар...такива ми ти работи, но им е забавни да нареждат едно в/у друго куб4етата или по-скоро в нашия слу4ай да разрушаваме на другите деца кулите ... (пишеше го в дниевника му веднъж от градината, цял ден едно моми4енце строяло кули и нашия хубостник минавал и и ги събарял, кой знае какъв рев е падал, а Макс и се е хилил...)  А моето коледно настроение още го няма, къде ли е... Имам утре още един изпит и другата седмица още един...аманннннн Да свършва и да ми се маха от главата това у4ение, 4е майка ли съм,домакиня ли съм, съпруга ли съм, у4ени4ка ли съм и аз незнам ве4е каква съм...
Рени - 4естита годишнина. Да сте още дълги години много влюбени и щастливи заедно.
Опс, мрънннн по никое време, това не е на добре....
Виж целия пост
# 502
Да свършва и да ми се маха от главата това у4ение, 4е майка ли съм,домакиня ли съм, съпруга ли съм, у4ени4ка ли съм и аз незнам ве4е каква съм...

Лиде - е те това, последното ме разби... Joy Joy Joy горката, да минава и да ти се маха от главата!  Hug Много хубави неща си показала, Hug само не разбрах, Макс ли ги е правил? Simple Smile  HugНие имаме един комплект на Мега блокс,  този с колата, обожава аз да строя, тя да гледа и после да разрушава Simple Smile.

Поли - Лидето ти е обяснила вече какво е Мега блокс, сигурно имате и при вас. И ние имаме кучето на Фишер Прайс, никак не му се радва. Имаме и една ''дамска чанта'' пак на ФП, дето издава разни звуци като се отваря и затваря, вътре е пълна с ''дамски принадлежности'' Joy ключове за кола, огледало и т.н., обаче и нея рядко я удостоява с внимание. Засега Мега блокс, един друг конструктор, кукли и книжки най- я занимават.

Рени - честита годишнина, мила, много  да се обичате, уважавате, страхотни моменти и празнуване на платинена сватба ви желая!  bouquet

Дани - страхотни картички, добре, че ги показа тук, че аз нали не съм фен на ФБ, нямаше как да ги видя. Дано успееш да направиш повече и всичките да ги продадеш!

Забравих да кажа, че предложих сок от портокал на малката онзи ден, изобщо не й хареса, после като видеше чашата и бягаше като попарена. Но тя принципно не е фен на соковете съм забелязала, но ще пробвам пак, да видим, може даже да го смеся с нещо друго.
Виж целия пост
# 503
Опа, здравейте момичета. Не съм влизала от дни, понеже имам голяма поръчка и не ми остава физ.възможост...Само видя на Дани картичките и исках да я поздравя, че я е обхванало коледното настроение и много добре го изразил върху картичките си..
Ако имам време ще пиша пак, сори...
Виж целия пост
# 504
Амбишъс - Макс ги е бъркал тия сладкиши  hahaha  Joy   chef Дават им и аз незнам как да се мацондрят с тестото и лъжи4ка сигурно и им слагат предпазни пеленки за дрешките.  Аз миналата седмица полу4их репорт от детската с напредъка му до момента и там пак пишеше, 4е всякакви неща за мацане са му любими. С рисунките също като имат боя да мажат или блестящи работи в туби4ка за изцеждане, лепило за хартия и т.н. Най- много съм доволна, 4е спря да щипе, хапе и скубе толкова ожесто4ено, 4е беше кошмар. Едната думи4ка, която е нау4ил е 'внимателно'  hahaha  Joy Само мен ме скубе още като му бърша сополите, 4е аз го мия с вода и не е много приято определено бая се отплесвам, за да му отпуша добре носа или като остане един от последните деца в градината, също ме наказва със скубане  ooooh!  Mr. Green Определено им се радвам за нея, защото върши работа  Naughty  Mr. Green
г-ца Кобрети - забравих да ви 4еститя първият сняг и при вас. Сигурно те е обхванао коледното настроение от открасите навсякъде. Като ги знам тия испанци как се подготвят за празнците, сигурно е много красиво ве4е при вас  Hug Аз добре, 4е се отказах от по4ивка на Тенерифе, 4е снощи гледах какво време е при тях и направо...  Whistling Щяха да ни замръзнат з...те там.  А също и една съу4ени4ка в4ера ми разказва, 4е се опитвали да сменят името от 'коледни празници' на 'фестивал на раждането' защото мюсулманите се дразнели от такива имена. Направо не ми е ясно как ще стане това. Дано не го сменят, 4е си е пракрасна традиция за малки и големи.
Ох, отивам да се наглася за у4илище, 4 еме 4ака с пълна сила новият ден там.
Виж целия пост
# 505
Здравейте, момичета!  Grinning

