АВГУСТинче елхата украсява, готви се подаръци да получава...тема № 24

  • 28 691
  • 729
# 525
Здравейте и от мен! Позачезнах малко, но нека пък залипсвам поне на някой.  Laughing Дани, ааа не така, на скайп и ФБ съм редовно, който иска ме е намерил.  Mr. Green Просто за форума нямам ни време, ни муза. Благодаря на всички за поздравите за именния ден на Андреа.   bouquet

Ами какво правим? Андичка става все по-щура. Simple Smile Нали ви бях писала за мрънкотенето и скрибуцането? Е сега вече е в още по-тежка фаза на тръшкане и ме влудява. За най-малкото нещо ревва и вика колкото й глас държи.  #Crazy Това просто не е моето дете, никога не е била такава.  newsm78 Но май не е само тя, защото с колкото майки с деца на възрастта на нашите (вкл. от нашия форум) съм споделяла все казват 'същата работа'. Дано е поредната фаза и мине скоро, че трудно се ядва по цял ден. Направо едвам дочаквам баща й да си дойде вечер и да му 'я връча' да се оправя.  Grinning

Иначе много бърбори и ни скъсва от смях.  ooooh! Един ден ме гледа гола и сочи гърдите ми и чувам 'тси-тсиии, мама тси-тсии'. Е, паднах! За цици не бяхме 'говорили' откакто все още я кърмех и си играеше със зърната ми.  ooooh! Как се сети, как разбра това какво е, запомнила ли е от преди 4 месеца не знам.  Shocked  Joy Другото забавно е 'теми', както нарича метлите и парцалите. Бре чудим се ние откъде това теми и накрая май го разконспирирахме. Баба й в Казанлък нали говори меко и й казва 'хайде бабо да миТЕМИ' - еми просто няма откъде другаде да е.  Joy Да не говорим, че и НЕ-то го казва нИее  hahaha Също така напоследък на почит вкъщи е Бейби ТВ. Заспива с Бейби и се събужда с Бейби. Реално го гледа не повече от 10-15мин 2 пъти на ден, но държи да е включено на 'нейния' канал.  Laughing Та вече си имаме запас и от две английски думички - казва баа (bye) и хапии (happy).  Joy (не че вероятно разбира значението им, но важното е, че повтаря). А за пакостите то е ясно. Сега банята е нейната крепост. Там й е като детска стая, обожава да влачи предмети в банята, подрежда си ги най-старателно.  Grinning Лошото е, че понякога се подхлъзва и пада или пък бърка в тоалетната (вече и сама може да си я отваря)  ooooh! А, и редовно намирам какво ли не в пералнята (в кухнята)и задължително винаги трябва да гледам да не изпера дистанционното на ТВ, примерно..  ooooh!

Дани, да не пропусна - СТРАХОТНИ картички си сътворила! Определено имаш въображение и талант. Поздравления и успех в продажбата им. Според мен такива ръчно сътворени красотие не трябва да се продават под 2лв, дори в малко местенце като Обзор, но хайде, поне 1,50лв им пусни цената, наблягайки на това, че са ръчно изработени. Сега това е на мода и хората се впечатляват и са готови да дадат малко повече пари, особено по Коледа . Това лично според мен.  Peace

Захира, От 3те имена, които си изброила ми харесват Александър и Ивайло, нищо, че зетчето ни е Борис  Heart Eyes Просто лично предпочитание. Всъщност Борислав ми харесва доста. Иначе Между Александър и Ивайло бих избрала второто не за друго, а защото Александровците (както някой беше писал горе) в детската вероятно наистина ще са от 5 броя нагоре, а Ивайло сякаш е малко позабравено и би било по-оригинално. Иначе на мен други две любими са ми Кристиан и Валентин. Калоян също взе да ми харесва, но вече и то е доста популярно. Константин и Теодор също ми харесват.

Мариелка, на анди не давам нищо друго отсвен вода и кис. мляко (и то кис. мляко, а не айрян). Просто друго не ще и не ще да пие. Ей го вчера пак я пробвах с бебешки сок, че имах останал и щеше да му мине срока на годност. Еми аз си го изпих.

За подарък сега съм харесала ето това http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/8120 А баба й и дядо й за именния ден й подариха количка за бутане на бебето й и доста й се радва, особено в парка. То трябваше да е за коледа, но аз ги изнудих сега да й го дадат, че тамън й е време. Постоянно си разнася бебето из къщи и се прави на майка. Слага го да спи, (както и себе си) върху нани (възглавницата).   Joy

Бихте ли казали за това коледно парти на БГ мама къде бих могла да прочета?

