Червено цвекло не съм давала на Ники,но аз си правех честичко салатка,докато бях бременна,много е вкусно и не виждам причина да не дадеш на Валката,понеже е и много полезно.
А тази фонтанела въобще не сме я гледали скоро
нямам никаква представа дали се е затворила,а не давам вит.Д,май ще трябва да посетя личната скоро.И не се впрягай за думите на лекарката,сигурна съм,че не го е казала с цел да те обиди или пък Валката,а просто се е закачала,което пък не я оправдава,не е редно да използва подобни епитети

Янче завид-завид
за двете баби,ама сега не с работници да се разправяш,ами една релаксиращ-романтична почивчица да си спретнете с мъжо 
Амбишъс за теб


Гануше а не иска ли Дарито да се пързаля?Ники като види пързалка и веднага тръгва да се катери,още повече,че и в двора имаме.Грейпфрут дадох веднъж,но само малко сок и не съм запозната с преработването му



.


. Как така ще казва на детето - да не го е носила, раждала и дрън-дрън тя?? Ужас!




Много ми е мъчно че така се получи,но минахме и по този път.
Направо съжалих след първия път като й показах що е туй пързалка.
,и не че мъжо нещо е виновен,ами дивака Николай ме кара да го друсам ЕДИН час и 20мин.
.Приготвих се за ревове и тръшканици....а той взе че заспа за 15мин.сам в кошарата 
