АВГУСТинче елхата украсява, готви се подаръци да получава...тема № 24

  • 28 691
  • 729
# 555
Хариелка, ето това е зумба: http://www.youtube.com/watch?v=tm7DyRjtWRc  Mr. Green
Виж целия пост
# 556
Хариелка, кофата беше празна. Бях я оставила на коридора, че ми пречеше в банята докато си свърша работата и Кати нали вижда че винаги я нося в стаята, решила да ми помогне като я занесе. Днес я гледам се пробвала да забърше масата, а метлата непрекъснато я разнася да мете.Дано и като порастне има такъв мерак да помага  Mr. Green
Виж целия пост
# 557
Надявам се да съм спомогнала за коледното настроение с колажчето Wink

Благодаря за пожеланията! За сега ми понася добре - спинкам повечко... Иначе терминът е 18 юли - раче се очертава. Мерихме го за лъвче, ама покрай кърменето нещо изчисленията са леко неточни, ама няма да го връщаме  я. Rolling Eyes

Боби днес го пуснахме в Джъмборито на свободна игра и си умря от кеф. Иначе и той обича да мята играчките там, където не даваме - на кухнята-балкон и в банята (не знам защо ама поне в банята ми се струва някак по-мръсно).

Поли просто си представих как се пънат над имената. Успех със секси софтуера!   bouquet

Славенче, много готино хоби си си измислила. Аз някога се учих ама бях ужасно бавна и нещо не ми се получаваше. Ще си чакаме шалчетата Wink

Александра, как кофата ще носи. Оле тез деца спирачки нямат наистина.

Лиде, честити ви крачета! На хубави места да ви водят Simple Smile

Хубава вечер!
Виж целия пост
# 558
Хелоу от нас, полярните мечки  Joy  Joy Лелеее какъв студ беше днес, не е истина -8  #Crazy не съм готова още за такава зима. Но то пък Коледа без зима  Rolling Eyes не се връзва. А като видях заглавието се сетих, как ще се справяте с елхите? Т.е. с украсата по тях, как ще я опазим от децата?  newsm78 Най–много на балкона да я сложим нашата и да ѝ се радваме през прозорците  Rolling Eyes А как обичам да ми мирише на Ела.. Много е готина тази Зумба момичета. Ами то си е луд денс   Grinning , че го има и в нашето градче дори открих.. Аз много обичам Пилатес, но определено е за след отслабването. Моделира страхотно цялото тяло.  Peace Лелее Лиде защо сте болни вие? От градината ли го донесе Макси? И вие с този влажен климат.. Оправяйте се бързо!  Hug А за Атина да, много страховити неща се чуват. Ще видим дали е така на място, надявам се само да не го изпитаме.  Laughing Уж в нашия квартал е спокойно. Миналата година свекърва ми като ни наплаши, че крадели деца, в магазини като Джъмбо например..  Shocked Настръхвам само при мисълта! А за снимките ще ти пратя покана във фейса. Не се стряскай, на мъжа ми е.  Grinning И честито свободно ходене!
Рени  Hug мерси мила!
Опа и аз в отбора на плетачките  Laughing Но нямам търпението. Последно една шапка за Еванджи миналата зима плетох, но определено си има други, по-хубави. Laughing
Ели, разби ме с тези имена, как ли си кълчат езиците горките австрийци  hahaha Но пък със сигурност си единствена неповторима!  Hug
И на нас любимо място ни е кухнята, с всички уреди, миялни и шкафове, които се е заела да пренарежда  #Crazy Не ми стига цялата работа в тази къща.. направо ми идва да ѝ "връчвам метлата" вече. Вчера си играехме на "пиян морков" с баща ѝ и тя в средата. И когато не ѝ давахме топката, започна да се върти на едно място, докато ѝ се завие свят.. Ужасно просто! Та сега това е номера. За ТВ се уверих, че наистина може да навреди. Те двамата с баща ѝ, си падат по МТВ. Еванджи си има любими клипове, на някои дори преглася. Но тези дни върви на Black eyed peas"една нова песен. Е какво беше това чудо, още не можем да го анализираме. Изпада в паника детото, преди да е започнала дори мелодията. Нещо в комп. анимация не ѝ хареса и ние като се загледахме верно е малко зловеща.  Rolling Eyes Та сега далеч от Тв, вземе да се травмира нещо детето. Тя е луда по пеещи картуни, любимо ѝ е едно Гумено мече, зелено и само да докопа диска, ме гони из цялата къща да ѝ го пускам, а което е по–лошо, опитва се сама да си го слага в комп.  #Crazy  Един час не мога да си пусна поста, мъж ми точно сега реши да ме пита за всичко, което не е успял през седмицата.  Laughing Весела вечер на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 559
Здравейте , много сладки са всички дечица мдаааа Simple Smile големи са беладжии. Деси пък обича да излиза на терасата и само като види баща си да си взима цигарите и се нарежда до вратата, защото знае, че там пуши тати Simple Smile