Дълго стана. До скоро!  Hug
Виж целия пост
# 526
Ето ме и мен...
Влизам само да ви се поваля, че преди малко ми преведоа майчинството за септември...да ми кажете само, заблудила ли съм се като очаквах да ми ги преведат накуп или ще ми се точат като сопол по 240 на месец и айде пак със закъснение ще си вървят..
Виж целия пост
# 527
Ивушке - няма да вървят назад, но няма да ти ги преведат накуп. Ще ти ги чистят на около 10-20 дни по 240 докато стигнат до 10 месец.
Виж целия пост
# 528
Здравейте.Аз преди малко изсипах едно пакетче за отпушване на канали в мивката на кухнята обаче щях да пукна!!!Много гадно беше!Аз до сега не съм се занимавала с това, а мъжо.Нали ми е химик да си бърка там отварите.Ама сега се наложи аз и щях да припадна. А днес както си разглеждах блузки в един магазин изведнъж ми премаля и направо щях да падна.Зарязах всичко и изскочих с количката навън на въздух.Много се уплаших да не се просна там,че съм с малкия.... ooooh! ooooh!
Янче, радвам се,че се разписа.На мен ми липсваше. Heart Eyes Hug
Ивушка, ха честит парички.Със здраве да си ги изхарчиш.До нова година ще ти ги изчистят.Simple Smile
Аз чай давах само като беше болен.Което не е правилно де.Аз много обичам чайове.Даже си имам едни подарени (английски  bowuu ), но скоро не съм си правила.Щ го отчета като грешка и ще се поправя.Иначе при настинка аз приготвям следния чай: В чайник слагам липов цвят, няколко шипки, половин ил иедна дюля нарязана на парченца заедно със семките (зависи от големината), една ябълка пак на парченца със семките, 2 счукани ореха заедно с черупките, 2 лукчета, 2-3 парченца локум.Всичко това го варя и после прецеждам и пием всички.Много е вкусно и няма нужда от подслаждане заради локума.Simple Smile
Виж целия пост
# 529
А така,изхващах ви-само чакате да ви изгубя от поглед и хайде-хоп 2-3-4 страници изписани. Laughing

Ганушке,браво,че си сериозна за диетата.Стискам палци за добри резултати  thumbsup
 
Ставам, че Алекс пристига.....  Joy Joy Joy Пускам си поста преди и той да се е включил да ви поздрави.

Мариелка, по добре не му давай да пише, че такива думички му се получават, че трябва да слагаш червена точка. Joy hahaha color]
Я споделете,де...  Flutter

Ивушке,доживя най-накрая,а?Честито!

За играчките-и Марти има един такъв конструктор с едри елементи.Много се заиграва с него.А баща му снощи му донесе дървено влакче,което има пръчици,нанизани с кубчета на вагоните.Също се оказа интересно за него.После ако мога ще ви пусна снимка.
Виж целия пост
# 530
Бърборанке, като отвориш БГ-мама, после Форуми и най-отгоре има 3 правоъгълника. Първият е Инфо център, а вторият е Новини - точно в него ще прочетеш за Коледното тържество на БГ-Мама, което за дечицата е на 12.12.10г.  Peace
Виж целия пост
# 531
Рени, на мъжа ми майка му е полякиня, баща му българин, той самия допреди няколко години беше само с полско гражданство, после извади и българско. Израснал е в България. Те свекър ми и свекъбва ми са се запознали преди 49 години по радиотото, били са и двамата радиолюбители и са правили връзки с целия свят с радиостанции и така са се "срещнали"  Grinning.

Дани, презимето ми е Джованиева, красота а  Wink.

Гануше, абе събрание имахме бе, не че съм ходила на някой площад да скачам и да викам  Laughing, понеже ще има средата на февруари едно изложение в Америка и се събрахме да видим как да шашнем света с разни технологии  Rolling Eyes и аз трябва да напиша софтуера, който според думите на единия от мениджърите тук трябвало да бъде много "секси"   Crazy, съвсем изтрещяха тия мойте шефове. Та заданието ми е да напиша много секси програма  Confused. Все едно някой да ти каже направи ми машина, ти да питаш каква точно и за отговор да получиш няма значение, важното е да е бляскава  Thinking, ааах идиотите няма да се свършат.... Close.

Ренее  Hug, наистина хубаво сте се разходили. Кога тръгвате към Гърция? Видях между другото снимките на Еванджи от Калина, и тук да ти кажа колко е сладка и хубава Еванджи.

Соня също пропи чай най после. Давам и плодови разни, билкови май много не харесва, по не ги пие като плодовите.

Ивуше, еврика, а честито  Laughing!

Славенче  Hug, що така, от умора ли, внимавай, пази се!

Аз отивам да си взимам мъжо от работа и да се прибирам, той после е на някво парти по случай повишенията тази година в тяхната фирма, един от неговите подчинени го направиха старши сега и той трябва да чете реч по този случай, вчера я твори и леле каква я написаааа...да му се ненадяваш  Simple Smile.
Виж целия пост
# 532
Ставам, че Алекс пристига.....  Joy Joy Joy Пускам си поста преди и той да се е включил да ви поздрави.

