Ако трябва доведи и двете кукли, все ще ги огледаме.....Моля те......


Намери време за себе си! Искаш всичко е да пипнато до последния детайл, да е минало през твоите ръце. А те са само 2, хайде +2 на Галин. Аз на твое място не бих се вглеждала чак толкова в детайлите, а бих обърнала внимание на себе си ( приятелски съвет!)



! 


Второ... събирането помага. Знам, защото в ден, който ми се струваше край на света, се срещнах с вас, и презаредих... сигурна съм, че помниш. И да не помниш, аз помня. И трето... (Танчето ме дръпна за езика) - аз все пак съм насреща за капки. Разговорът не боли, а и не бърка толкова дълбоко, колкото с психолог, затова пък е много по-ефективен. Аз така и не намирам точното определение на баховата терапия за себе си, но най-общо е, че цветотерапията ти помага да бъдеш себе си, в най-добрата си форма. Балансира те, хармонизира. И ако се чувстваш необичана, защото грешката е в твоя телевизор, нещата ще се оправят. А ако наистина не си обичана, поне ще се чувстваш достатъчно спокойна, за да прецениш нещата, и да вземеш други мерки. В почти 100%, когато си в баланс, се оказва, че светът около теб не е толкова лош, че си обичан, но си бил загърнат в облак, през който не си усещал и не си могъл да комуникираш адекватно...



Ще се видим в понеделник!!!!

Стахотни неща сте направили!


Здраве да е 
Препоръчани теми