А днес да ви разправям как я е страх от Дядо Коледа. В Мола има един кът в  който са направили Дядото и СНежанка. Минаваме от там , Снежанка и даде балонче а Дядо Коледа само и помаха леко с пръсти без даже да проговори. Деси като писнаааааа, ужас  Mr. Green  и го гледа едно такова страшно изпод вежди, много смешничка , а после като иска да бяга насам-натам и само като и спомена за Дядото и идва и се кротва  Joy

От два-три дена Деси си сяда сама на столчето, което има, явно ще е дръпнала на височина, защото доскоро все аз я вдигах. Ето как се наглася самичка с книжка в ръка:
Виж целия пост
# 560


Какво правите, бре? Аз от три дни съм на диета и вече се чувствам по-слаба. Mr. Green Трябва да си купя батерия за кантара и да се претегля, че ми е любопитно. Flutter

Силви, хайде официално честито!   bouquet Много се радвам и за твоята точица, лека и безпроблемна бременност ти желая и едно прекрасно момиченце накрая! Hug Благодаря за колажа!   bouquet


Трейс, къде се изгуби? Знае ли се вече пола на бебчо?


Като казвате за говоренето, днес бях пуснала клипа на танцуващата Анди на Дария да го гледа и като свърши Дарито почна да пляска и да вика "баво"(браво). Joy Joy Най-новата и дума е "коте", много сладко го казва и като си разглежда книжката с животните на всички казва коте. Laughing В тази връзка Рени не съм я снимала много отдавна, откакто стана на годинка дали има 20 снимки и едно клипче, нещо ми писна да снимам, даже и не се сещам. Crazy


Лиде, дано не ви се е лепнала някаква болест пак. Praynig


Поли, ама те имената ти са изписани абсолютно вярно на латиница, нали  "ж" е "zh", "ц" е "ts"  и т.н. Ти искаше по друг начин ли да бъдат написани, то май можеше, ако предварително кажеш. newsm78


Дани, аз я бия в бъбреците да не остават следи Mr. Green Whistling, на челото не е по моя вина. Laughing Шегувам се, някой да не си помисли че сериозно я млатя, не че не се е случвало да я удрям през ръцете като бърка в контакта, но засега дотам, като стане голяма повече. Whistling Joy


Фликси, много е сладък Марти на снимките, много ми хареса, честно. Grinning Hug Ще го вземам май за зет. Flutter


Рене, само Лидка ли ще каниш във фейса?  Thinking Sunglasses

Айде стига ви толкова, мислех малко да пиша, а то пак стана ферман.
Виж целия пост
# 561


Какво правите, бре? Аз от три дни съм на диета и вече се чувствам по-слаба. Mr. Green Трябва да си купя батерия за кантара и да се претегля, че ми е любопитно. Flutter


Гануша, ти си постигнала най-важното - при диетите много е важно какво е в главата ти и как се настройва мозъка......Браво  и си купи батерии, че и на мен ми е любопитно  newsm12
Виж целия пост
# 562
Eeee, Мариелка, тая Зумба страшна бе!!!  Grinning Аз много си падам по такива танци, направо полудявам! Леле как ми се ходи и на менеееее ....  Laughing Много зареждащо, разтоварващо и страхотно ми се струва!  Grinning Аз преди да забременя, ходех на бели денс, ама много не научих, защото разбрах че Софи е в коремчето ми и се отказах. Иначе ме кефеше много.