Мариелка, по добре не му давай да пише, че такива думички му се получават, че трябва да слагаш червена точка. Joy hahaha color]
Я споделете,де...  Flutter

Няма пък. smile3533 smile3534 То не е нещо интересно, просто един път като си писахме с Мариелка на скайп и се включи и Алекс да ми напише нещо(явно искаше да ми каже нещо детето, но не говоря неговия език Laughing)  и му се получи една трибуквена дума, повече мисля че няма нужда от обяснения.  Mr. Green

Бубеее, откакто съм на диетата и ми се прияждат 98336278 неща, които преди и не са ми хрумвали, най ми е трудно неяденето след 20 часа, аз съм свикнала да си хапвам я нещо сладко, я семки и сега ми е мъка. Аз наистина имам малко да свалям(4-5кг) и нещо нямам голям стимул, да видим докога ще издържа. Mr. Green


Поли, аз наистина си помислих за митинг, затова и ми стана интересно. Laughing Ти до Америка ще ходиш ли или трябва само да измисляш "секси" софтуера?  Laughing
Виж целия пост
# 533
Привет и от мен!

Рене
Hug

Поли - Килиан много ми харесва и на мен, беше ми на първо място в списъка имена за момченца, когато незнаехме още пола. Wink Hug

Захира - успех в последните седмици от бременността! Надявам се да решите скоро кое име ви харесва най-много. Мъжът ми е Иво, не Ивайло, по-рядко срещано е, и май повече ми харесва, но аз съм пристрастна. Wink

Ивуше - честито ти парички, най-сетне, да си ги изхарчиш със здраве!

Ставам, че Алекс пристига.....  Joy Joy Joy Пускам си поста преди и той да се е включил да ви поздрави.
Joy Joy Joy Hug

Подаръците за децата ги обсъдихме Simple Smile, а за вас/половинките какво сте решили да вземете за подарък? Правите ли си изненади? При нас са рядкост, аз винаги казвам какво искам и той ми го купува, е, имало е изненади, хубави, но предпочитам аз да си кажа какво искам преди да ми е купил нещо, което после ще трябва да върна. Simple Smile Мъжът ми наскоро имаше рожден ден, дори подарък още няма, но  той или не иска нищо, или решава после, че иска поредният комплект инструменти  Joy или сега последното е, телескоп (много се интересува от астрономия), който се връзвал за компютъра и правел там незнам си какви работи. Simple Smile Като знам колко време има, хич не ми се иска тоя телескоп да ми се мотае тук и да е поредното нещо, което да пазя Савана да не пипа. Simple Smile

Изчезвам на работа, лека вечер ви желая!
Виж целия пост
# 534
Амбишъс, ние си правим подаръци "Аз на тебе, ти на мен". Laughing Всеки си харесва нещо и другия го купува. За една Коледа се пробвах сама да му купя дънки и после бяхме скарани една седмица. Mr. Green

Дария се е ударила явно в някакъв шкаф и и е синьо челото, вчера в магазина продавачката ме пита" Падна ли или ти я удари" Rolling Eyes, много ми е интересно как точно трябва да я ударя че да и се получи една цицина точно на челото. ooooh!
Виж целия пост
# 535
Включвам се само да ви кажа, 4е новия колаж е страхотен и ве4е съм го добавила на 1 страница.
Благодаря на Силви.д отново , за положения труд.  bouquet

П.П.Смених и заглавието....Благодаря на Бърборанка за него   bouquet
Виж целия пост
# 536
Хих Аси ме изпревари Simple Smile

ето линк към цяла картинка, че за форума ги делим на части: http://www.divshare.com/img/13392112-347.png

Иначе вече мога да се похваля с тупкаща боровинка на 7 седмици  baby_neutral

Захира то бебо ще ти покаже за името. Аз Борис много харесвам, но докато се чудехме и решихме да е Борислав.

Гануше, как ще те пита такива глупости бре... ей тия хора сигурно само си млатят с бухалките децата. Ужас!

Аз много празнуващи изпуснах, но да се чувстват поздравени всички;)

Бърборанке, ние Бейбитв направо го боготворим - става и се лепва за телевизора да му го пусна и то точно на неговото...голямо ъъъ-кане пада. И по цял ден може да го гледа. Играе малко и пак се върне...

Ох кажете нещо за приспиване - аз съм в чудо вече. Преди с кърмене заспивахме, ама сега се накърми и почва едно обикаляне из леглото. Няколко пъти го слагах в неговото легло и седя до него на решетката, ама ужасен рев чак докато заспи и то повече от 30 минути.Не ми издържат нервите. После тъкмо заспи и от сополите покрай рева след 10 мин пак е буден... Не иска да му пея и песничките по телевизията не ги одобрява всичките (на някои си ревва направо).
Виж целия пост
# 537
Янче, и Кати обожава Бейби Тв.Тук не може да я гледа, защото я няма но в Кърджали просто това си седеше ял ден включено.Аз през деня не гледам Тв, но пък винаги държа нещо включено за фон, че иначе ми се струва много тихо и чак времето ми минава много бавно. Кати много се радваше на филмчетата, имаше си любими, заради които зарязваше всичко, песничките също.Сега ми казаха че нещо са го спрели тоя канал в Кърджали, но дано като се върнем пролетта пак да си го има.
Аз сега съм в чуденка какво да взема на мъжа ми заподарък. Че след две седмици има рожден ден. Не знам, ще измисля, може и най - баналното - наякоя блузка да му взема, че като става въпрос да си купи дрехи все се ослушва. Иначе ако го попитам, казва - нищо, и без това нямаме пари, така си ми заяви...Но пък искам да го изненадам с нещо, па макар и малко и банално.
На моя рожден ден той просот ми даде пари и ми каза да си купя каквото искам, за да не ми взима нещо, дето няма да ми хареса. Та така, него нещо хич го няма в подаръците, но ми е споделял, че просот в семейството му така са израстнали не са празнували много празниците и затова и не мога да го накарам още да свикне с това,че празниците са за да се уважат. Ей така, поне най - личните празнициАз чак тази сутрин се усетих че съм поръчала на зълвата друго телефонче,а не това на фишър прайс. А се чудих от къде го енамерил по - евтино. Нищо, вече е късно да звъня да не го купува, сигурон го е взела.АМа така е като избираш играчка без да я виждаш, а само ти четат там разни неща.Здраве да е.

Виж целия пост
# 538
Силви д, едно голямо ЧЕСТИТО от мен вече!  Grinning Ухилила съм се до ушите, че тези дни ми върви на честитяване... Grinning Тупкащата боровинка е много много сладка...  Grinning Поздравления за колажа! Отново си се справила повече от страхотно с тази голяма Коледна елха, осеяна с детски главички!  Grinning Много е хубава! А снимката на Бобко на аватара ти е жестока!  Hug

Гануше, по тъп въпрос не можа ли тая продавачка да измисли???  newsm78

Поли, ти имаш страхотни презиме и фамилия.  Joy Не те ли питат по два пъти как ти е името, като трябва да го кажеш?  hahaha Забавлявам се искрено, да знаеш.  Hug

Бърби, ето линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=540568.0, ако изобщо отвори страницата.
Виж целия пост
# 539
 Ееее благодаря на милите момичета!  Grinning  Hug Сега попрочетох назад и видях, Силви.Д, Честито и лека бременност желая!

Дария се е ударила явно в някакъв шкаф и и е синьо челото, вчера в магазина продавачката ме пита" Падна ли или ти я удари" Rolling Eyes, много ми е интересно как точно трябва да я ударя че да и се получи една цицина точно на челото. ooooh![/color]
Е как бе Гануша, кво се правиш  Mr. Green с прав челен удар   Joy  hahaha   Ако не се е шегувала тази, сигурно така си млати нейните деца. Ужас!  #Crazy А за проблемите, мерси че попита, нали знаеш, че изчезват в момента, в който вземем решение, което не знаем дали винаги е най-правилното, но пък поне ни олеква и разчиства пътят, за да виждаме напред по-ясно.  Simple Smile Мъжът ми все още официално не е напуснал, но е на път. Не се издържаше този 16ч. работен ден. Не е нормално. Затова и сега си е в къщи, има стотици извънредно заработени часове да ползва като отпуск. И смятаме да починем и в Гърция малко при семейството, детето да види слънце, че и ние.  Simple Smile Поли, ааа мерсии  Hug Тя е голямо бебе там, като я гледам сега колко е се е променила. Сякаш от РД не са минали 3мес. а 3 години.. Скок на растежа ли има сега, какво не знам, но се променят с невероятни темпове. А за Гърция, по–рано от 15и няма да стане, че тук 100 неща има още за уреждане. Целувки на Сончето от нас! Срази ги тези австрийци!  Hug
Леле Мариелка много точно ги улучва твоят Алекс думичките  Grinning Сладур голям е!  За подаръците и аз съм като вас Амбишъс и Ганушка, май ни е минало времето за изненади (дано да не беше) или поне от моя страна, освен нещо символично ако е, иначе Коста направо ми се кара, вместо да се радва. Ама защо, не трябвало, нямал нужда от парфюм примерно  hahaha Абе романтика нула.. А този телескоп звучи страхотно Амбишъс, вземи му го купи на човека да го изрдаваш  Grinning Успех в търсенето!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия