
Хубава седмица на всички

Свиркай ако идваш насам (аз живея наблизо), може да разходим бебетата и напазаруваме по женски



Май горкото яйчице ще го сполети тази тъжна за него участ, за нас вкусна разбира се -изпържването
. Днес моята средна принцеска ми обясяваше сутринта разпалено как като го държи в ръчички то се стопляло много, ама много.И само 20 дена му трябвали
Обясних и че няма как да стане, но честно и аз се разочаровах мъничко.Е на нея и обещах да вземем някой път (не уточних кога разбира се) пиленце да го подържи и да го дадем на село да и го гледат. Тя бързо се съгласи
С това търчане на пред назад. Ще правиш корабийки и гевречета
Ех защо не съм по наблизко 


Нашето семейство става днес на 12 годинки 
, които топлят сърцата ни. Днес си пожелавам , сама на себе си, Бог да ни помогне да имаме още много по 12 години. И все по хубави и хубави!




Защо не звъннеш да попиташ? На сайта не са качени всички тестове които правят.Резултата след това си го получаваш на сайта им с парола и ID. В Сана също правят такива кръвни тестове,тя се намира в пресечка между Одрин и Опълченска,в близост до МОЛ София.Общо взето и двете лаборатории са в един район. Не ги смятам обаче за обективни(тестовете) ,нито пък другите,обикновените.Аз съм с много силна алергия към котки,коне,пролетните полени,акарите в домашния прах,но това е установено защото когато съм в контакт с по-горе изброените получавам астматични пристъпи,очите ми сълзят и се зачервяват,тече ми носа и т.н.Правила съм си и от двата вида тестове,е вярвай ми или съм алергична към милион други неща,а към тези точно не или показват много слаба степен на алергизиране
благодаря
! А тя започва с това как колежките й гледали в момента някакво си предаване по телевизията и за какво говорели там
! Аз й казвам да казва направо, че не мога да говоря много, имам работа, а тя като започна- как можело толкова да съм изнервена, един спокоен разговор не съм могла да проведа, какво правя, като са толкова добри децата и на какво се ядосвам, не можела да ме разбере?!? Много се ядосах, още ми е нервно!!!
.Препоръчани теми