Забравих да кажа на Бърборанка, че новото заглавие е супер!  Hug

А, Сандра, така може, пак ме учудва че Кати е вдигнала кофата, ама те са силни децата, имат сила да им се ненадяваш... Но за кофа с вода щеше да ме шашне направо!!!  Shocked

Магаренце, Деска е мнооооого сладинка!  Hug Как се намества само с книжка в ръка, да я изяде човек ...  Laughing И Софи има един принцески стол ( аз така му викам, защото целия е изрисуван с принцеси ), ама още й е висок, скоро я пробвах, имаше голямо желание да се качва сама, но не може още, та пак го прибрах.

Силви д, сестра ми е раче, много е добричка, колкото и назад да върви...  Laughing
Виж целия пост
# 563
Я и аз да се присъединя към въпроса на Рене - какво ще правим с елхите? Аз подозирам, че моята няма да оцелее дълго тази година, в краен случай наистина ще бъде на терасата и ще й се радваме отдалеч.
За снега ме питахте, много му се радваше Мимето. То няма преспи тук по улиците, днес се разтопи и е вода, но на места има купчинки и аз й давам в ръчичката, а тя го мачка, разглежда и като се разтопи се протяга за "оти" /още/.  Laughing 
Дани, аз я бия в бъбреците да не остават следи Mr. Green Whistling, на челото не е по моя вина. Laughing Шегувам се, някой да не си помисли че сериозно я млатя, не че не се е случвало да я удрям през ръцете като бърка в контакта, но засега дотам, като стане голяма повече. Whistling Joy
hahaha hahaha hahaha
Да бе, защо им е толкова интересно? Мими опитва да включва духалката, зарядните за телефоните, не се обърква за къде са. Ние уж сме им наслагали капачки на контактите, но тук-таме нещо е включвано и сме забравили да я върнем. А зарядното на лаптопа вече го цели от раз- знае коя е дупчицата за него от всичките /след дълга и обстойна проверка и безброй опити  Wink / и го включва.  ooooh! Не знам, имам усещането, че всичко, което света им предлага - в смисъл компютри, телефони, телевизия, уреди разни и разнообразни, ги кара да учат повече и да се развиват по-бързо.
Магаре, много сладка Деската!  Heart Eyes Как си се е настанила в столчето. Как се качва, наобратно, и се завърта ли?  Laughing Мими имаше едно, дето писукаше като седне на него, но освен за влачене и носене, за друго не е служило. 
А за дядо Коледа, аз мислех да карам половинката да се преоблича, но онзи ден беше се намазал с пяна за бръснене и тя се изплаши, така че се отказах. Пък и си спомних, че преди време съм присъствала на коледни тържества в детските ясли, и повечето бебешоци плачеха от него. Мънички са си още.
Виж целия пост
# 564
Г-це Кобрети, аз имам средно-голяма изкуствена елха и нея ще си украся и тази година. Ще я кача нависоко, за да я опазя от малкия дявол.  Grinning
Виж целия пост
# 565
Добро утро

Кафенцето е от мен днес  Hug
Кобрети и аз слагам изкуствена елха,даже днес ще я украсяваме с Вики.По принцип знам,че е хубаво да се украсява точно на 6.12,но тогава тя е на училище ,пък много иска да помага.Смятам да я кача на хладилника,той е нисичък и май ще стане newsm78
И на Ники много са му интересни контактите. С Вики купувахме от тези ,дето се махат,а сега взехме едни,които се лепят направо на контакта и ако искаш да си вкллючиш нещо слагош штепсела и завърташ и дупчиците се показват.Интересно замислено Peace
Янче как ти идват на ум такива готини заглавия,аз колкото и да се мъча нищо не успявам да измисля ooooh!
Гануше ти коя диета започна.Аз не съм по диетите,че хич не мога да гладувам,ама спрях хляба и сладкото,нещата без които не мога SadДа видим ще има ли ефект.
Магаре много е сладичка Деситка,как само си е седнала.И Нико се качва на столчето,ама е шило,въобще не седи мирно,ами стои прав и само се върти ooooh!

Я вижте какво открих в продавалника.Играчакат на Плей Скул.Някой я споменаваш скоро.
http://prodavalnik.com/playskool-fontan-s-topki-i1214624
Виж целия пост
# 566
Здравейте и от мен! Hug

Силви Д - Колажа е страхотен! Браво за труда, който си положила! Сега съжалявам още повече, че тогава точно бях зачезнала и не можах да изпратя снимка в срок! Grinning Важното е, че си имаме прекрасна елхичка в темата - аз и така много й се радвам, пък ще се включим по нататък в следващия! Peace Официално честито за бебчо - пожелавам ти едно "розово" раче или лъвче! Wink И двете зодии са супер!

Ганушка - браво на теб за диетката! Аз май наистина имам належаща нужда от диета, защото преди няколко дни здраво го закъсах! Crazy Качих много високо кръвно, с много висок пулс - сега съм на лекарства за кръвно и успокоителни - напълно неспособна съм да си гледам детето! Sad Добре, че майка ми дойде да ми помага! Реално всичко стана от преумора, но може и напълняването да има някакво значение!

Лиде - честити ви първи стъпчици! На нас съвсем не са ни толкова далечни тези вълнения! Благодаря ти, че не се разсърди за това, което казах за плитката - аз нашега го казах - после си помислих, че може и да се разсърдиш!

Мариелка - завиждам ти благородно за ЗУМБАТА - и на мен ми изглежда невероятно зареждащо!

Съжалявам, че не писах на всички - нямам много възможност сега - гледам да си лежа и почивам! Хубав почивен ден на всички, въпреки дъжда!


Аа, и за елхичките искам да кажа! И аз знам, че на 6-ти се украсява - един вид почват коледните празници с Никулден - но, не помня точно защо беше! На мен ми харесва тази идея, защото мъжа ми е Николай и при нас винаги това е бил хубав празник! Елхичката ще ни е изкуствена - имаме една средна - ще я сложа нависоко, там, където тя не я стига! Дано оцелее! Много харесвам миризмата на истинско дърво, но много сложно е за почистване - сега с детето не става!
Виж целия пост
# 567
сиилллввии- няма за какво да се сърдя  Hug Аз после като се загледах, то не сте дале4е от истината  hahaha Ако е борбен и целеустремен като него, а и късмета му да го бие в петите...хи4 няма да му е зле  Mr. Green Това с кръвното и сърцебиенето, хи4 не ми прозву4а добре  Sad Какво толкова се ядосваш? Малко по-спокойно го давай, 4е детето теб 4ака  Hug Стискам ти палци да се оправяш бързо  Hug
Рене - аз пък мисля да слова истинска, но не много висока и за да не се стига от бандита ще е на завоя на стълбите  bowuu Там в моемнта имам една палма. На стълбите имаме прегради, а като застане на тях може да си я гледа елхата колкото иска. Дано да стане, 4е искам и аз истинска елхааааааааа  #2gunfire Всяка година все изкуствени или окрасявам, но без елха - все нещо става или както мин. година - мъжо неможа да купи, а аз с бебето малко къде да ходя по студа и да товаря елхи- я влязат в колата, я не...и така си останахме, но тази година ще имам не ме интересува. Имаме голям пазар наблизо в една ферма  Wink А за болестите - незнзма и аз ве4е какво е. Пак си мисля, 4е са зъби, но като си помисля, 4е и предният път така казах, а беше възп. уши и сливици, ве4е не смея да казвам  Thinking Страхотно ангел4е видях на снимките  Heart Eyes Мерси   bouquet
за тоалетните - аз бях купила един най-обикновен комплект с неща за обезопасяване на къщата и там имаше едни закоп4алки за тоалетната. Вие не сте ли ги вижали  newsm78 Няма как да бърка вътре, да отваря и т.н. Аз съм я сложила, но не я закоп4аваме още, понеже не ни е интересно там още. То4но там има хиляда неща и се 4уди от кое по-напреда да се хване  Mr. Green
Захира - забравих да ти кажа, 4е аз съм с 10000 ръце за БОЯН  Hug
магаре - страхотно се е настанила Деси, ама не и ли е високо как с книжката и сами4ка се е пока4ила  newsm78 Моето шило и то не мога на стол да го сложа ама изобщо, грам не стои. Все се гър4и и се огъва и пищи и ...  ooooh! Като сме някъде вътре и трябва да му облека яке и нямам коли4ка с мен е някакъв ад просто и шапки и то не стои... няма такъв цирк  Joy
Благодаря на вси4ки за хубавите пожелания  Hug Дано да проходи скоро, 4е много тежи и това с обли4ането ми е просто кошмар  Mr. Green
Мариелка - много е яка тази Зумба и аз искааааааааам, ама няма как да стане - кога по-скоро, ноооооо сега се сетих, 4е може и да си направя една дупка ...  newsm78 Сряда съм до към 1-2ч на у4илище и като се върна се по4вам с готвене, 4истене, пране, гладене...ама май ще ако го съкратя там някак си може и да вместя 1ч само за мен си, от което реално имам крещяща нужда. Ще поразгледам класовете по фитнесите в района и да се взема и аз малко в ръце, 4е срамота ве4е. Мерси за идеята  Hug А и сетих се тук ( и при вас сигурно също) има една игра такава подобна за вкъщи Wii  и Xbox 360 имат разни такива щуротийки. Мъжо ме пита дали я искам за подарък за празниците, ама не си представям да се разска4ам с детето тука да ми се вре в краката и да вдигам прахоляци само, но ще видим  Thinking
Ох отивам на фас пауза, 4е мъжо ще излзиа, а снощи пак имаше мрън, дрис и какво ли не  ooooh! Само Т неуспяхме да вдигнем, но бяхме на косъм  Tired
Виж целия пост
# 568
Радвам се, че ви допада заглавието. Даже бях забравила, че съм го измислила аз.  ooooh! Joy Ами идват ми, нали съм 'писател', 'творец'  Crazy Joy