     

Приятен и успешен ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 506
Момичета благодаря за честитките!
Честит имен ден на патерица и на Андичка на Янчето!
Иначе още не съм влязла в 9 месец - след няколко дни, но бебчо върви по-голям по ехограф с 3 седмици и може да ни изненада и вместо януарче да си имаме декемврийче Grinning! Вече се чувствам като мечка, а и корема ми е по-голям отколкото с Анди...  Не мога да измисля име, някак си не мога да го усетя, моля за мнения, отсях Борис, Александър и Ивайло, но никое конкретно. И Боян ми харесва, аз и преди ви бях казвала, но мъжа ми нещо не го харесва.
Виж целия пост
# 507
Добро утро! Чета ви с кафенце, Мими се маца с филийка със сиренце... Идилия.
Да поздравя първо Дани, картичките ти са фантастични! Левче им е малко, наистина. Не ми се мисли колко труд се полага за едничка.
Поли Зое, вие голямо коледно пътешествие ще направите.  Grinning Няма да имате време да ви доскучае. Дано изкарате добре.
Лиде, страхотни сладкиши  Laughing Много ми харесва как занимават децата при вас. Вярно, от глад няма да умрете. А това с фестивала на раждането, не вярвам да стане.  Wink
Славенка май ме беше питала за играчката, дето исках да я взема на Мими - около 27-30 евро я гледам. Дано я хареса, иначе почти на нищо не се радва. А, сега получи един папагал, който започва да пее при шум. Тя му хвана цаката и ходи та го пердаши с дистанционните и му вика "пей" и после го гали по главата о-о-о-о-о  hahaha Няма да оцелее дълго горкичкия. Оставям ви, отивам да взема душ. Усмихнат ден на всички!
Виж целия пост
# 508
госпожица Кобрети, направо се залях от смях с поста ти!Благодаря ти,мила, че ме разсмя.Напоследък малко се смея май... Hug Направи си представях тоя папагал какъв бой яде.... Joy Joy
Захира, на мен ми харесва Борис.Някак много Александровци се навъдиха, а и Борис м извучи някак мъжкарско. Laughing Laughing А Ивайло никога не съм го харесвала като име.Предлагам и Камен - много го харесвам това име от край време. Hug
Валентин заспа, баткото се върна,аз бягам в кухнята,че е бомба...Усмихнат ден на всички! Hug

п.п.Очертава ни се пътуване до София , но не знам преди или след нова година, та ще се радвам да се видим с някоя от вас макар и за малко... Hug
Виж целия пост
# 509
Захирка - аз пък нещо това Борис не го харесвам много. По ми допадат(освен Теодор) Кристиян, Ивелин, Алекс.

Да се роди живот и здраве пък ще го измислиш!

Лиде - голям творец е Макси - браво на момчето. Само да вметна, че никога не съм харесвала мъже/момчета с опашки, плитки и т.н. Ако е с дълга коса, тя не трябва да е като на жена. Иначе не ме кефи. Но май за сега така ще си стоим. Но мерси за идеята. Вярно и твоя пич има доста косичка  Hug.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия