. Аз пък свободно време все си намирам и не се чуствам толкова изморена. При мен всяка минута е организирана и си имам време за почивки
Сподели някоя хитринка как става това с организацията!!!
.
. 
Стискаме палци!

http://www.tv7.bg/videoArchive/65032/
Другият хит е бодиарта - подариха й пастели, с които се рисува върху лицето - хората се правят на клоуни, но за нея не е достатъчно и се рисува по тялото на всяко свободно местенце, което е лесно, защото по цял ден си ходи по бански (нали споменах, че играе на плаж, та за това
Хубав ден!
Ама тая игра с плажа доста дълго време я държи, не й е омръзнала...




предлагам размяна : японското яйчице срещу японско пиленце. Пиленцето е момиченце, но не е новоизлюпено, на около2-3 месеца е вече.
С две думи изпържи го. А виж на пролет ще имаме пак бебе-пиленца и може тогава да го "излюпиш".


Препоръчани теми