От днес Анди вече си има конче за люлеене и доста му се кефи.  Heart Eyes Не знам защо обаче имам чувството, че мноого бързо ще й омръзне.  Grinning

Тази година май и ние ще сме само с малка изкуствена елха, колкото и да ми се иска миризма на истинска... Но пък ще сме щадящи към природата, та изобщо нямам против.  Simple Smile

Аз вчера също минах на 90-дневната диета и днес вече съм -500гр, а съм в първи ден на МЦ.  bowuu Предпирех тези мерки, защото скоро ще се връщам на работа и жива/умряла дотогава трябва да съм свалила 3, да боже и 5кг. Сега съм си на кг, на които забременях, но от преди си имам за сваляне. Стискайте палци! Гануша, щом и ти искаш минуси, макар че според мен вече си много слаба, успех и на теб!

Лек ден!  Hug
Виж целия пост
# 569
Днес Ишко ходи да си играе навън за сефте от 15.11  1swing newsm44 Искам да си похваля детенцето,че геройски издържа със старата си майка толкова време в къщи и се държа перфектно за разлика от мен  Whistling Аз малко вече се сдухах от мислене на нови забавления.

Мариелка,май зариби всички ни с тази зумба.Ритмична музика,танцуваш си,забавляваш се- newsm74 Аз все си мисля за нещо такова,но искам да си намеря партия,за да не се откажа бързо.

Бърби,честито на Анди за люлеещото конче-дано му се кефи по-дълго от колкото предполагаш.

Магаре,Деската много примерно и сладко изглежда.Да не я плашиш много с Дядо Коледа,че като дойде и Дядо Торбалан...  Joy

Фликси, много е сладък Марти на снимките, много ми хареса, честно. Grinning Hug Ще го вземам май за зет. Flutter
Ммм,едвам ще ме навиеш  Wink Че както и не я обичам тази Варнааааа.... (Когато се шегувам,говоря наобратно-т.е. разбирай "Навита съм,тъкмо ще имам къде да спя във Варна"  Joy )

И Марти го е страх от Дядо Коледа-наскоро видяхме един с човешки ръст и Марти така се дръпна и сгуши в мен,милия...Аз го носех на ръце,за пояснение.
А май не съм ви казвала-много го е страх от свекър ми,който е с брада.Като го види и луд рев  #Crazy Напоследък има леко подобрение и го наблюдава подозрително отдалеч.Но в никакъв случай не дава да го пипне  Naughty А някой ден сигурно ще е много горд с дядо си,който е полицай  Rolling Eyes
За коледната украса-не го нях чувала това за украсяването на 06.12,но ми допадна.Ние сме с изкуствена елха,защото не понасям изсъхнали падащи навсякъде иглички.А елхата ще е в една стая,в която зимата рядко влизаме.В другите стаи украсявам прозорците и ми е достатъчно коледно 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия