
Силви, страхотен колаж, поздравления и благодаря за отделеното време!!

Честита боровинка, да расте без проблеми и да се роди задраво и слънчево бебче! Проблема със заспиването аз реших като ги оставих да се приспиват татко и дъщеричка - разбраха се чудесно и всичко се нареди перфектно.
Днес направих на Алекс чай от къпина, мащерка и шипки, който доста му хареса. Изпи си почти цялото шишенце наведнъж.
Откакто е роден все си пие от инстантния на Хип, но след като така добре прие билковия мисля постепенно да минем изцяло на него. 
Поздравления за колажа, много е хубав. 
Аз може би повече купувам без да кажа, и за мое щастие по- голяма част от нещата се харесват, но мъжът ми не смее. За 13-те години, в които сме заедно е имал няколко несполучливи опита и след моята реакция се отказа той да избира
Като не стане неговата изпада в истерии, трепери и също вика колкото има глас. И аз се надявам това да е само период,защото хич не ми се иска да се превръща в лигаво малко човече, но времето ще покаже.......
Доскоро телевизора почти по цял ден беше включен на нея, но сега му пускам сутрин за половин- един час ( в зависимост от от това какво имам да свърша) и следобед пак за толкова.
Какво беше това забавяне..... 
То не е нещо интересно, просто един път като си писахме с Мариелка на скайп и се включи и Алекс да ми напише нещо(явно искаше да ми каже нещо детето, но не говоря неговия език
Както се казваше в една реклама отпреди сто години- Той е малък, но знае..... 
Дано ти успееш и скоро се похвалиш с добри резултати. 


, май ще си имаме майче.
. Затова вече само Полизоева като фамилия давам, а колегите ми викат Елиса, Елиша, Елиза, Елича, всякакви варианти съм чувала. Но вече се научеха де, поне с тия, които сме в един отдел и сме по цял ден заедно не ми бъркат вече името. Само шефа ми упорито ми вика Елийша
. Аз направо хлъцнах и съм му забранила на мъжа ми да ползва нецензурни изрази пред него, защото той точно като някой му бипне да тръгва или да кара по бързо, абе за каквото и да е било и се почва с този и подобни епитети, обаче в същото време бях толкова щастлива, че каза някаква смислена дума, нищо че точно тази. И така се почна с проговарянето на Емо, много изненадващо и изведнъж, и се оказа че много думи знае и направо цели изречения почна да реди.
все се караме, че дрехи нямал нужда, парфюми за какво са му, обаче като тръгне да се облича му е приятно да има какво да извади. Абе мъжка му работа, ходи го разбери!

за проговарянето на Емо...а за ''тата'',
мъжът ми, ако те чуе...при нас пък няма ''тата'', той така иска да го чуе, обаче малката само по име му казва. Савана вчера броихме, знае 15 думички. Много ти е интересно бащиното име, направо си помислих, че баща ти е италиано. 
Иначе-представям си как им зациклят думите,докато го изрекат,а явно и не могат
А историята за проговарянето на Емо
-ами то това дете си е бисерче от най-крехка възраст,бас хващам,че винаги ще е душата на компанията





На Мими банята й е любимото място в къщата, само дебне отворена врата да ходи да пуска водата на бидето и вика "мий - мий Мими", и се мие де, както го правим в коритото, изтървем ли я, излиза вир-водичка. И тя отваря капака на ВЦ-то да бърка, развива тоалетната хартия, къса я и пълни ваната, а един ден искаше да взема четката за тоалетната да си чисти пантофките.

А това за повикването си го представих съвсем нагледно. Мойто първото е лесно - Катя, ама като се стигне до Красимирова, елате ни вижте, какво тепкане настава. А пък с твойте каквито са трудни ...
Горе главата! И трудните периоди, както всичко, преминават.
Да ми е живо и здраво!
За начало смята да оплета елече на Валката и шал за мен.Като малка съм плела на куклите,но вече не се сещам.
Ама имам голямо желания да го направя това!!!!


