



, отдавна не пиша ама отдавна май и не чета, нещо не успявам. Много сте пораснали, браво! И ние растем и боледуваме също уви.......
"Редовното, ежемесечно подстригване на по 1-2см. сгъстява косата осезаемо.." Аз: "Ахъъъ, така ли, добреммм"


, пък и аз смятам да се пробвам като една моя колежка (то че няма да стане), която беше оставила дълга коса на сина си (беше на 7), откакто се е родил и имаше страхотна коса- дълга къдрава. В началото го помислих за момиче
. Гладенето става между другото, докато гледам нещо по тв и си гладя. Омекотител съм слагала винаги от раждането още и на двете, от скоро започнах да им пера дрехите с Ариел, до тогава бях със Сано. 

. От тогава спря да обикаля леглото на сън.
. Но нещо почнах да се дразня като не е огладено (понякога). Скоро сама си се смях, че едва ли има по- мързеливо същество от мен защото реших, че няма да гладя нашите чаршафи, сложих ги, погледах ги и много ме дразнеха и от мързел, както бяха опънати на леглото ги изгладих за срам и резил, но се оказа доста по- лесно и бързо
.
!
.
!
.
. Мисля, че трябваше да са минали поне 10-12 дни. Сега ще чакаме следващия преглед
. Ти пишеш ли вече при бъдещите юлки?
. Направо си е кеф да гледаш дете на тази възраст
.
.
Купувам прясно мляко от истинска крава
Ягоди и подобни съм давала също, както и мед ако правя мюсли или нещо подобно. Риба съм давала 2 вида - тилапия и сьомга. Харесва ги, но ми е трудоемко приготвянето, защото все още не откривам свястно филе, което да е без кости 


Още от началото ли трябва да пишкат прави, как се държи и накъде пишката и такива лаишки въпроси. Нищо не разбирам. Моля за подробно обяснение 
/ КАто се замисля и нямаме толкова мачкаеми дрешленца. Прах ползвам какъвто съм купила за нас - Бонукс най-често е май. Омекотител не ползвам и за нас си.
Препоръчани теми