и да пожелая честит имен ден на всички именници(св.Мина,Минчо,Минка,Виктор,Виктория)
Ха-ха Радвай се на бухтичката сега,че като проходи току виж е станала финна мацка и няма да има какво да щипкаш и папкаш.
грехота е, времето на вън е прекрасно, все едно е пролет 

)




Това е вторият такъв случай. Първия го решихме с хомеопатия и клизма с термометър, но сега и двете нямат ефект. Още първия път разузнах, че до 48h. можело да се чака при запек без да се реагира, но ние вече отдавна просрочихме това време. И звъня аз на педиатъра, която бодро ми заявява да му втъкна свещичка ФЛОРАЖИН ЕВА Q СУПОЗИТОРИИ. Прочитам в нета листовката и там черно на бяло си пише: „Внимание!EVA/qu се използва за възрастни и деца над 14 години.”.
Пак й звънкам и обяснявам, а тя притеснено се коригира – трябвало съм да „издялкам” свещичката до по малки размери…по мое усмотрение… 
Вчера пращам каката с рокля и тънък чорапогащник на градина и вечерта баща и ми я връща без гащи
И знаете ли какъв е резултата от това стоене Гола - преди малко ме извикаха да си я взема, че е с темп
Нямах време да се разправям, че долу пред градината ме чакаха една приятелка с Ивана (ревяща) и Софи също ревеше като отидох
Нооо след малко отиваме на лекар и ще мина направо през офиса на директорката
Еййй то бива безотговорност, но чак пък толкова
Ми като не сте намерили, що не ми се обадихте бе?!!!!! Оххх.. оплаках се.... Разисквали сте много теми, но сега нямам време да се включвам 

И аз си мислех тези дни, че кърменето много изтощава организма, ама няма начин - за доброто на децата е. 
Вече споменах за детенцето на една приятелка, прояло друго освен кърма чак 9-ия месец. Жива и здрава е, в момента е на 1г.6мес. и е много ящна.
Аз ще пропусна, понеже както писах сме на бабиндом днес, но много благодаря, че някой се е сетил за мен все пак. Силве 



Като ти дойде до главата не пита
Както се обсъждали вече, аз също смятам, че всяко дете се ражда със определен характер и нашата роля като родители е само да го напътстваме и шлайфаме! Аз имам не до там "послушно" дете или по скоро беше такова до скоро. Е! Вярвайте ми търчала съм след нея като луда и въпреки това е правила бели и е ходила до чужди колички.. понякога си изпускам нервите и се развиквам.. и много други работи.. но това е.. никога не съм и казвала, че е лошо дете, напротив! Винаги действам по обратния път - Ти си добро дете нали?! Доброто дете не прави така... и все неща от този род.. говорила съм до от-кат.. понякога действа, понякога не.. Вече поотрасна и слуша повече, но докато стигнем до тук минахме през много перипетии! 
Гелчета и т.н. съм купувала с камари, никое не действа, или по скоро действа цели 3мин 

Много точно казано

Общо взето само дормикинда помогна.Сега между другото този кошмар ми се повтаря със Ивана та не знам вече 

Препоръчани теми