И честита ти малка боровинка 

или пък хвърля разни работи в тоалетната чиния,а любимото му е да извади четката за тоалетната и да я размахва като сабя




Няма просто такава луда като мен, ама какво да се прави. Макс ве4ерта и през нощтта беше с Т пак, аман ве4е... Няма сополи ве4е, кашля много малко като закашляне е ве4е и не е такова отхра4ващо, та си мисля, 4е е на свършване, но пък снощи беше с 38,6 и аз метнах един ефералган и през нощта 39,1 и айде още един да ми е мирна главата. Сега спи и няма нито кашлица, нито сополи, Т, нищо
Но пък още не яде на 100% нормалните си неща
А с у4илището е голяма трагедия. Цялата седмица си я загубих аправо. Отиваме по максимум 5 и до обяд оставам сама
Чувствам се супер идиотски, дори и в дните с отворен салон. Пълно с клиенти, а няма кой да ги работи, ужас. Паднало е 2см сняг и никой не мърда навън. Вярно, 4е е голям студа и сигурно пове4ето живеят на баири, но аз съм до магистралата то4но, а там е 4исто. Избирам си също да паркирам на платен паркинг, за да не закъсам по леда на баирите и готово. При желание вси4ко се постига
Много съм се променила, определено. Преди първа щях да офейкам от клас, а сега съм единствената там
След 2 незавършени висши явно така става
И ние сме така - аз по4ти никога не му харесвам подаръците и ходя и си ги връщам, 4е и си поплаквам от яд, 4е нищо неможе да оцели
И аз се 4удя какво да купувам, но в последният момент винаги ми изниква нещо подходящо. Пак ще 4акам да ме осени музата
И 'тати' ще каже, ние още 'мама' нямаме, но има 'маамм' от време на време. А от 2 дена имаме супер смешна заигравка, като бяхме във ваната го питах: ' кой те къпе, мама ли' и той 'да', после пак'мама' и той 'да' и сега само ми вика 'да' и 4ака да повтарям 'мама'. Как го е запомнил ве4е 3-ти ден ще стане.
Много ще ви е забавно, като я 4ета нея какъв купон си правят
Аз поне имам малко име стандартно за тук, но е проблем със спелинга Lydia е нормалното, а аз съм Lidiya. Даже веднъж се бях засилила а си купувам едни висулки за телефона с името и направо се спрях като си помислих как като се прибирам в бг трябва да я махам, 4е много ще се смеят
А фамилията, за да я напишат правилно я казвам с друго ударение ДимИтрова друг вариант нямам. Добре, 4е не се ползват бащини имена, 4е и там съм сложна
А Сон4ето още ми е смешно с витрината 
Много лека и безпроблемна бременност от нас, а колажа е прекрасен , благодаря ти за усилията
Бобо много е пораснал на аватара и е много слади4ак
4ак се за4удих кой е писал с тази снимка, без да поглеждам ника
Да го пускаш по-4есто това сладур4е 
Живи и здрави да са ти де4ицата, другото не е толкова важно и с малко се живее, с много е по-лесно, но и на малкото трябва да сме благодарни 



Тая продава4ка нормална ли е
Понякога се втрещявам от коментарите на някакви такива... 
Това ми напомни да 4уя сестра ми пак, 4е от седмица нямам време да и се обадя. Каза, 4е в Атина престъпността много е нарастнала и обирали хора по улицата посред бял ден
Направо с малко дете е и много се притеснвявам за тях, а досега все казваше, 4е демонтрациите ги правели за привли4ане на туристите и били 4аст от атракцията, но явно има промени
Да се пазите много
И аз искам да видя сним4ици на Еваджи

Дано вси4ко да е наред с прохождането му и да му сложим обув4ици, 4е много се притеснявам за него
Знам,че е много успокояващо и едно такова доволно се чувстваш като завършиш творението.Гоблените и те са така.Аз нямам нерви за нито едно от двете за постоянно хоби,но съм се хващала еднократно да правя нещо и ми е било приятно.Успех ти желая!
Ходихте ли днес навън по снега? Сигурно ще и е много интересно.Аз нямам търение,даже поръчах на баща ми да донесе голямата ми хубава шейна от село-да не пропуснем случайно снега в Бургас (и сега сигурно ще ни затрупа и ще стои 1 месец) 

Вчера искаше да ми чисти тя тоалетната
ТХ винаги я крия когато сме НА WC-то (нали там вършим работата вече), крия я и като си играе. Махам постелките да не се пребие. Вади си ТЕМИ-то, сиреч парцала и започва да бърше етажа. По земята и върху капака на тоалетната нарежда играчките си и продуктите от огледалния шкаф срещу банята. Шоу е голямо. Аз я оставям, защото там се занимава и по 20 мин, а и ми е ужасно сладка беладжийка. 
Кой от кой по-голяма беля ще свърши, а...
Както чуе да се отваря вратата и веднага довтасва, ухилена до ушите, сякаш й се случва нещо неверояно - да влезе в тоалетната. Ама всичко там й е много интересно, просто защото тази врата винаги е затворенаи достъпа й до там не е свободен. 
И сигурно му е интересно.
Аз вчера си пуснах клипчето, да си го припомня и София денсеше заедно с Анди.
Ама защо пак е вдигал Т? Дано да не се разболява! 
Препоръчани теми